За американците...

  • 2 669
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
А ти какви точно отговори очакваше, Наоми?
Да, американците са много тъпи, а ние не сме. Във всяка държава има тъпи и умни хора.
А това за базите и момчетата....къде са нашите политици да защитават народа си? Вярно, не е лесно, когато има големи интереси, но не и невъзможно.

 Rolling Eyes Явно не си ми прочела поста, така ще го разбирам...

Еее ама чакайте бе, не ставаше въпрос за това, че само американците са тъпи. Ако имаше филмче за французи, англичани и прочие, щях да пусна него. Изобщо не става въпрос, че на разбираш ли българите кви сме умни и хитри, пък тия кухите американци колко са глупави и невежи... Всички си спомняме как Десислава и Азис спореха коя е столицата на Италия (е, Милано де) или пък на Австралия (Манхатън, да не си помислите нещо друго)... Или тризначките... #Crazy  Посто клипчето е забавно и нищо не пречи да се посмеем малко на техен гръб...  Peace

А ако тръгна да говоря за политиците... censored  Просто казах, че заслужаваме уважение.

# 31
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Прочела съм написаното от теб.
Развитието на темата си е естествено по този начин, защото сме хора и само да се посмеем на клипче повечето не ни удовлетворява. Причината: човешко е да имаш и мнение.

# 32
  • Мнения: 24 467
Интелектът не може да се мери с цифри и мерни единици. Това са изкуствено създадени критерии от някой си, придобили популярност поради незнайно какви причини. Интелигентността е нещо много по- различно от бързото решаване на тестове с предварително зададени отговори. Никога не ми е минавало през ума да съизмерявам по такъв "плаващ" показател нации, народности или дори жителите на определено населено място.
Клипчето е смешно, но не показва каквото и да било, от което да се направи някакъв общ извод.

# 33
  • Мнения: 14 133
Във всяка една държава има глупави хора.
И умни. Не важи само за американците.

# 34
  • Мнения: 7 837
Вече дори не ми е кеф да гледам сеири в подобни теми.
Но пък и аз от патриотични подбуди, запознах десетина американеца миналата седмица, къде е България. И те вече зная, особено за местоположението на Могилино...
Защото, не всичко е сирене, боза, баница,  шопска салата, Рилски манастир и красоти... Кофи Анан, числото ПИ, ядрения синтез и пр.
Медал, под формата на шпек, ще получали за ограмотяване на на част от тъпаците около мен?


п.п. Още чакам от предната такава тема, авторката да ми каже, къде е заведението в Сарасота с четката за тоалетна, за да го посетя. Но темата замря тогава...  Simple Smile

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Яко... Joy
Спомням си една година на 6-ти септември по телевизията питаха един ром какъв ден е днес. Отговорът: "9-ти септември- Освобождението на България от Турско робство" Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Яко... Joy
Спомням си една година на 6-ти септември по телевизията питаха един ром какъв ден е днес. Отговорът: "9-ти септември- Освобождението на България от Турско робство" Mr. Green
Мда, ама на това не се смеем. А пък 22септември, който от скоро е национален празник не срещнах човек да знае какъв празник е. hahaha Муаахахахахаха Joy Голямо смешнооооо Cry

# 37
  • Мнения: 6 993
А пък 22септември, който от скоро е национален празник не срещнах човек да знае какъв празник е. hahaha
E как, моята сватба и рожденият ден на твоя син. Как може да не знаят Twisted Evil
Шегувам се, да не вземете да помислите, че и аз не знам какъв празник е 22 септември, извън гореспоменатите Grinning

# 38
  • Мнения: 4 392
Гледала съм такива предавания и за германци.
Никакъв проблем не е, д а излезеш на улицата и да интервюираш 20-30 човека, а бисерите да оформиш в предаване и да си направиш "изводите".
Но , според мен, са значително по- ограничени от нас, предвид мащабността на манипулирането при тях. А и са прекалено големи консуматори. Тъпчат се с джънк- фууд, зяпат прекалено много телевизия, образоват се от шоу - програмите. Как няма да затъпеят?!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
А пък 22септември, който от скоро е национален празник не срещнах човек да знае какъв празник е. hahaha
E как, моята сватба и рожденият ден на твоя син. Как може да не знаят Twisted Evil
Шегувам се, да не вземете да помислите, че и аз не знам какъв празник е 22 септември, извън гореспоменатите Grinning
Зарежи сина ми, обяснявам аз"Ден на Незвисимостта" много хубав празник. "Ква независимост, кви 5лв, то това американците го празнуват" Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 738

Но , според мен, са значително по- ограничени от нас, предвид мащабността на манипулирането при тях.


Именно Peace

# 41
  • Мнения: 1 800
Тъпи, да, тъпи са другите, а ние да не би да сме върха на сладоледа ooooh!:

http://www.lobi.com.mk/default-EN.asp?ItemID=2DB3D5669662B04C976D97EDA589D95A

 Peace

# 42
  • Мнения: 505
А защо, като са тъпи, изглеждат толкова добре? Защо са толкова усмихнати? И дрешките им готини, и обноски имат. Аз къде да си я дяна моята Богата Обща Култура, като един елементарен житейски проблем не мога да реша?

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да са тъпи, но са сто пъти по- позитивно настроени хора от нас, затова винаги ще ги гоним

# 44
  • Мнения: 24 467
За мен част от интелигентността се изразява и в способностите на човека да се владее и сам да създава позитивна атмосфера за себе си и около себе си.

Общи условия

Активация на акаунт