Бадемово мляко!

  • 5 781
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
hedra, мила, не съм вегетарианка Joy просто не давах на големия месо докато не тръгна на градина. И сега не му е фен, но това е друга тема!
Това е доста спорна тема с вече наложено мнение по нея, аз по принцип не пиша вече в такива теми, но щом авторката ме пита ще кажа:

AFRODDITA, ако имаш желание, може да споделиш опита си със захранването без месо в тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188148.0, ще е от полза на доста хора   Grinning.

Ами то не е кой знае какъв опит, просто не давах месо Mr. Green и млечни!
Ще я видя темата Peace

# 16
  • Мнения: 2 616

1. не вярвам в алергии аз също, но хората са така наплашени от тях, че продължават да всяват страх във всеки
Смятам, че дори адаптирано, млякото си е от крава съвсем вярно, но него всички го дават, които не кърмят разбира се, а децата им са добреи ако ще предизвиква алергии на съответното дете, то много по-голяма е вероятността това да го стори то, а не бадемовото мляко.
Но, hedra е права, защо изобщо искаш да добавяш нещо в кашата? за да е сладко, да й се харесаПрави я с вода щом кърмиш така или иначе. А испанското мляко ти го изпий, аз всеки ден от 1 месец насам ям всеки ден по една супена лъжица, защото е концентратто ще отиде в кърмата, особено ако си направиш бананов шейк с него ще увеличиш и млеконадоя Joyох, нямам нужда да го увеличавам, то прелива, ако има още 2 да кърмя
Сега й видях мерките на г-жица Селин, защо искаш да я захранваш? Защото става на 6 м ли? Че тя кърмата ти просто се грижи перфектно за нея!!! Защо не я оставиш сама да пожелае да яде нещо различно?ами тя вече желае за това ще я захраня, днес и дадох една троха, микро доза хляб, биологичен , пък да видим

Може да се поинтересувам повече за педагогическото захранване!
Благодаря ти AFRODDITA добре е да има и сродни души! Знаех си, че не съм сама!   bouquet  bouquet  bouquet

Аз пък за това те приветствам.

Малкият го захраних с ПЗ, давам му само плодови пюрета от време на време и то с по-едри парченца, и то само, когато сме навън. Много по-удобно и икономично е когато детето ти яде по схема за ПЗ. Не се притеснявай, няма начин да се задави детето, те сами се научават да раздробяват храната с венците, езика и небцето си. Палечко така омахваше по половин парче пъпеш лятото без да го усетя, че всъщност не си чеши венците, а яде  Laughing

Афродита, благодаря за рецептата за бадемовото мляко. Мен много ме е страх от алергии, защото малкият е с фамилна обремененост, но ми харесва идеята да опитаме, когато поотрастне.

# 17
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ще пробвам IvelinaAtanasova, пък ще видим какво ще стане!
Благодаря за топлото посрещане!   bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт