Отговори
# 60
  • Мнения: 2 653
Писна ми, проблема беше, че нямаше места в автобуса и ние по-късно стигнахме на гарата , че имаше задръстване.И се наложи да я изпратя по влака.

Това за зрението на Гошко и ние го коментирахме, обаче не знам изобщо как трябва да се действа.За него не може ли също направления?Писна ми , ти си запозната.Майка ми е ходила с малката на градинката до полицията и там и била харесвала една пързалка, та там ще ходим вече.Май и ти там ходиш, така че ще се виждаме вече по-често.

За това , че Ирина не слуша какво и се обяснява, или по-точно ува, но после не го прави:Аз съм 50/50 надявам се просто да е от стрес.Толкова нови неща и знания и постъпват в главата.Толкова нови впечатления, може и заради това да е.Ако знаете как е пищяла на ескалатора на гарата!Просто всичко е ново и тя не смогва да приема тази информация.Тя не е научена да си задачките по приритет.Дани и казва да отиде да си иска 200те лвл обещани за апартамента.След малко я пита какво трябва да направи-тя казва да изчисти апартаментаи да вземе размерите му.Тя живее в нейния си малък свят все още.%Тя няма много -много мотивация за нищо.Просто не е научена.Не е имало никой до нея , който да янапътства и да я научи как да взема решения, как да се оправя в живота.Наистина се надявам да и помогнем и в този аспект поне малко, защото наче само материалното няма смисъл.

# 61
  • София
  • Мнения: 589
Не знам дали го е направила? newsm78

То на Ирина много неща са и обяснявани
И никога нищо не е свършено
Взе ли си най-после лекарствата за епилепсията  newsm78
Бях написала мноооого дълъг постинг , но го изтрих , защото както по-горе някъде споменах , струва ми се , че Ирина има и друг проблем
Или не помни и не разбира , само кима , че е разбрала , а не прави нищо от това после ...
или е много хитра и е свикнала винаги някой да се грижи за нея , надявам се да не е последното
[/quote]


 Tired И аз това си мислех по едно време.но мога да кажа сега 4е се е взела в ръце и действа.С Петя и обяснихме някои неща.Да видим по нататък какво ще стане  Peace


Пятя изпредварила си ме за секунди.  bouquet

# 62
  • Мнения: 620

Не съм изчела всичко за тези майки но останах с впечатление, че са били в домове. Ходя по домове може би от 12 години и мога да кажа доста неща но сега се сещам, че повечето от децата не ги водят на пазар. Имало е случаи в който отивайки на пазар те не познават зеленчуците и плодовете  Cry

Емоционалната подкрепа в случая е много важна и разбира се това което правите момичета е прекрасно   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 2 356
AКо майката има епилепсия, не е лошо на детето да се направят някои изследвания. Прегледа може с направление за невролог, мисля че ЕЕГто е платено, но може да се провери. Детето има ли някакви симптоми, дори примерно да се захласва като плаче??

# 64
  • София
  • Мнения: 589
AКо майката има епилепсия, не е лошо на детето да се направят някои изследвания. Прегледа може с направление за невролог, мисля че ЕЕГто е платено, но може да се провери. Детето има ли някакви симптоми, дори примерно да се захласва като плаче??


Oх незнам и аз какво да кажа Tired.В4ера говорихме с Агнес от БНТ по този въпрос трябва да се провери.Също и за о4ите му има вероятност.Ти ще помагаш ли с багажа newsm78.Аз в една кола няма вси4ко да побера а и Криси ще е с мен - бая пространство и трябва на нея.Щото оби4а да се излежава докато пътува  Joy Joy Joy
Шегувам се но найстина ако и вие успеете да докарата малко от нещата ще е супер.само да се разберем кога тръгваме   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 2 356
Да предложението за колата остава. Ще говоря и с мъжа ми, и за следващата събота или неделя, значи, не тая дето идва.  Hug
А Иринка трябва да направи следното: отива при педиатъра, обяснява му за своята епилепсия и т.н. и той й дава направление за невролог. С него ще видим къде ще иде, аз ще проуча пак къде е най добре, защото може да са се променили нещата от миналата година. ЕЕГто е около 40лв, все ще го платим. Ако трябва нещо друго невролога ще каже - и трябва да е детски.

# 66
  • Мнения: 4 195
вие вервате ли, че се излежавам, знаете ли как ни вози миналия път - аз и двете ни дечица горките, на една задна седалка - те седнали върху чували с дрехи, а аз на една къъъъъъълчица мамка му, и така - 200 км.
Има ли все още желаещи да пътуват с Бамби, дето не е хич бамби, ми е вампи Twisted Evil

# 67
  • София
  • Мнения: 589
Да предложението за колата остава. Ще говоря и с мъжа ми, и за следващата събота или неделя, значи, не тая дето идва.  Hug
А Иринка трябва да направи следното: отива при педиатъра, обяснява му за своята епилепсия и т.н. и той й дава направление за невролог. С него ще видим къде ще иде, аз ще проуча пак къде е най добре, защото може да са се променили нещата от миналата година. ЕЕГто е около 40лв, все ще го платим. Ако трябва нещо друго невролога ще каже - и трябва да е детски.

пробела е 4е някой я е наплашил 4е с тази епилепсия ще и вземат детето.И тя едвам го сподели с нас.Това е доста сериозен проблем защото ние може да приложен тази болест към телка а засега е пълна индия.За пътуването се разбрахме последно с Криси за другата седмица.Допълнително ще се разберем.Благодаря за помоща   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 589
вие вервате ли, че се излежавам, знаете ли как ни вози миналия път - аз и двете ни дечица горките, на една задна седалка - те седнали върху чували с дрехи, а аз на една къъъъъъълчица мамка му, и така - 200 км.
Има ли все още желаещи да пътуват с Бамби, дето не е хич бамби, ми е вампи Twisted Evil


хахахахах ............... ама не бута нали,по добре на 4увалите отколкото зад тех по трасето  Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 4 195
ох на ирина един милион пъти и обясних, че няма да и вземат детето, тоест ще и го вземат, ако не с егрижи за него, а не ако е болен, тая жена хич не слуша, ядосва ме. Казах и и социалните да не им се връзва, да говорят каквото искат да я плашат както искат, обясних и че в тая държава важат закони ама с документи, без документи всичко е на думи, дано е вдянала

# 70
  • София
  • Мнения: 2 356
леле, как ще й вземат детето, как може да си мисли така. Нека мине през телк, може социална помощ да взима. Не е много, ама защо да ги остави на държавата. Не знам какви документи трябват за телк, но може да питаме във форума.

# 71
  • София
  • Мнения: 589
леле, как ще й вземат детето, как може да си мисли така. Нека мине през телк, може социална помощ да взима. Не е много, ама защо да ги остави на държавата. Не знам какви документи трябват за телк, но може да питаме във форума.

АЗ само да кажа.Преди 2 години получава 82% на Телк.Сега в момента е 51% даже диоптъра се е вдигнал.Но тя е под минимума.И на вас ли да ви го обясня .Пускат бройки съответно за даден район и до там ,това е тавана.Който плаща получава4, който не плаща духа с..та #Cussing outАко сега я оставим Ирина социалните ще я изядат като суши.Да тя не вдява ама аз имам обяснение и на вси4ки ще го кажа след време.Яд ме е че един човек който е в час с всичко около Ирина влиза тук и не пише.Защо??????? Към него.Не я упреквай Ирина ,никога  е нямала доверие на никой.Сега се е доверила на един човек(дали я използва или не ,ние знаем) но тя му има доверие.Има нужда от подкрепа и разбиране и аз лично НЯМА ДА Я ОСТАВА КАКВОТО И ДА МИ КОСТВА ТОВА.Аз я опознах и смея да заявя 4е тя е супер стресирана и уплашено моми4е.ние сме и най близките в момента но все още не смее да се отпусне.Това вече и Петя ще го потвърди,но дайте и време и я разберете   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 589
Петенце добви Телевизора .Аз забравух имато на женицата.Ама съм патка заспала Tired

# 73
  • София
  • Мнения: 589
дето не е хич бамби, ми е вампи Twisted Evil

Моля ,моля без да се обиждаме аз съм Лили Иванова.А к'во ше кажеш Чуш4ице  pletka

# 74
  • Мнения: 1 287
Малко СПАМ:

Лили Иванова,като Бамби по ми харесваше!

Общи условия

Активация на акаунт