" Той и тя "

  • 6 546
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
Бройте им мене във фен клуба Peace

# 31
  • Мнения: 338
Един от любимите ми сериали е .

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също подкрепям идеята за този подфорум!!! Нека някаква анкета да пуснем и ако има съгласни да пишем до администраторите (ако към тях трябва да се обърнем). Браво на Markrit за идеята!!!!   bouquet
И мен серияла ми харесва  Heart Eyes

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad

# 34
  • Мнения: 2 438
Сериала е като телевизионна енциклопедия на съвместния живот.

# 35
  • Мнения: 24
Момичета! Хайде пред екрана! Сега видях в програмата на Fox life, има повторение от 10.00ч.
Снощи и аз го пропуснах, заради тези мачове..Няма начин така ще е месец-два!

# 36
# 37
  • Мнения: 2 957
Момичета! Хайде пред екрана! Сега видях в програмата на Fox life, има повторение от 10.00ч.



Йеееее...тъкмо навреме видях:))) Много ти благодаря!  Hug
Сядам да гледам:)

# 38
  • Варна
  • Мнения: 917
и аз съм "за" подфорума!

# 39
  • Мнения: 1 299
Голям фен съм на сериала, нечзнах, че пак го дават  Peace

# 40
  • Мнения: 2 897
Не ми от любимите сериали, но Стефания Колева я харесвам

Стефания и аз я харесвам,иначе сериалът,не толкова.

# 41
  • Мнения: 1 666
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!

# 42
  • Мнения: 2 957
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!

Супер си беше даже!  Naughty

# 43
  • Мнения: 5 462
Ами нали роди , то и затова бяха прекъснати снимките беше излязла в майчинство .Аз не я виждам променена .За мен тя си остава една много симпатична шматка ...сладурана ми е тя .Една такава сочна и пухкава .......А какви устни и зъби има , а очите и , кожата и ...Абе много си я харесвам.Много добре си играе ролята.Даже си мисля че и в живота е такава.

# 44
  • Мнения: 1 715
Ами нали роди , то и затова бяха прекъснати снимките беше излязла в майчинство .Аз не я виждам променена .За мен тя си остава една много симпатична шматка ...сладурана ми е тя .Една такава сочна и пухкава .......А какви устни и зъби има , а очите и , кожата и ...Абе много си я харесвам.Много добре си играе ролята.Даже си мисля че и в живота е такава.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт