АГ - клиника Селена гр. Пловдив - 2 част.

  • 69 561
  • 568
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 521
здравейте на всички мами sohappy
искам да ви питам ,понеже още не съм много наясно-бях за 1ви изследвания на 11.10,сега влезнах в 4ия месец и незнам кога да ида на консултация ,а и докторката нищо не ми е казала newsm78,а за изследванията нищо не са ми казали незнам какво да правя  Weary

Не се притеснявай Simple Smile ходи се веднъж месечно ти при кой лекар ходиш? в 4тия месец това се прави изследвания и консултация преглед с ехограф, обикновенно е това Simple Smile
щом нищо не са ти казали или не сая излезнали изследванията или всичко е наред

# 61
  • Мнения: 33
много благодаря   bouquet
аз ходя при д-р Топалова,за изследванията така ми каза и акушерката ,ако са добри няма да се обаждат. Flutter

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:36 от geri008

# 62
  • Мнения: 90
Момичета,да ви питам, вярно ли е че в Селена са повишили цените на раждането-обикновно и секцио?Една приятелка ми каза, че нормалното станало 580 а секциото и то с към 100 лв. повече.

# 63
  • Мнения: 135
 Peace Simple Smileабсолютно верно

# 64
  • Мнения: 521
Дам има нови цени,но всяка стотинка си заслужава, въпреки увеличението цените според мен са в рамките на допустимото

# 65
  • Мнения: 55
искам да добавя нещо за което мисля , че досега не е писано.Всички знаят , че се полага един безплатен преглед на бебето на 15 ден от раждането, но мисля че не споменавано , че и на майката и се полагат 2 безплатни прегледа след раждането - пише го в епикризата.Просто на рецепцията казваш , че си за контролен преглед след раждане и готово.Не се плаща!!!

# 66
  • София
  • Мнения: 606
Да, това с безплатните прегледи е вярно. Аз водих детето и когато поисках да платя ми казаха, че първият преглед е безплатен.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 187
при кой лекар ходите

# 68
  • София
  • Мнения: 606
Ние ходим при д-р Молева за детето и при д-р Минев за мен.

# 69
  • Мнения: 354
Да ви питам момичета - искам да отида на преглед в Селена на обикновения ехограф, но държа да ме прегледа д-р Топалова? Някой има ли идея на кой телефон е записването и колко струва? newsm78

# 70
  • Мнения: 802
Да ви питам момичета - искам да отида на преглед в Селена на обикновения ехограф, но държа да ме прегледа д-р Топалова? Някой има ли идея на кой телефон е записването и колко струва? newsm78

64-80-20
Ехографа е 25 лв.
В Селена преглежда сутрин, следобеда е в частния кабинет .

# 71
  • Варна
  • Мнения: 187
tanzen защо точно при др Топалова?
Усмивка ! а ти имаш ли инфо за лекарите в Селена , кои са добри?
на 3 или 4 Д ходили ли сте  и при кой лекар?

# 72
  • Мнения: 802
tanzen защо точно при др Топалова?
Усмивка ! а ти имаш ли инфо за лекарите в Селена , кои са добри?
на 3 или 4 Д ходили ли сте  и при кой лекар?


Наблюдаващ лекар ми е Д-р Топалова !
В четвъртък и петък ми се наложи да лежа в Селена на системи и съм много доволна от обслужването и от отношението там на всички .
Мисля, че всяка стотинка си заслужава .

Добри лекари са както Д-р Топалова, Д-р Минев, Д-р Георгиев / той е управител и анестезиолог/
Запознах се и с Д-р Петрова и с Д-р Матев .
От всички имам страхотни впечатления !

# 73
  • Мнения: 98
Момичета, относно безплатните прегледи, защо никой не ми каза за тях при изписването? В епикризата си четох, че имало някакви 2 прегледа до еди коя си дата, но аз по-скоро искам бебенцето да ми прегледат. И задължително ли е да отидем на 15-я ден. Не може ли по-късно, когато на мен ми е удобно?

# 74
  • Мнения: 802
emuk аз не мога да ти отговоря на въпроса, но защо просто не се обадиш по тел. и не попиташ .
Ако има нещо, което те притеснява не смятам, че ще ти откажат .

Общи условия

Активация на акаунт