Есен в Италия - 71

  • 14 165
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
Astrea и ние сме със  SKY, и гледаме ТВ България,но майка ми каза ,4е имало българи ,които хвастали и други бг канали.
Да със сигурност сте е с някаква друга антена ,но как нямам си понятие.

# 226
  • Мнения: 5 475
 Ето ги тук каналите и съответно сателитите , на които се намират. Peace
 Ако имате ваша антена може да пробвате да я завъртите. Wink

http://www.lyngsat.com/freetv/Bulgaria.html

А ТВ България не ви ли изчезна, защото не е повече на същия сателит със Скай,преместиха я наскоро на Eutelsat W2, който е част от Хот Бърд сателитите, но с нашата антена на блока не се хваща ?  newsm78

# 227
  • Мнения: 750
Каква баба бе Гери това е леля му Laughing
Морена купи си декодер на булсатком струва  около 13лв месе4ния абонамент Peace

# 228
Astrea ,вярно бе ,ей сега вклу4их телевизора да видя,много време не я гледах,не ми е интересна,само новините,ами да не мога и аз да я хвастам.

# 229
Nik,моляте я ми кажи несто пове4е са този декодер,кои програми хващас?

# 230
  • Мнения: 3 388
Ники, много е порастнал Габри! Сладурко пухкав  Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 5 475
 doh Ники, извинявай, ама какви ги пиша и аз, гледам "Форум" междувременно и нали се разправяха една баба и снаха й и и пиша по инерция... #Crazy
 

# 232
  • Мнения: 750
Морена ами какво да ти кажа,да ти купят карта и декодер на булсатком,щом ве4е имате антена нямате нужда от друга такава.Плащаш си абонамента и гледаш около 70 канала от които 90% са български Peace

# 233
  • Мнения: 1 100
Бонжур дами Hug

Брех, никой няма тук, само едни двуредови постове 4ета, ма ниЩо Wink


С малко закъснение 4естит 7ми месец на сладката Емма  Heart Eyes, как лети времето еййй Grinning

Тъкмо Щях да подканвам Лени да си смени подписа от Autumn на Winter,то взе, 4е се постопли днес Laughing Ленка, как си, мина ли ти съвсем, докладвай.

Та голям студ тия дни, като през зимата (тук Laughing), ма ние поне за половин 4ас излизахме, не могат да ни удържат, Раи4ка е факти4ески отгледана..навън Crazy цялата минала зима спа на двора в коли4ката:) за ужас на зълва ми:)

Ники, ма мноого сладък твоя бонбон, на мама прили4а май, какво Ще кажеШ Flutter

Хм, по въпроса с "телевиденията", аз съм пас. Бг телевизия въобЩе не гледам, даже и като съм си там. Итал. съЩо по4ти. И съм върл противник на Скайп  Crossing Arms супер много ме дразни монопола им в Италия  Mr. Green Филми на двд, някое публицисти4но предаване, едно ухо на новините, да съм в 4ас и толкоз Grinning

Гери, дай снимкиии, да видим, торти морти, рождени4ката, купона Party

ААА, видях, 4е семейство Италински са болни4ки, желая им бързо оздравяване Hug
В този смисъл "анкета" за запуШения нос:

Видях, 4е Италинка много страда. Аз принципно съЩо, направо ме избиват нервите, не мога изобЩо да търпя, съклета ме хваЩа. А вие как сте, не на майтап Peace

Друго...после:)

Хубав ден
  bouquet

# 234
  • Мнения: 764
Аааа,аз полудявам,охкам като на умиране.Пример:излизам без 4анта и портмоне да пазарувам #Crazy,изобщо като не ми достига необходимото коли4ество кислород до мозъка съм жив-зян/пак за Ани се сещам Mr. Green/Ина4е ние сме на оправяне уж,но пък сестра ми е влязла в инфекциозна болница с Даниел Sad

# 235
  • Мнения: 1 100
Аааа,аз полудявам,охкам като на умиране.Пример:излизам без 4анта и портмоне да пазарувам #Crazy,изобщо като не ми достига необходимото коли4ество кислород до мозъка съм жив-зян/пак за Ани се сещам Mr. Green/Ина4е ние сме на оправяне уж,но пък сестра ми е влязла в инфекциозна болница с Даниел Sad

Ох, много съжалявам, стискам палци да се оправи скоро малкото сладур4е Praynig

# 236
  • Мнения: 359
Здравейте божурки,,бочоли ди роза,кактуски и палми.
Италиана,дано да се оправи бързо малкия Praynig
За какво затопляне говорите бре хора,тук става все по студено,я моля севера да си поема последиците.На това му викам неправилно разпределение на благата,не стига ,че студ ,ами и боклука пак не са го вдигали 2 седмици.

# 237
  • Мнения: 438
Здравейте и от мен в този студен ден !!!

Еййй...оправяйте се болните, много сте крехки, пти първото застудяване и айййдеее..Италинке, ти си май най зле, яж чесън бе слънце. Дано малкото момченце да се възстанови бързо и пак на игра.

Ники, голям е сладур Габи. Жив и здрав да е  Hug

Гери, наистина, пусни снимки от купона. Ти успя ли да се насладиш на празника или само шеташе и принасяше?  Laughing

Зюмбюлке, разбрахте ли се за час в събота с Здравка???  Mr. Green По този повод, знаеш ли някой фризъорски салон, дето да въртят хубави прически на хубави цени?? Искам и да се подстригвам.  Sunglasses

Цугуми, дарлинг, гел и шампоан на Авен за коричките. Във всяка аптека ги има. Надявам се и при Нори да има бърз ефект.  Grinning

Абе, с Миликс какво стана, кога ще има нет? Някой чувал ли я е?  newsm78

Маттео вече си има кошара, и от както я има, започна да седи без да се подпира. Много съм хепи. Тази неделя ще го правим християнче. тея дни си опукахме наличните пари заради него. Много е нахален  Mr. Green още от сега без да се е научил да иска. Представям си какво ще е като започне да си иска.  Whistling

Айде отивам да си суша гривата, че в тоя студ да не последвам Италинка и сие.  Laughing

До послееее  Hug

# 238
  • Мнения: 5 475
Морена, ето сайтовете на двете фирми, които предлагат пакети с бг телевизия. Peace
Ние се бяхме спрели на втората, че сателита им е по-близо до този на Хот Бърд, но след дълги разправии с кондоминиото се разбра, че не може засега да се сложи наша антена, нито на балкона, нито на покрива, така че оставам с новините по нета.  Mr. Green

http://www.bulsat.com/firm.php
http://www.itvpartner.com/

Болните, оправяйте се.  Hug

Деска и Ани , снимките края на тази седмица, че още не са ни ги пратили от Холандия, а от нашия апарат са малко. Rolling Eyes
  Пък и искам да кача и от младежкото празненство тази събота .  Wink

  Да се посмеете с моята рода, да кажа издънките : свеки , след като две години се правеше на луда за рожденния ден на дъщеря ми, при положение че са родени на една и съща дата и няма как да забрави, поне сега се сети и беше пратила букет цветя по куриер.  Sunglasses Адресирани и с картичка на мое име???  #Crazy
  А в неделя след обед , като дойдоха със семейството на зълва ми да се почерпят, от страна на зълвата подаръка беше едно астучо с място за 2 химикалки , от които едната я нямаше... ooooh!
 Според Масимо, не е възможно тя да я е махнала, по-скоро така я била купила, но кой знае. Rolling Eyes
  За сравнение, за рождения ден на свеки не се подаряват "глупости" , както тя самата заявява - обикновено си иска любимия марков парфюм. А за рожденния ден на племенника винаги поръчват някоя скъпа игра за Нинтендо .  Sunglasses

 Така че ние само изпълняваме.  Laughing

Миликс , след смс те  дето ми прати не се е обаждала повече, предполагам все още няма нет.  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 5 475
 Тъкмо се чух с Миликс, добре са, но леко настинали с малката .
  Чака нет към края на другата седмица , ако всичко е наред. Peace
  Праща много поздрави на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт