Дамски фитнес в София - западните райони или центъра?

  • 17 312
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
 В скъпарските салони, където ходят младите моми с изваяни тела и скъпи екипи, инструкторите са мъже. Имам предвид, че те не ходят там с цел фитнес.
Но специално в " Адмирал" инструкторките са жени. Преди това ходех в " Арес", там също беше жена. Като се замисля сменила съм три фитнеса и навсякъде ме е инструктирала жена.

# 16
  • Мнения: 9 865
Къде се намира Адмирал... за Арес имам подозрението Люлин?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
" Арес" е в Люлин, срущу пощата. Отказах се от там защото уредите са стари и вече повечето от тях не работят. " Адмирал" също е в Люлин до 33 у-ще.

# 18
  • Мнения: 9 865
Люлин мен не ме устройва, много е далече. Обаче интересно само ти ми отговаряш...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
 Joy сигурно само аз ходя на фитнес. А откакто четох темата дали сме дебели в клюкарника, видях че всички са слаби и съвършенни. Така че е обяснимо, защо само аз пиша  Laughing.

# 20
  • Мнения: 9 865
Аре бе, никой ли няма да се включи с едно рамо... Намерих един фитнес на Лъвов мост, на гърба на... нещо милиционерско беше, ма не помня точната абревиатура. Някой да е ходил там, някакви отзиви? Ще питам Поцко направо...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Държиш ли да е фитнес? Ако не , пиши на Даниспорт, тя има зала на " Раковска"- пилатес, каланетика и т.н.

# 22
  • Мнения: 9 865
Фитнес искам да е... ще и пиша да знаеш, а на тебе ще ти купя джуфка и ще ти я подаря без повод, тъкмо гледам някой се скършил да отговори, а то пак бифана.  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
 Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 133
аз пак да попитам: някакви кординати на Адмирал? (33то училище нищо не ми говори, а и в интернет не намерих нищо  Cry)

# 25
# 26
  • Мнения: 133
никой ли няма кординати на Адмирал? smile3518 smile3518 smile3518 Weary

# 27
  • Мнения: 35
Фитнес център Адмирал се намира в блок 331 в ж.к.Люлин 3. И аз съм му хвърлила око.Дано да е хубав.Успех!

# 28
  • Мнения: 73
Момичета от 01.01.2008г. фитнес център "Адмирал" не работи. За съжаление го затвориха завинаги newsm45
Голяма част от трениращите там се преместихме в "Сиконко", но определено не е същото. Ако някой открие хубав дамски фитнес нека да сподели.

# 29
  • Мнения: 35
 ooooh!.... а аз толкова се зарадвах като го открих.и в събота щях да ходя. Жалко...Ще се ориентирам към Сиконко.

Общи условия

Активация на акаунт