АГ клиника Селена гр. Пловдив- 11!

  • 89 911
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 382
Преди 4 години слагаха морфин в епидуралния катетър и независимо, че бях с пълна упойка, не съм усетила никаква болка. Съвсем буквално казано. След като ме свалиха в стаята четях книга.
 Свещички дадоха на втория ден, но така и не стигнах до тях.
Единственото неприятно нещо беше сърбежът от морфина и подуването от системите.
Тази година ми се наложи да претърпя интервенция с пълна упойка, която продължи доста дълго, с много голяма кръвозагуба и куп екстри. Е, така се погрижиха, че вечерта си тръгнах след мое настояване, а на другия ден следобед отидох и на работа.
Била съм оперирана в три болници, една от които много голяма и известна болница в София. Повярвайте ми такава реанимация и възстановителен период като е Селена, няма другаде.

Ако ви се случва за първи път все нещо ще боли, опъва, дразни, но ако имате база за сравнение- ще ви се стори като спа- почивка Peace.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Леле Шайнче, припомни ми за сърбежа.
Бях изключила за тази "екстра".

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз също мога да потвърдя,че такова обезболяване като в Селена няма другаде.Имам  коремна операция в много известна частна болница,не в нашия град,е много ме боля.Мечтаех за Селена и псувах.
Аз нямах такива реакции от морфина

# 753
  • Мнения: 47
след секцио в Окръжна и Вми като се съвземеш ти дават бебето и се оправяй сам както можеш.И да те боли,никой не го интересува.Няма такава мизерия #Crazy

# 754
  • Мнения: 47
Шайн,с две ръце за поста  Peace  Peace  Peace

# 755
  • Мнения: 365
Във ВМИ, вечерта преди да ни изпишат, при мен в стаята докараха едно цигане на около 16-17 след секцио. Вързаха я полубудна за леглото и я оставиха така, а тя крещеше и буистваше, дърпаше се - аз супер много се стресирах - все едно изведнъж се оказах в лудница, а не в родилно отделение. По едно време през нощта като се пооправи се оказа, че било много жадно момичето-през цялото време за вода ревяла. Сутринта в 6 пък изтипосаха и новороденото циганче, даже не до нея, ами долу в краката и - тя нито може да стане да го види, нито нищо, да не говорим да го вземе..то добре че беше кротичко спинкаше си..ние няколко часа след това си тръгнахме и незнам как се оправяло това момиче, ама сценката беше грозна от страна на тези санитарки ли бяха, сестри ли незнам - едната даже един шамар й врътна, да дойдела била на себе си...аз незнам да има рестрикция след секцио да се пие вода - има ли? Струва ми се нечовешко да държиш човек жаден след кръвозагуба...

# 756
  • Мнения: 21 275
машина ,ужас ...с тази история.

Аз вече си знам за второто живот и здраве пак Селена,само не знам дали да е секцио  newsm78

# 757
  • Мнения: 47
след секцио се пие много малко вода със сламка по 1-2 глътки на 10-15 мин,заради упойката и внезапното повръщане
Elfita ще направиш ли нова тема,защото ще ни заключат  Shocked аз съм много зле с тея теми и не знам как става #Cussing out

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Селена имат ЖК по касата и такава платена.Ще допълня повече инфо за ЖК то на първа страница в новата тема

# 759
  • Мнения: 8
Искам да питам има ли някоя мама ,която ходи при д-р Иванка Пейчинова и дали знае личния телефон.Благодаря предварително.

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Новата тема ме праща на 35 стр. в старата тема.  Rolling Eyes Писна ми от новата визия на форума, от всички бъгове и промени, от шрифта, от това чe Adblok-а не ми блокира рекламите този път. Оф, оплаках се и тук, не само в темата за оплаквания.  Mr. Green

Елфита.  Hug Sorry, обаче и да копирам не ми позволява. Преди можех да копирам името на потребителя.....

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
razel_dazel,всичко е боза,да.
Линкът за новата тема праща в новата тема на 35 та страница.Защо да праща в старата?  newsm78
А сега пишем в стара тема от януари месец

# 762
  • Мнения: 1
имахме уговорка и платена процедура за донорска яйциклетка.Казаха ни след 6 месеца,което правеше месец юни.После ни казаха месец юли,после август и днес акушерката Чукова ни звънна и каза че ще е месец септември.Попитах,това дали е нормално,как си играят с надеждите на хората.Отговориха ми че ако не съм доволен,то мога да се откажа по всяко време.Помислих си че съм в крайпътно кафене и сервитьорката ми е отговорила по този начин,като не ви харесва има и др.кафенета.Минах през 10 клиники и накрая ми препоръчаха тази,но...Такова отношение ли заслужавам срещу високата сума която плащам. Звъннах на мениджъра на клиниката и му разказах,получих нещо от сорта като отговор,ами говорете с лекуващия лекар,не мога да ви кажа нищо повече.Жалко е че ни виждат само като банкоматни карти.На два пъти сме чакали по час,час и половина след записаният ни час за консултация и преглед.Не зная вашето мнение за клиниката,но това отношение ми загуби доверието в хуманността на тези лекари.

# 763
  • Мнения: 47
В Турция е най-добрата клиника на Балканите .Цената е почти същата като в Бг  Peace Обслужване и качество на светлинни години от тук Peace Успех

# 764
  • Мнения: 1
Zdraveite,iskam konkretno da popitam za cenite na klinika Selena,fevruari mi predstoi rajdane,dai boje da e normalno,no me interesuvat cenite v Selena i za normalno i za sekcio. Blagodarq vi

Общи условия

Активация на акаунт