За ускоряване на раждането - какво да правя?

  • 8 820
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
Не виждам нищо смешно в това че
Секс, секс, секс...спермата помага за омекването на шийката

Това къде го прочете?  Joy
Преди седмица точно за това разговарях с лекаря си и той ми обясни че това е точно така.

# 31
  • Мнения: 1 427
Вече са ти препоръчали секс, аз ще наблегна - и на разходки. Laughing
Секс и разходки му е майката! Peace
Обаче ти имаш още време, не насилвай нещата.

# 32
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз да кажа... секс. Но остави природата да си свърши работата... ако не я свърши... секса ще помогне

# 33
  • Мнения: 100
Моята комшийка преноси 1седмица, игра кючек и бебо тръгна. Аз лично не бих го правила защото ми се струва опасно.

# 34
  • Мнения: 3 069
Секс и много разходки.
Качване и слизане по стълбите по няколко пъти на ден Simple Smile

# 35
  • Мнения: 73
Извинявай ама аз като имам 5 дни до термина, а бебо даже не дава и минимлални сигнали, че има намерение да излиза не съм се и замисляла да правя нещо за да прдизивквам раждане по бързо. Когато стане тогава. Даже се майтапя, че приемам залози кога ще се пръкне. От разходки не съм се спряла, а да не говоря, че и чистя къщата основно след ремонт.

# 36
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Нищо не може да го предизвика.И аз бях с 4 см. разкритие,плюс това ми махнаха тапата, та да родя до другия ден.Да ,ама не.Когато реши,тогава излезе.

# 37
  • Мнения: 2 768
Има хомеопатични лекарства, които могат да предизвикат раждане, но само след консултация с лекар-хомеопат!

# 38
  • Мнения: 1 632
Аз преносих с 1 седмица и за това тръгнах по стълбите нагоре-надолу.Няколко часа преди това нямах грам разкритие,а след стълбите,отидох да предизвикват раждане без грам болка или контракции.Включиха ме на системи в 20;55 часа и 35 мин след това бях родила.
Не виждам нищо смешно в това че
Секс, секс, секс...спермата помага за омекването на шийката

Това къде го прочете?  Joy
Преди седмица точно за това разговарях с лекаря си и той ми обясни че това е точно така.
Това и моят лекар ми го беше казал.

# 39
  • София
  • Мнения: 672
Колкото повече се раздвижваш - ходиш, чистиш или качваш и слизаш стълбите толкова по-бързо и леко ще родиш Simple Smile Това и бабите го казват. С чистенето само внимавай да не си натовариш кръста, защото това е излишно неприятно Simple Smile Успех Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 069
Какво става?
Ще има ли скоро бебче?Не ни дръж в информационно затъмнение Grinning

# 41
  • Мнения: 132
И при мен така беше. Ами, то нищо още няма. Ако до 5 дни няма развитие влизаш. Да - ама - не. Както нищо нямах към 12 през ноща почнаха болките, в 5 бях в родилното, а в 9,40 се роди бебка. Не му давай зор и не се притеснявай. Не слушай глупости. То си знае. Всичко ще бъде наред. Бъди спокойна и си мисли за хубави неща. Успех Praynig Heart Eyes  bouquet

# 42
  • Мнения: 867
Тук във форума съм чела че рициновото масло помагало да се получи бързо разкритие. Ама дали е вярно не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт