Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

София

Здравейте момичета, искам да започна шофьорски курс. Можете ли да ми препоръчате инструктор, който да е професионалист, търпелив и спокоен, и по възможност да е близо до Бъкстон  Laughing
Цитирай

София

Никой не иска да ми каже, сигурно защото съм новак Crying or Very sad
Цитирай

София

Никой не иска да ми каже, сигурно защото съм новак Crying or Very sad

Мога да ти препоръчам моя инструктор, но не бих казала че е спокоен.  Wink
По скоро е нервак, но иначе е много добър, щом успя да ме научи да карам.
Цитирай

София

Моят е голям пич, не е нервак, но е в района на Дружба 2, Слатина и Гео Милев.
Цитирай

София

Проблема на мен ми е, че когато някой ми повиши тон започвам да плача, притеснителна съм. За това си търся някой спокоен инструктор, на всичкото отгоре и да живее около Бъкстон, защото работното ми време е разтегливо понятие. Май много станаха претенциите.
Благодаря, че се отзовавате!   bouquet
Цитирай

...когато някой ми повиши тон започвам да плача, притеснителна съм. ...

Сигурна ли си, че искаш да шофираш в София  Wink
Цитирай

София

Малко ме е страх, обаче се налага Very Happy
Цитирай

Препоръчвам ти Y-Maria,там поне можеш да си извереш жена инструктор,има една с 30-годишен стаж.В началото карах с мъж,но ми досаждаше и  поисках при нея.Нямаше свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''  #2gunfireи т.н.....Научих се да карам благодарение на тази жена
Цитирай

http://y-maria.com/index.html  - Това им е саита,от тая жена съм мн доволна,вземаше ме от нас и  самозакарвах пак до пред вкъщи.Всички часове ми бяха над вечер,защото нямах възможност за пред деня.НЕ ти препоръчвам да се записваш при мъж там,може да не са такива всички,но аз попаднах на адския досадник....
Цитирай

София

Моят инструктор беше страхотен, спокоен, обяснява, не досадничи, не ми се е натискал, научи ме да карам. Не е близо до Бъкстон, но мисля, че ще си доволна. Ако имаш интерес, пиши ми на лични, ще ти дам телефона му.
Цитирай

София

Хиподрума нали е близо до Бъкстон  newsm78 Та, там на Дойран, зад спирката на тролеите веднага след завоя на канала, сиреч и зад ресторант Ниагара има една фирма за шофьорски курсове. Аз съм ги карала преди 7-8 години, но инструктурите са същите. Търси големия син на собственика на фирмата, много е добър, спокоен и търпелив!
Цитирай

София

Препоръчвам http://www.superdrive-bg.com/Index.htm
Миналата година карах курсовете там и то бременна. Инструктора (за съжаление не мога да се сетя името му в момента) е много готин,  а и колата си я бива. Човека се съобразява с твоето време, а дори те взима и кара, където го помолиш.
Цитирай

София

Препоръчвам http://www.superdrive-bg.com/Index.htm
Миналата година карах курсовете там и то бременна. Инструктора (за съжаление не мога да се сетя името му в момента) е много готин,  а и колата си я бива. Човека се съобразява с твоето време, а дори те взима и кара, където го помолиш.
Инструкторите всъщност са сем. Юлия и Венци и са много готини и тактични. Страхотни професионалисти. Аз и съпругът ми шофираме из София благодарение на тях.
Цитирай

София

Ra4e, наистина ме заинтригува, ще им се обадя. А тази фирма "y-maria" не бяха ли някакви измамници, даже по господари на ефира ги даваха.
Цитирай

София

Препоръчвам ти Y-Maria,там поне можеш да си извереш жена инструктор,има една с 30-годишен стаж.В началото карах с мъж,но ми досаждаше и  поисках при нея.Нямаше свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''  #2gunfireи т.н.....Научих се да карам благодарение на тази жена

Това нали не е школата от "Господари на ефира: Приятно ми е - Мавриков!" Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора