Къде е(са) детето(децата)ви? (деца до първи клас)

  • 2 646
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
На детска градина.

# 16
  • Мнения: 645
На ясла. От следващият месец почвам работа.

# 17
  • София
  • Мнения: 607
На детска градина е. Преди беше на ясла, тръгна малък, на 1г и 3месеца. Бабите работят, а са и доста далеч.

# 18
  • Мнения: 4 841
Ех, сбърках гласуването, помислих първоначално, че става дума къде са децата сега по време на стачката..... ooooh! Може ли да се добави опция за коригиране на глас към анкетата?

 doh doh doh И аз така... ама няма как да залича гласа си. Отметнах "на детегледачка" (по време на стачката),  а всъщност реалния отговор ми е "на детска градина"

# 19
  • Мнения: 7 821
Ех, сбърках гласуването, помислих първоначално, че става дума къде са децата сега по време на стачката..... ooooh! Може ли да се добави опция за коригиране на глас към анкетата?
Готово.

# 20
  • Мнения: 5 393
Вече от 10тина дни е в яслата.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цоцоланке...  Hug
Искам някак да гласувам и за 2-те деца. Но не се сещам как да стане?  Thinking
Искам да кажа, че 2-рото ми дете е нон-стоп на ДГ. Виждам, че добре му влияе и съм доволна. 1-вото ми дете хич не вирееше там и я гледах до 6г. възраст. За малко бях почнала работа и я гледаше жена - ами толкоз ми бе гадно, че не съм с нея...
Обаче сега с малкия, хич не изпитвам такива скруполи.

# 22
  • Мнения: 3 360
Аз ги гледам.

# 23
  • Мнения: 2 722
Гласувах с последната опция, защото 50% от децата са на детска, другите 50% у дома  newsm47

Милен ходи на детска градина, защото иска да е с дечицата, а Митко още се учи да ходи.
Като проходи и махнем памперса, ако има желание и него ще го "огрее" яслата, но не по-рано от септември догодина /поне на дадения етап си мисля така/
Работата ми не страда, защото така съм си опекла нещата, че мога да се занимавам и с децата и с работата.
В 16 часа прибирам баткото от градина, за да се навилнее навън и подкарваме колелетата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
На детска градина.

# 25
  • Мнения: 4 621
На ясла Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 261
На детска градина,въпреки че бих искала от време на време да е с мен.

# 27
  • Мнения: 1 744
Каката е на детска градина.
Бебетата ще ги гледам до 2г.и 6м. и ги давам на градина.
Обичам да си стоя вкъщи и да си гледам децата, но повече от 2-3 години вкъщи ми идва множко. Но предпочитам някоя работа с повече свободно време, за да бъда повече време с децата.

# 28
  • София
  • Мнения: 142
На детска градина Simple Smile

# 29
  • Мнения: 251
На детска градина!

Общи условия

Активация на акаунт