Стартирала ли е новата ТВ2 на Гергов?

  • 4 250
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Четох, че трябва да тръгва, че Азис ще води ежедневно шоу, ала-бала. Но не съм търсила из каналите...

# 1
  • Мнения: 11 818
Телевизията вече стартира, но за момента е под името CTN, може да се види тук - http://iptv.bg/
Като ТВ2 по принцип трябва да стартира от 1 ноември като национална ефирна телевизия, но още не се знае дали ще успеят точно на тази дата.
Да, Азис ще води шоу.

# 2
  • Мнения: 865
Четох в един женски вестник,че шоуто на Азис ще бъде продуцирано от Евтим Милошев и ще се излъчва по същото време като "Шоуто на Слави".

# 3
  • Мнения: 9 865
Телевизията тръгна, гледахте ли спотовете с Азис от снощи и рекламите за бъдещите предавания?
Очертават се на пръв поглед интересни неща.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Снощи е било първото предаване на Азис, видях че е пуснато в Замунда http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=109044
Аз ще го изтегля и ще го прегледам довечера Simple Smile

Кои кабелни ще я излъчват все пак, нашата не я излъчва засега?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 477
Снощи гледах едно предаване - Градски легенди, гост беше Кошлуков, жълтеникаво е предаването и също нещо като предварително 30 мин предаване за шоуто на Азис. Впечатли ме, че ТВ2 тръгна с много добро качество, но пък оставаше и Гергов да не знае как се прави телевизия.

Събрал е и добър екип - Градски легенди е на Иван и Андрей, а Шоуто с Азис е на Нико Тупарев, като ръководител на бенда ще е Дани Милев.

Аз съм на Булсатком, предполагам че всички кабелни я излъчват newsm78

# 6
  • Мнения: 9 865
Евроком, Кейбълтел и Булсатком 100%, както и цифровите варианти.
Каналът е на честотите на CTNTV, като името още не е сменено на TV2, но
като намерите канала ще видите новото лого.
Аз гледах реклама за някакво руско шоу с много бой в студиото.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 477
Окно се казва руското шоу, ще го дават всеки ден преди Азис, в 22.00ч, а след Азис в 23ч ще дават Стажантът, реалити за търсене на подходящ кандидат в компанията на Доналд Тръмп.

# 8
  • Мнения: 9 865
Видях аз, че се казва окна, но не разбрах за какво се боричкаха, ососбено булките се размазаха... Малко на световната федерация по кеч ми напомняха.
Имаше реклама и на риалити с английски мъжкарани, които ще поживеят в пансион за благородни девици.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 477
И аз не разбрах за какво се бият, но съм чувала че е някакво много успешно руско риалити. На мен ми се стори , че едната булка е мъж!  И това с девиците е риалити, и това с Доналд Тръмп, хехе: )

# 10
  • Мнения: 4 523
Да, едната булка беше мъж. hahaha Но и аз не разбрах за какво се бият. Преди малко даваха испански филм, предполагам, че е на Алмодовар ,щото беше с П. Круз. Гледала съм го много отдавна, не му помня името.

# 11
  • в баира
  • Мнения: 861
Окна ще го дават и от 17 часа делничен ден.
Четох, че и Дим Дуков и Дони ще имат свои предавания.

# 12
  • Мнения: 1 520
Според информациите старата на Шоуто на Азис се отлага от 25 ноември за 2 декември. Не се отбелязва причината.

Четох го в съботната преса. Имаше цяла страница в Стандарт.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 477
Ами снощи рекламата звучеше като да започва тази вечер шоуто, ще видим:) Дим Дуков ще води Пирамида, преди беше в БТВ със Светла Петрова, но не съм го гледала.

# 14
  • Мнения: 9 865
Пускат разни клипчета с Васка и нейните приятели. Мейкинг на шоуто.

# 15
  • Мнения: 1 448
A програма къде може да се намери за тази ТВ? SmaRt вече я излъчват  Wink

# 16
  • Мнения: 4 496
Към Кейбълтел сме, но не го намирам този канал? newsm78

# 17
  • Мнения: 2 013
И в кварталната кабеларка я няма...

# 18
  • Мнения: 9 865
Към Кейбълтел сме, но не го намирам този канал? newsm78
И аз съм на Кейбълтел, но имам и цифровата им, там го има. Не знам как е при кабелната само, но ако имаш канал CTNTV, там е, ако го нямаш, очаквай скоро да я включат, не вярвам да пропуснат. Може дори да попиташ по телефона. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 417
Странно, аз нямам кабелна, а я хващам  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 013
Странно, аз нямам кабелна, а я хващам  newsm78

Ами тя има и ефир, бившият на Втора програма на БНТ.

# 21
  • Мнения: 11 818
Както писах и аз в началото това е - национална ефирна телевизия!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
За предаването,, Окно,, Обикновено сюжета е ,че който има притеснения ,съмнения относно роднини ,съпрузи или служители се свързва с предаването.Те наемат детективи и после канят в студиото и двете страни и казват каква е истината със доказателства.Боя обикновено е реакция след това..Има невероятни сюжети.Гледала съм го преди години.Дано да има субтитри за неразбиращи руски.

# 23
  • Мнения: 1 217
Преди малко и аз го открих,на Булсатком сме,при нас е на 48 канал след GTV.
Това предаване "Окна"-в превод прозорци,никога не ми е харесвало.
Винаги ми се е струвала ,че всичко се преувеличава,важното е сеир да има. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 913
има ли го този канал в някой от сайтовете за гледане online, освен http://iptv.bg , че доставчикът ми на нет не фигурира в техния списък; в neterra и bgtelevizor я няма

# 25
  • Мнения: 2 013
Ха, и аз я намерих, дават някаква тъпотия в момента

# 26
  • Мнения: 352
момичета кажете от колко часа е това шоу на АЗИС,че го чакам от 9 ч. и досега го няма

# 27
  • Мнения: 453
За предаването,, Окно,, Обикновено сюжета е ,че който има притеснения ,съмнения относно роднини ,съпрузи или служители се свързва с предаването.Те наемат детективи и после канят в студиото и двете страни и казват каква е истината със доказателства.Боя обикновено е реакция след това..Има невероятни сюжети.Гледала съм го преди години.Дано да има субтитри за неразбиращи руски.
И аз го гледах по руската! Който иска да гледа сеир- за него е! Не стига, че събират скарани по различни поводи роднини и приятели, ами и водещия ги нахъсва още повече с въпросите си... Не веднъж и на него са налитали, ама той е мускулест Wink! Спряха го, защото много хора мислиха, че е предварително режисирано (не знам каква излезна истината).
Не бих го гледала пак.

# 28
  • Мнения: 2 498
Какво е логото на тая телевизия? Търся, ама незнам какво....и в кой ъгъл го пише?

# 29
  • Мнения: 4 496
В горния десен ъгъл пише ТВ2 в червено.
Намерих я и аз. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 2 498
В горния десен ъгъл пише ТВ2 в червено.
Намерих я и аз. Mr. Green
  bouquet
И аз я намерих, ама някакъв филм дават, а се надявах да е Азисчо....

# 31
# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 888
Ха, и аз я намерих, дават някаква тъпотия в момента

На коя кабелна телевизия си?

# 33
  • Мнения: 1 520
Днес засякох това Окно.
Ама беше на края.
Сеир яко май.

Гледам рекламите на Азис. Явно е мейкинг, както и някоя по горе писа.
Не съм гледала нищо досега.

Нещо не е сред каналите, по който цъкам, все на филми разни попадам.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 12:26 от SmaRt

# 34
  • Мнения: 9 865
Странно, аз нямам кабелна, а я хващам  newsm78

Значи е ефирна като К1 и БТВ, но тези, които имат кабелна, която не я излъчва, ще трябва да си изключат кабелната и да я търсят с антена.

# 35
  • Мнения: 133
азис 6те по4не да се излъ4ва ама е на 70% от неделя 2.12. / неделя до 4етвъртак от 21-22/
и времето НЕ Е на гърба на слави така 4е фрновете на слави споко!
Азис Азис ама на Гергов не му стиска да си мери пи....а със Слави все пак и затова  е с това време на излъ4ване baby_neutral

# 36
  • София
  • Мнения: 1 477
Аз пък разбрах, че ще е точно в 22.30 Шоуто на Азис, ще видим:) Аз вчера гледах - даваха нещо като мейкинг на Шоуто, Азис с бебето, как слугува на Китаеца, как се обажда на Глория да я кани да участва, как плаче от притеснение дали ще се справи с шоуто и Маги го успокоява, постановки разни:)

# 37
  • Мнения: 413
zapis, айде кои 6те направи темата  6ОУТО НА АЗИС Crazy

# 38
  • Мнения: 2 013
Ха, и аз я намерих, дават някаква тъпотия в момента

На коя кабелна телевизия си?

Май се казваше Софийска кабелна компания. Квартална кабеларка...

# 39
  • Мнения: 622
Добре де аз съм на евроком и не я намирам newsm78

Ох намерих  Peace

# 40
  • Мнения: 2 498
Цитат
Днес засякох това Окно.
И аз тази вичир го гледах.....сега седя и се чудя да не са нагласен сценарий тия истории....направо не ми се вярва да са истини....

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Май се казваше Софийска кабелна компания. Квартална кабеларка...

И аз съм на СКК, ама не можах да я намеря  Sad
Горе долу можеш ли да ми кажеш между кои други е?

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 888
Намерих я. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 15 479
Гледах вчера от време на време, много ми прилича на GTV . Вие защо питате на кой канал е? То на всеки е на различен канал. Не си ли ги подреждате вие каналите? Аз съм си наредила тези които гледам най-много на първите места, вчера намерих и тази и си я изкарах  при най-гледаните.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 828
Питам за честотата, а не къде си си я наредила  Laughing


Намерих я Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 19:06 от Amidala

# 45
  • Мнения: 9 865
Това Окна е 100% режисирано. Очаквах други неща. Разочарована съм и от Пирамида (не че съм била очарована преди) с ДуХов, ужасно предаване за старт на някоя ТВ. Видях, че Вили от show buzz на gtv е тв2 и общо взето се очертава една тъпа телевизия, въпреки първоначалното ми въодушевление.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 917
Нямам кабелна и много зле я хващам във Варна...Само снежинки и едвам виждам знака на ТВ2 и разбирам че е тя

# 47
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Гледах Окна по руската преди доста време. Не знам до каква степен е режисирано, но го гледах с удоволствие. Сюжета е - някой се обръща към предаването с някакъв проблем - неразбирателство, тайни... Предаването прави журналистическо разследване не зная с какви методи, но поднася истината в края на предаването, като резултата е изненадващ за всички. Компромати, драми, смях...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 477
Дали е същото? Защото тук според мен няма никакво разследване и всъщност предаването не поднася никаква истина на края - събират ги да се покарат малко и толкова ...

# 49
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Днес сутринта прерових всички възможни честоти на апарата, не успях да я хвана, предполагам е качена в хипербанда, където Евроком са набутали и любимата ми Fashion TV.
Който е с по-стар модел телевизор като моя и е абонат на същия оператор няма да може да я лови.

# 50
  • София
  • Мнения: 15 479
 Тая Fashion TV, все я махам и все ми я пускат някъде, на мен ми писна вече. От ТВ2 ми харесват "Окна", едно време бях влюбена във водещия Embarassed и  "Стажантът" с Доналд Тръмп.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 888
Снощи така и на успях да видя кой изгониха от "Стажанта" newsm78

# 52
  • Мнения: 1 520
Сам.

Вчера няколко пъти го засякох  това предаване и ако е бил последния излъчен брой, значи този Сам.

Обасяняваха колко много дразнел всички, колко се радват, че той е уволнен.

Засичам го и това Окна през деня.
Леле, необятна е тая Русия, какви драми, какви чудесии.
Мъка ми е.

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 888
Сам беше предния епизод. Сега задачата беше да увеличат миналогодишния оборот на "Планета Холивуд".

# 54
  • Мнения: 1 520
 Peace

Може, хванах го случайно.

# 55
  • Мнения: 9 865
Веровате ли на Окна? Според мен истинската история е 1 от 3. Никакви доказателства няма, само се джафкат...

# 56
  • Мнения: 1 520
Аз даже мисля че истинската история е 0 от 3.
Аз като го хвана - го гледам като кудож.

вЕра никаква. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 9 865
Някои ми се струват някак искрени. Но има някой - карат се и и се подсмихват, маймуни...

# 58
  • Мнения: 6 417
В Русия страшни скандали се вихреха около "Окна". Преди 3-4 г.  точно заради съмнения, че всичко е нагласено, го спряха. Явно доста стари предавания се въртят по ТВ2 Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 9 865
Някои ми се струват някак искрени. Но има някой - карат се и и се подсмихват, маймуни...
Тук съм се осрала с Й, но по темата... Стари са сериите на Окна, защото гостите изглеждат свръх ретро, прически, дрехи... смех, че е нагласено, нагласено е, но на моменти има приятна провокация.
В началото бях много ентусиазирана с тази ТВ2, но в момента съм разочарована, защото почти всяко собствено шоу (имам предвид от БГ продуценти, а не чужбинско) експлоатира основно жълтявини, чалга-звезди, техните пост-чалга превъплъщения и пр., което ме навежда на мисълта, че моят отколешен блян за малко по-интелигентно забавление ще си остане мираж. Искрено съжалявам, че нито един от тези богати собственици на телевизии не понечи да оцени публиката в България и да и подаде достойно публицистично или забавно предаване.

# 60
  • Варна
  • Мнения: 917
Аз за това да ви кажа напоследък гледам основно канал 1, ми няма ги тия ултра скъпи и пропорционално тъпи продукции, има интересни документални филми, някак си спокойна и приятна телевизия

Общи условия

Активация на акаунт