АГ клиника Селена-17

  • 117 587
  • 753
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Женска консултация по касата.Водят я д-р Ставрев младши,д-р Петрова

Платена женска консултация.Водят я д-р Матев и д-р Ненев.Трите триместъра струват 670 лв,втори и трети триместър-500 лв,трети триместър 270 лв

Необходими са следните документи и изследвания при постъпване за раждане:
- лична карта
- направление за хоспитализация
- картонче с кръвната група
- други кръвни изследвания, които имате
- лична амбулаторна карта - служи за издаване на болничен лист
- изследване за Хепатит Б - валидност 6 месеца
- изследване за Васерман - валидност 6 месеца
- изследване за Спин - валидност 6 месеца
- изследване на влагалищен секрет - валидност 2 седмици
В случай, че нямате актуални изследвания за Хепатит Б, Васерман и Спин, същите ще ви бъдат направени в момента на постъпване и трябва да заплатите по ценоразпис на болницата.


Какво е необходимо да носите в болницата,когато постъпвате за раждане
-чехли,чорапи,гащи,четка и паста за зъби,душгел,шампоан,гребен,ластик за коса,зарядно за телефон,сешоар,крем за зърна Лансилох или подобен,мокри кърпички,крем дупе за бебето

Какво влиза в цената на раждането
-за майката-превръзки /няколко размера/,нощници,халат,хавлия,обезболяващи свещички,ръчна помпа за кърма /която обаче е само една и има моменти,когато не стига/,храна три пъти на ден,минерална вода,консултация с психолог,раздвижване от рехалибитатор /при секцио/,показване как се къпе и сменя памперс на новороденото
-за бебето-адаптирано мляко /ако майката желае/,дрешки за престоя в болницата, лигавник, беберон, шапка,памперси,мокри кърпи

По желание и срещу заплащане,може да се направи ортопедичен преглед на новороденото от д-р Янакиев

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ако нещо на първа страница не е актуално,можем да го редактираме

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата  Hug
Да е пълна със здрави бебчета и хубави новини !

# 3
  • Мнения: 2 333
Благодаря за темата. bouquet
Мислех, че влагалищният секрет важи един месец. Жалко!
Ако си занеса помпа при раждането, ще ми я стерилизират ли или не се занимават?
Сигурно ли е, че консултацията с психолог влиза в цената?
Колко дни преди секцио е удачно да се направи консултация с анестезиолог?
Ако нямам актуални седемдневни кръвни изследвания, ще ми направят в деня на операцията, но заплащат ли се? Имам две лапароскопии там, правени са ми кръвни непосредствено преди операциите, но не съм ги плащала, а сега, доколкото разбирам, се плащат. Така ли е, нещо не ми е ясно  Embarassed

# 4
  • Мнения: X
Шефче, ще ти стерилизират помпата без проблем, много са мили всичките момичета.
Консултация с психолог никой не ми е предлагал, не съм правила.
Консултация с анестезиолог е добре около две седмици преди термин/дата за секцио да направиш.
Кръвните изследвания преди раждането се заплащат, да.

# 5
  • Мнения: 2 333
Жанче,  Heart Eyes
Как сте с малкия голям мъж? Слушате ли се, свикнахте ли един с друг вече?  Simple Smile
Живот и здраве, след някой месец може да се срещнем из кварталните градинки  Grinning
Много бебета да напълнят новата тема!   bouquet

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 16:43 от Шефът Антонио

# 6
  • В едно голямо сърце
  • Мнения: 25
Elfita от какво не беше доволна? Събирам мнения, аз все още незнам при кой да се запиша, но колкото повече наближава термина, страхът ми се увеличава и искам специалистът до мен да ми вдъхва поне малко доверие Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
Шефче, свикнахме си, да. Златен ми е той Heart
За градинките нямаш грижи, само казваш и ще го измислим Kissing Heart

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 113
За БХС сме го дискутирали много пъти. Много малко лаборатории разполагат със софтуера за изчисляване на риска. За това дали е безплатен, няма особено значение. Напълно излишно похарчени пари! Не ви дава никаква информация.

# 9
  • Мнения: 283
За БХС сме го дискутирали много пъти. Много малко лаборатории разполагат със софтуера за изчисляване на риска. За това дали е безплатен, няма особено значение. Напълно излишно похарчени пари! Не ви дава никаква информация.
Дава информация- за това колко са ти здрави нервите и дали психически можеш да издържиш на поредната статистическа грешка.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 113
А, именно! И изпробвано!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Благодаря за темата. bouquet
Мислех, че влагалищният секрет важи един месец. Жалко!
Ако си занеса помпа при раждането, ще ми я стерилизират ли или не се занимават?
Сигурно ли е, че консултацията с психолог влиза в цената?
Колко дни преди секцио е удачно да се направи консултация с анестезиолог?
Ако нямам актуални седемдневни кръвни изследвания, ще ми направят в деня на операцията, но заплащат ли се? Имам две лапароскопии там, правени са ми кръвни непосредствено преди операциите, но не съм ги плащала, а сега, доколкото разбирам, се плащат. Така ли е, нещо не ми е ясно  Embarassed

Аз бях на консултация с психолог, по мое настояване, в деня преди секциото, при Мария Владимирова - психоложката на Селена / дано само не бъркам името /! Консултацията си я заплатих - 30 лв. Иначе в деня на самото секцио и по време на престоя ми в Родилно отделение, Мария си минаваше по стаите и консултираше пациентките, които имат нужда, безплатно / страхове от самото раждане, проблем с кърменето, следродилна депресия, майки на недоносени бебенца /. Относно изследванията, които са изтекли в деня на раждането, то на мен не са ми искали пари, а някои от моите бяха изтекли и ги повториха сутринта.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 21:51 от Tsveti 1310

# 12
  • Мнения: 2 615
Благодаря за новата тема! Нека се напълни само с хубави новини и здрави бебчета!
Lincoln, а направления за кръв и урина дадоха ли ти? В смисъл ако си била без направление, затова са те таксували на касата...

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 21:21 от krassi14

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Elfita от какво не беше доволна?

Не записваше никъде нищо по време на консултациите.Съответно бъркаше пациентите и ми изписа хапчета,като ме помисли за друга.Тогава още бачкаше в частния кабинет.Сега като е само в Селена може и да води досиета.Не знам как е
Матев за мен е добър избор

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
За БХС - безплатен е и в Майчин дом. Поема се от министерството на здравеопазването. Може тук да ти вземат кръв и замервания и да се изпратят с куриер. Някои доктори така процедират.

Общи условия

Активация на акаунт