Новите книжки на Бон Апети за детето

  • 4 132
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 691
Верно е че са малко скъпи тия книжки и малко са засукани рецептите но няма да навреди да си я взема. Аз имам доста поредици за Звездев и съм доволна досега

# 31
  • Мнения: 11 003
Днес на една сергия разгледах книжката за хранене на кърмачките. Нищо особенно, не ми допадна. Confused

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!
а мжеш ли да кажеш къде мога да я намеря да я купя или поръчам??

аз пък от тази книга се ужасих ...

# 33
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!
а мжеш ли да кажеш къде мога да я намеря да я купя или поръчам??

аз пък от тази книга се ужасих ...


 Е, за теб не се и съмнявам.Ти си гледаш детето в барокамера и се чудиш от къде да изровиш някоя статия за това, как всичко е опасно!То не бяха възглавници и матраци опасни, грейпфурти и какво ли не Simple Smile ooooh! ooooh!Всеки сам си преценява!

# 34
  • Мнения: 3 376
ПМС ще е ....

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е, за теб не се и съмнявам.Ти си гледаш детето в барокамера и се чудиш от къде да изровиш някоя статия за това, как всичко е опасно!То не бяха възглавници и матраци опасни, грейпфурти и какво ли не Simple Smile ooooh! ooooh!Всеки сам си преценява!

Ъхъ, всеки сам си преценява... а за статиите... като попадна, на статия, че нещо е вредно го пускам, да ... споделям информация, един вид ...

Но не виждам какво общо има това с мнението ми за книгата... а то е, че тази книга не е добра

# 36
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 С ПМС съм, нали разбра  Confused

# 37
Разглеждам и други статии и имам чувството, че основната идея тук е да се оплюе всеки опит на някой да сътвори нещо (било то добро или лошо - зависи от критерия).Наистина , Звездев сее светнал , че има хляб в подобна поредица и я е направил.
Какво пък, лошо няма -потрудил се е човекът, консултирал се е с педиатри и е сътворил нещо.
За мен това е похвално и по-добре от доста блудкави книжлета , които виждам на пазара и то на доста по-високи цени(като казах цени : 5.25лв - много ли са или малко - това е въпроса)Колко всъщност са 5лв - 1кутия цигари и 2 кафета , 1 червилце или 10 тина разговора с приятелките от квартала.
Или погледнато  от друга страна 5 лв са  - 1/2 кг сирене, 1 пръчка салам или там нещо друго. Да помислим и за това как ни свалят кожите в детските магазини - влизам в магазина и какво, якенце една педя -30 лв, чорапогащник за зимата 7лв, обуквки(за , които е изразходван материал ,колкото за 1/10 от моите обувки) 15лв.

ЕЕЕ..кажете ми сега  , аз ли съм тъп нещо или 5 мижави левчета за една такава книга са нищо.
Някой , ще каже "въпрос на избор" , аз пък ще кажа "въпрос на приоритети" ...а за мен приоритет е моето Дете ...и 5лв няма да ме спрат да науча и един полезен съвет, дори.

Не искам да засягам нигоко с моето мнение ...
Единствени исках да кажа .."БРАВО НА СЪЗДАТЕЛЯ НА ТЕЗИ КНИГИ" - ЗА МЕН ТЕ СА ПОЛЕЗНИ ..

Просто един Татко,



Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 13:44 от don vito

# 38
  • Мнения: 753
Аз си купих първите две-дори не толкова заради рецептите,колкото ми бяха интересни мнението и възгледите на авторката.Днес обаче гледах предаването,в което гостуваше лекарката,която е автор на третата книжка за хранене на детето до 1 година и със сигурност мога да кажа,че няма да си я купя.Тя хем е привърженик на късното захранване,хем препоръча като втора храна след зеленчуковите пюрета да се въведе жълтък(на 5-6 месеца),а и самата рецепта,която представи беше за 7-8 месечни бебета и съдържаше прясно мляко. Naughty

# 39
  • Мнения: 104
Абе има нещо такова ... малко си противоречеше, понеже уж спомена, че цяло яйце се дава след годинка, а в рецептата с кюфтетата, които показа беше за 10 месечно дете, но се включваше цялото яйце  newsm78

Както и да е  Party аз си взех книгата за кърмачката и пробвахме засега една салатка:) Беше много сполучлива и се хареса и на мен и на съпруга ми:) Наистина 5 лв. не са кой знае колко според мен и смятам да си купя и следващите книжки Simple Smile Не за друго, ами имаме едно малко коте на 2 месеца почти и не смятам, че ще са ни излишни  Hug

# 40
  • Мнения: 297
Ще следя темата, защото ме заинтересуваха тези книжки.

# 41
  • Мнения: 873
питам,защото я поразлистих онзи ден в една книжарница-става дума за храненето от 0 до 1 година-и ми се стори с много картинки и рекламки,та се почудих книжката с рекламна цел ли е издадена или има полза от нея newsm78 не съм гледала скоро Бон Апети,а ми се иска да прочета нещо за храненето на детето,но в българските условия,а не как е в Щатите или Франция,например.та,ако може малко отзиви или да ми препоръчате някоя друга книжка,ако тази не става Simple Smile
п.п детето ми е на 4 месеца и 5 дни,но мисля още да поизчакам съсъ захранването.трябва ми подходяща книжка и за още нещо-роднините,които всеки ден ме питат дали съм захранила Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 622
Ами на мен ми подариха 2 от книжките- хранене на детето и майката при кърмене и хранене на детето от 0 до 1. Да си призная още не съм ги разглеждала, но със сигурност има нещо полезно.

# 43
  • Мнения: 11 003
Разгледах я на една сергия, но не ми допадна.

# 44
  • Мнения: 999
Аз си я взех и не съм възхитена. Пише за кърменето и захранването доста неща.  Аз си мислех че ще има повечко рецепти, а те не са кой знае колко. Една рецепта ми направи впечатление защото в нея пишеше че трябва да се направи запръжка. Аз ям пържено и запържено, но на дъщеря си до 1година и нещо не съм и давала запържено.

Общи условия

Активация на акаунт