Дружно, пионерите - кърмене в Пловдив!

  • 2 841
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 268
Аз съм на работа и не можах да гледам новините, но искам да ви поздравя за инициативата. Браво на всички вас, момичета! Продължавайте в същия дух! Страхотни сте!  Grinning  Grinning  Grinning

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз бях на театър от 19 ч. и си знаех, че няма да мога да хвана новините на никоя телевизия, затова нагласих таймера на видеото за 19:30 на bTV и ви гледах...Бу, представях си те по-старичка, не знам защо така, но ти си била страхотно парче newsm03
Обаче май е трябвало да запиша и от друга телевизия, че ти показаха Мая-та само увита в шала Sad
Много бяхте хубави всичките, дано скоро да има второ такова мероприятие, че и ние да се запишем newsm17

# 47
  • Мнения: 1 391
Страхотни бяхте!!!!!!!  Grinning  Grinning  Grinning
Случайно бях у наште точно и баща ми казва - дават кърмещи майки по новините - веднага изтичах пред ТВ - по БТВ ви гледах!!!
Разпознах те бу, и теб, и Мая , увита в шала, и после на интервюто - Мая май имаше нещо като кукуригу на главата?
Видях и Мяу и Боян!!!! Другите не познавам, но бяхте ЖЕСТОКИ!!!!
Скрихте им шапките! Искаме и ние такова шоу в София!! Елате да ни го организирате  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 15 219
И аз да си кажа-гледах новините по 2 телевизии. Браво на всички майчета, които са се включили.  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
Бу, теб съм те гледала, гледала на снимки.... Обаче и глас да чуеш-друго си е Grinning Много ви се радвах.
Трябва много да се гордееш с това, което правиш-да знаеш!

# 49
  • Мнения: 4 242
Аз пък изтървах Cry .
Дали няма да го излъчват пак и по подробно?

# 50
  • Мнения: 581
И аз Ви гледах по бТV, Kанал 1 и късните на NTV  Laughing
Поздрави за идеята и изпълнението  twin_neutral  newsm74

# 51
  • Варна
  • Мнения: 632
Ot sno6ti se opitvam da se dobera do PC-to,za    da vi pozdravia Hands ClapHands ClapHands Clap za strahotnata iniciativa.Haide i vav Varna da go organizirame Simple Smile!Az obe6tavam da pomagam!

# 52
  • София
  • Мнения: 9 474
За малко хванах вчера част от репортажа за кърменето.
Мъжа ми викна да видя и чуя, че дават нещо за кърменето.
Чак, когато погледнах в ТВ-то, се сетих, че тука нещо се обсъждаше, ама нали ставаше дума за Пловдив и не следях темата Embarassed , та съм пропуснала, кога и как ще бъде.
Струва ми се, че рапознах boo, но хванах репортажа към края и не можах да чуя повече.
Пред очите ми е картинката с кърмещите майки!
Майчета, гордея се с вас! Simple Smile

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пратиха ми снимки от събитията  Grinning
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1283&AlbumId=9088

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Страхотни сте, момичета!
Съжалявам, че не можах да гледам новините снощи, но днес ви четох в "24 часа".

# 55
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
За тези,които са пропуснали да гледат събитието,ето един линк за сайта на БНТ,където може да видите репортажа от 7.04.Само че трябва да изгледате всичко,самото кърмене го дават на 30-тата минута от започване на новините.
Приятно гледане ! Laughing
Видео емисии на БНТ

Общи условия

Активация на акаунт