Пак за корема

  • 2 752
  • 48
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ме дразни тъпия корем. Като цяло съм слаба, но си имам тази екстра. Ходих по фитнеси, пазих диети... Май е генетично, защото и майка ми го има... Изчетох каквото има писано за коремите, но нищо не помага. Приемам всякакви съвети, включително и за козметична хирургия.

# 1
  • Мнения: 4 678
Не разбрах кво му е на корема newsm78.
Разбрах само, че имаш корем Laughing
Тлъстини,подут ,отпуснат-какво  bouquet

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не разбрах кво му е на корема newsm78.
Разбрах само че имаш корем Laughing
Голям е Close Искам да го няма Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 4 678
Какво си првила във фитнеса Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Коремни преси, на уреда за коремните мускули и вдигане на краката от вис (ясно ли обясних?)

# 5
  • Мнения: 4 678
Tи с тези коремни преси си станала още по-широка .
Кой ти каза да правиш коремни за да си свалиш корема,голям умник bowuu
Корем се сваля с кардио и хранителен режим  bouquet

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще си купувам кардиоуред, какъв препоръчваш?

# 7
  • Мнения: 4 678
Колело Peace

# 8
  • Мнения: 6 958


Кроса не е ли по добър от колелото, защото за мене Е  newsm78

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Точно между вело и крос се колебая Thinking

# 10
  • Мнения: 4 678
Велото е кардио-100%
Кроса е няк'в хибрид,нито ще те стегне на 100% ,нито ще е кардио на 100%
Ще се клатиш на него ,а после ще го ползваш за закачалка  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 958
Ще се клатиш на него ,а после ще го ползваш за закачалка  bouquet

Да ти кажа човек принципно има на какво друго да се клати и си има баш закачалки да си ги ползва...  Mr. Green

...

Аз съм на 100% за кроса... Правих вело 2 месеца и освен, че стегнах краката труго НЕ направих, докато с кроса отслабнах там където наистина трябваше да отслабна и има още какво да се желае...  Whistling Но Поци ти си спеца, аз си дрънкам за себе си просто...  Hug Ииии Честита Годишнина   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 678
 newsm62Знаех си, че ще се появиш newsm10
Благодаря

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Велото е кардио-100%
Кроса е няк'в хибрид,нито ще те стегне на 100% ,нито ще е кардио на 100%
1. Какво точно означава кардио- това не са ли уредите, ускоряващи пулса и горящи калории? Защото това го има и при двата уреда, нали?
2. Велото стяга ли? Аз искам да стегна корема, а при каране на колело не се натоварват коремните мускули. А мускули по краката определено не искам.

# 14
  • Мнения: 4 678
Без коментар Wink
По тези 2 въпроса книга мога да напиша,разгледай някой спортен сайт Peace

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, пък аз съм по-доволна от крос тренажора.
Велоергометър съм карала от 96 година до 2003. По два пъти седмично, половин час. Последните две години - всеки ден по час. После ми омръзна и започнах да бягам. Ефектът от тичането за половин година беше много по-добър, да ви кажа.
След това продължих да тичам, а през студените дни тренирах на крос. От една година съм само с крос тренажор.
Много по-приятно е и наистина вади по-добър ефект.
П.П. Ренка, за корема. Опита ли с обръч?


# 16
  • Мнения: 4 678
За приятното това е вярно,за това вие все бягате от колелото щото е гадно,съгласен съм Peace
Но единственият уред с който топите най-малко мускул и повече мазнини е колелото.
На пътеката е 30 % мазнина 70% мускул  bouquet
Честит аватар  bouquet

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На теб честита годишнина, много любов ви пожелавам!  Heart Eyes
П.П. Премети пощата, пълна е.  Wink

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Каква е годишнината? newsm78

П.П. Ренка, за корема. Опита ли с обръч?
Не, но хубаво ме подсети- ще започна да въртя. Имам един пластмасов, лек- става ли или трябва да търся по-тежък? Имам спомен, че преди време ти писа, че си си купила дървен от ХИТ. Той върши ли хубава работа?

Май ще се навия да купя велото. Тия дни останах впечатлена от стегнатия корем на един познат, който каза, че от известно време всяка вечер върти педалите по 30 мин.

А преди години и аз тичах всеки ден, но сега ми е сложно- работа и деца, пък и има много агресивни кучета около нас и не смея...
Дали пък да не си купя бягаща пътека, какво ще ме посъветвате? Thinking

# 19
  • Мнения: 6 958
Хич ни са излагай, кроса си е крос мацка  Peace Хем топи, хем стяга, хем по лесно, хем по забавно, хем не можеш заспиш права, докато на велото заспалата работа... сори...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 678
Карай велото както трябва,с 35 км/ч (за жени,аз го въртя с 45км/ч)на 1-2 степен за 60 минути(както карате кроса ) и да видим  за какво става дума PeaceБез да падате и за секунда от тези 35/ч
Да си кажем самата истина-не можете ,кроса е по-мързелив  Naughty
На него съм издиржал по 90 мин.,я пробвайте на колело и половината време Hug
И най -интересното,след като сляза от кроса ,10 мин ми е тежко да ходя,след това все едно не съм тренирал Peace
Кроса е като мулти- уредите ,много неща правят едновременно ,но  нищо не е качествено  bouquet

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 08:17 от Поци

# 21
  • Мнения: 4 678
ВеЩИЦЕ,изринах кутията  bouquet

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
Тлъстини,подут ,отпуснат-какво 
 
 

А ако е всичко?

# 23
  • Мнения: 4 678
Върви във фитнес при инструктор,без да те видя не мога да ти направя програма Peace
По нета е несериозно да стрелям слепешката  bouquet

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам много програми, но всички са толкова различни... не знам коя да избера.

# 25
  • Мнения: 4 678
Точно за това ти казвам ,че трябва да те погледне някой,така без виждане не става.
Програми и съвети много Peace

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми Поци, нали все са ме гледали преди да напишат програмата. Ама например в една програма ако на кардиото се набляга в началото, то на друга ще е в края. Или според някои тренировката трябва да започне с упражненията за крака, а други смятат, че те трябва да са най-накрая. Ей такива разминавания има много... объркват ме и не знам кого да слушам.
Или пък ми обясняват противоречиви храни за храненето (в частност за протеините) Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 678
Права се,има инструктори които не разбират,но за съжаление аз не мога да те видя Wink

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За обръча. Онзи от "Хит" беше дървен (това хубаво), ама детски (това лошо). А аз се чудех защо не мога да го завъртя. Laughing Накрая си купих един пластмасов и веднага го подкарах.  Mr. Green Лек е, но има добър ефект.
За корема. Аз имам силно извит кръст, което значи че отпред се издува. И с годините ще се пъча все повече, няма начин. Структура, какво да правиш. Обаче поне мога да махна да няма мазничко  отгоре, на корема. Wink
След първата бременност качих не на дупе (като нормална жена), а на торс.  Rolling Eyes Гадост. Нищо не помагаше. Сега, (по време на втората бременност) всеки ден тренирах на кроса. И като родих - чудо! (Като се махна корема, се видя Joy.)Ръцете отслабнали, гърбът също, и около кръста изчистено. Сега ми остана само коремчето, че то голям зор видя Mr. Green. Бебето беше доста голямо, та бях като глътнала бъчва.  ooooh!
Продължавам с кроса, режим и обръч въртя.
 Peace
 

# 29
  • Мнения: 4 678
На пластмасовия може да накараш мъжо да му пробие една дупка с дрелката, и да го напълниш с пясък.  bouquet
Рени, какво ядеш newsm78

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 11:40 от Поци

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес бях в Хит и нямаше обръчи.
Аз имам силно извит кръст, което значи че отпред се издува. И с годините ще се пъча все повече, няма начин. Структура, какво да правиш.
И аз съм същата. Но поне да не изкачаха сланинки над колана на панталона като седна ooooh! И да не ми отстъпват място в градския транспорт Mr. Green

Ще ми начукаш канчето ако ти кажа Crazy Не ям месо и манджи, но набивам всякакви въглехидрати. Знам, че трябва да се спра, но всеки път отлагам за утре. Някои не могат да спрат цигарите, аз- сладкото и хляба Embarassed

# 31
  • Мнения: 4 678
Безсилен съм Hug

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лошото е, че и аз Tired
Реших да пробвам с хранителни добавки за временно решение. Пък Василиса е обещала, че ако не се яде сладко 10 дена, гладът за сладкиши изчезва. Но до сега съм издържала само 2 Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 678
Василиса не я слушай,тя си е секси отвсякъде Laughing

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 04:34 от Поци

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не съм я виждала след второто раждане, но не се и съмнявам, че се поддържа все така. Мога само да я поздравя (и леко да и завиждам) за хъса Hug
Искам да ги спра тия наркотици- захарта и брашното... Дано е права, защото ще си наложа все пак въздържанието Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 4 678
Вещицата си е добре,но и  ти с тез въглехидрати........... #2gunfire

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 04:40 от Поци

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Радвам се за нея, но не разбрах защо ме стреляш- че не обичам манджи ли? Shocked

То стана егати и темата ooooh! Ще влезе някой да прочете нещо полезно и...  #Crazy

# 37
  • Мнения: 4 678
Аз по принцип си стрелям Laughing
Сега съм на вълна WW2 Sniper Peace
За многото въглехидрати е Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Искам да ги спра тия наркотици- захарта и брашното...
Имам същия проблем. Рекордът ми е 6 дни без сладки неща, но беше преди 2 зими. Ще го споменавам цял живот.  Joy

# 39
  • Мнения: 1 152
Ренка, опитай да спреш сладкото и хляба и веднага ще усетиш ефекта. Допреди 3 месеца бях като теб- ден без вафличка и хляб не пропусках. От 3 месеца не ям нито сладко (с изключение на 3-4 пъти, когато кръвното ми се лигавеше), нито хляб. Коремът ми определено е мнооого по-глътнат от преди. Вече не ме мислят за бременна  Mr. Green (не че е лошо да съм де, ама това е друга тема Laughing). Сега остава успоредно с хранителния режим да започна и някакви тренировчици за стягане и току-виж съм се вдлъбнала  newsm78  Joy.
Шегата настрана, но наистина се опитай да намалиш драстично хляб и сладко. И с помощта на Поци и неговите съвети  Hug ще има резултат- убедена съм!
Успех   bouquet

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
dudence, а как преборваш пристъпите на глад за сладко?

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако много ти се яде сладичко, започваш лека-полека да го намаляваш. С добро, така да се каже.  Mr. Green
Първо опитай през ден (една седмица). После през два и т.н. Докато накрая стигнеш до един ден в седмицата, когато си ядеш каквото ти душа иска.  Party
На мен много ми помага чай с мед. Първо го пиех с две лъжички мед, после с една, сега с половин. Просто ми е много сладко вече, превъзпитах се.  Mr. Green
Най-добре пий зелен чай или мате (най-после го намерих, продават го в билковите аптекти. Той отслабва и ускорява метаболизма).
Друго оръжие - сложните въглехидрати. Ако ядеш кафяв ориз и разни пълнозърнести неща, не ти се яде сладко след това.
Трето оръжие - плодовете.
Диетолозите твърдят, че мазнинките около корема са именно от прекаляване със сладко и тестени изделия.
П.П. Мерси за добрите думи.  Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 152
Василиска е била напълно изчерпателна. Честно казано голям глад за сладко не съм изпитвала, защото бях толкова мотивирана да започна да слабея, че просто  волята ми беше единственото оръжие срещу сладкото. Аз по принцип не ям мед, така че това така или иначе за мен не беше разрешение. Ако много ти се прихапва можеш да си вземеш чист шоколад и по съвсем мъничко да хапваш, докато си "превъзпиташ" организма. В момента почти не се сещам за сладко, но вчера си взех едни бонбонки- Солано - сладички са, а и нискокалорични, уж са без захар. Ако приритам реших, че не е лошо да са ми в чантата.
Общо взето всичко е мотивация и воля. Пък и като видиш как коремчето започва да се топи...  Joy

Успех ти желая   bouquet

# 43
  • Мнения: 4 678
Внимавайте със сладкото. Naughty
Скоро учените доказаха ,че пристрастяването към сладкото е по- силно от това към алкохола и наркотиците.
Америка е луднала #Crazy
http://www.zdrave.bg/index.php?c=n&id=652

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Още една малка тайна - бонбоните.
Аз съм много дисциплинирана. Ако има цял шоколад (дори от онези, огромните) го изяждам целия. Работата трябва да се свърши докрай.  Mr. Green Пуста дисциплина!  Joy Joy Joy
Затова си купувам по едно бонбонче. Вече продават почти навсякъде. Едно-едничко Линдче, примерно.
И не държа сладко у дома. Хем за децата е полезно, хем за мъжа. Ако пищят много - и на тях по едно бонбонче.  Party

# 45
  • София
  • Мнения: 2 381
Тактиката с намаляване на сладкото по 1, а после по 2 и т.н. дни в седмицата ми хареса. Може да пробвам някой път.  Flutter

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много полезни съвети Hug Ще се възползвам Peace

# 47
  • Мнения: 484
Нека да се включа и аз със съветите, пък дано са ви полезни:
http://www.letsgym.com/2007/10/25/stegnat-korem-1/
Успех

# 48
  • Мнения: 59
Ох,и аз още не мога да си стегна корема,а родих преди година и половина! TiredВсеки ден съм на кростренажора по 30-45 минути и пия л-карнетин.Не ям хляб,не пия газирано,почти съм отказала сладкото.Като че ли, има вече малко ефект!Тук прочетох много полезни съвети,благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт