41 номер дамски обувки ? Къде?

  • 23 265
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 491
Българските фирми на идея си нямат какво е 41 номер. Мерих такива на Флавия Пловдив и резутатът беше отчайващ- изобщо не ми станаха- ама те били остри,били нови и щяли да се отпуснат. Глупости на търкалета !!! Те с един номер няма как да се отпуснат, бе хора. Продавачката ми каза, че кракът ми е "мутирал". #Cussing out #2gunfire tantrum: rotfImao rotfImbo

# 31
  • Мнения: 77
    Е маи с този проблем сме много.Аз имам и още един:освен че нося - 41,имам много тясно стъпало и много тънък глезен,и дори да успея с номер 41,мога да пражя кръгом вътре. А и нагоре(особенно ботуши) са ми много широки, опитвах се да си прибера дънките в ботушите и пак са ми широки. Ако има някои с моя проблем, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ.
  bouquet

# 32
  • Мнения: 48 007
е, аз поне съм и с широк крак, и дебеличък глезен, да не мислиш че е по-гот  ooooh!

# 33
И аз съм за магазините на Footcomfort. Специално в този на Скобелев до Руски паметник има страхотни обувки, дори до 43 номер дамски. И то не само ежедневни, но и елегантни. А най-готиното е че има и половинки номера, което мен лично ме устройва.

# 34
  • Мнения: 473
В Пловдив има на няколко места - магазин Сан Марко до Метро, там има Дом на обувката и в него има невероятни модели 41 номер. Яд ме хвана като ходих да видя какво има, защото всичко което харесах беше 41, а аз нося 39. Също има в един аутлет на Сара Пен, който е доста забутан, близо до Строителния техникум. И там моделите са много модерни и много качествени. Аз съм страшно доволна от италианските ботуши и обувки, които съм си купувала. Повечето колекции за жени обаче за съжаление се правят до 40 номер. Успех!

# 35
  • Мнения: 48 007
http://www.megias.bg/index.php?cPath=3_22&osCsid=27302adc3d2 … 4a4cbeb81ca98103b ето обувки мегияс, имат номерца 41 и 42, ама много грознички моделчета

# 36
  • София
  • Мнения: 9 115
Аз пък нося 42-ри номер  Embarassed Поръчала съм си два чифта от Ла Редут и не смея да се надявам много- защото не знам как ще ми паснат, дали ще си отговарят на номерата и т.н. Писна ми да нося мъжки модели  Cry. Искам си женски обувки.

# 37
  • Мнения: 1 178
Бихте ли си измерили крачетата за да сравним  Praynig HugИ на мен ми е болна тема това, понякога влизам в 39, друг път и 40 ми е малко, маратонките ми са 41 и 1/3...  Crazy
26,5 см. е моето ходило.  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 9 115
Ами и моето го изкарах 26,5 см.  Embarassed Нося 42-ри.

# 39
  • Мнения: 48 007
освен дължина на стъпалцето има и други мерки, моя крак е широк и си е направо пълничък , а и мразя д ами стискат обувките, хич не търпя, така че 41 от по-широчките моделчета ми е екстра Embarassed

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
26,5см е 41

# 41
  • Мнения: 1 193
Аз си купих ботуши 42 номер, от м-н "RENO", в Sky sity. На ф-ма "bama". За първи път си намирам такъв номер и не се поколебах да си ги взема.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 115
Аз си купих ботуши 42 номер, от м-н "RENO", в Sky sity. На ф-ма "bama". За първи път си намирам такъв номер и не се поколебах да си ги взема.
Ами аз го измерих с ролетката  Embarassed Даже беше 25.5- 26. Сега и мъжът ми го мери. Но до сега абсолютно всичките обувки, които съм си купувала, от 18 години нататък примерно, са били все 42-ри. 41- ви не ми стават. Явно съм стандартен крак някакъв. Но това е дължина на ходилото ми, а не нещо мерено от обувките ми (примерно стелка, подметка и т.н).

# 43
  • Мнения: 491
Ами аз го измерих с ролетката  Embarassed Даже беше 25.5- 26. Сега и мъжът ми го мери. Но до сега абсолютно всичките обувки, които съм си купувала, от 18 години нататък примерно, са били все 42-ри. 41- ви не ми стават. Явно съм стандартен крак някакъв. Но това е дължина на ходилото ми, а не нещо мерено от обувките ми (примерно стелка, подметка и т.н).

Е, какъв е резултатът в сантиметри ? newsm62

# 44
  • София
  • Мнения: 9 115
Е, какъв е резултатът в сантиметри ? newsm62
Ами зависи от момента на измерването  Joy Иначе нямам оплаквания  Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт