Нова Година в България

  • 20 495
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз се колебая между Турция и Гърция, поне като ще плащам нещо да видя,пък и транспорта си спестявам.

# 61
  • Мнения: 1 952
Оф и за ще следя, че като знам какви мъки ме чакат с това търсене.

# 62
  • Мнения: 523
момичета - пропадна ми една група за Хисаря и сега до вторник имам запазени 5 двойни стаи в х. Астрея: http://www.hotel-astraea.com/
пакетите са за 4 нощувки със закуска и са на по-нормални цени, въпреки че новогодишната вечеря се доплаща.
повече инфо: http://www.edentravel-bg.com/?p=244
надявам се модераторите да не ми се карат. Извинявам се предвърително:) но това са 5 стаи в хубав хотел, по скоро идеята ми е да помогна:)
ако има някой който се е заинтересувал да ми пише на лични:)

# 63
  • Мнения: 7 947
Да споделя и аз за новата Година:
понеже сме с детенце / на година и половина/ дълго си търсихме нещо самостоятелно и най сетне открих - вилно селища Света Гора в Троянския Балкан! Има 9 вилички - всяка за по 4 човека, две стаи, има и кухненски бокс! Много съм доволна, а и цената е добра - 240 лв за 3 нощувки, тоест по 80 лв на вечер. В комплексчето имало кафе, а селото Орешак е на 1 км път! Ако някой прояви интерес - ще дам повече инфо Laughing

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Да споделя и аз за новата Година:
понеже сме с детенце / на година и половина/ дълго си търсихме нещо самостоятелно и най сетне открих - вилно селища Света Гора в Троянския Балкан! Има 9 вилички - всяка за по 4 човека, две стаи, има и кухненски бокс! Много съм доволна, а и цената е добра - 240 лв за 3 нощувки, тоест по 80 лв на вечер. В комплексчето имало кафе, а селото Орешак е на 1 км път! Ако някой прояви интерес - ще дам повече инфо Laughing
Дай де!

# 65
  • Мнения: 4 076
Да споделя и аз за новата Година:
понеже сме с детенце / на година и половина/ дълго си търсихме нещо самостоятелно и най сетне открих - вилно селища Света Гора в Троянския Балкан! Има 9 вилички - всяка за по 4 човека, две стаи, има и кухненски бокс! Много съм доволна, а и цената е добра - 240 лв за 3 нощувки, тоест по 80 лв на вечер. В комплексчето имало кафе, а селото Орешак е на 1 км път! Ако някой прояви интерес - ще дам повече инфо Laughing
Дай,наистина.Мене не ми вълнува за Нова Година,но ми е интересно самото място(никога не съм го чувала)и условията във вилното селище.Благодаря предварително   bouquet

# 66
  • Мнения: 7 947
Ами вилно селище с девет малки отделни къщички-масивни, има открито барбекю за лятото, детска площадка и заведение в самия комплекс. Заградено е с ограда, намира се на километър от с.Орешак, което е на 7 км от град Троян. Наблизо е Троянския Манастир, някакво Изложение на занаятчийте, иначе в селцето си имало достатъчно заведения и магазини. Имало и рибарник за прясна риба. В самите къщи има климатик за отопление, телевизор, хубава баня, кухненски бокс с печка, абе приятно и чисто изглежда! Едни познати ми дадоха координатите и след Новата Година ще споделя повече впечатления. За друго не се сещам - питайте вие Laughing

# 67
  • Мнения: 1 114
Аз съм съгласна, че на много места в България надуват цените за НГ, но съм празнувала НГ и в Гърция, в Турция, Македония, Малта. Беше много скучно. В Гърция единия път бяхме в бузуки - един мъж пееше на една сцена, а гърците хвърляха карамфили. Другият път пак в Гърция бяхме в ресторант - българска група + гърци. Само гръцка музика, а като дадохме дискове да пуснат нещо друго, гърците се ръзсърдиха и искаха да си ходят. Никъде не празнуват НГ както при нас. Имам предвид веселбата, останалото може и да е по-добро.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 688
Вилико, това цената на къщичката ли е? Някакъв телефон или сайт може ли да ми дадеш?
Вие една къщичка ли ще окупирате или повече?
Благодаря ти.

# 69
  • Мнения: 7 947
Да, цената на една къщичка е, но за съжаление вече нямало свободни - една мама тук от форума ми поиска координатите, но за съжаление били заети! Честно казано, и аз не можах да повярвам на късмета си да намеря нещо толкова подходящо за нас и на такава добра цена, но уви! Дано намерите и вие, приятно търсене Grinning
Между другото, като напишете в гугъла определен град - например Трявна или Елена, излиза страница на самия град, в която има опция настаняване и там излизат доста предложения...

# 70
  • София
  • Мнения: 2 688
Благодаря ти. То ние прозвънихме поне 50 къщи, но всичко е заето. Хората на много места казаха, че още от август-септември са ги ангажирали за нова година. Весело изкарване.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 155
и аз съм стресната. Питах на Велинград .... в хотел Олимп ми искат 2050 лв. за 4 нощувки със закуска и новогодишна вечеря в студио, а в хотел Рич за двойна стая  със 3 закуски и 4 вечери 1700 лв.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes . . . . е да ползваш безплатно  Mr. Green всички други екстри.
Да те поправя - не всички, а басейн, сауна, парна баня, фитнес ... услуги като масажи, солариум, други процедури се заплащат.
Записвам с и в тази тема вече -  идвам от НГ в чужбина, там положението със свободни места е повече от зле - тази година, още края на лятото почти всичко по-търсено било запълнено. Е, не е като да няма съвсем нищо, но първо ни предлагат нещо, харесваме и после се оказва, че няма свободни полети, ако пък има чартър, то хотела трябва да е друг. Около 2 седмици избирахме, правихме компромиси с местата (далечни и по-близки), с хотелите, цените, програмите и в крайна сметка ни се събраха прекалено много компромиси да правим, за да изкараме една приятна НГ, съчетана с една хубава почивка (това ни беше идеята). И се отказахме. Догодина, по-отрано  Peace
Като гледам в БГ положението не е по-розово. Хората си планират по-рано, не чакат последния  момент.
За с. Чифлик (Троянско) някой има ли нещо за НГ - х-л Дива, х-л Веника?

# 72
  • Мнения: 658
Уф, и аз вече три дена звъня къде ли не - и навсякъде дърво. В Елена в комплекса има 4 свободни стаи ако някой се интересува. На нас ни трябват поне 5

# 73
  • София
  • Мнения: 423
Моля,споделете къде ще прекарате новогодишната нощ в София.Аз съм на работа на 31-ви до 20ч. и освен софийски ресторант друго не се сещам.Гледах няколко оферти ,но в интернет има много малко.Дайте идеи

# 74
Здравейте,

планираме почивка за няколко дена в с. Шипково около Нова година в една вила. Интересува ме, ходил ли е някой там през това време на година. Моля да споделе впечатления и не напоследно място ме интересува как е пътната обстановка при нормален снеговалеж там и до там, т.е. има ли кажи речи редовно снегопочистване?

Всички впечатления ще ми са от полза. Благодаря предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт