Есен в Италия - 71

  • 14 220
  • 266
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 359
ЪММММ Растителна енциклопедия,страница 56,още не съм се обадила на Флората,защото изчаквам мъжа ми да каже последно каква ще е програмата,но и самият той не знае тъй като за да пристигнат сърбите,поръчката трябва да е изпълнена.А кога ще стане това и той не знае,така,че изчаквам до последно.За фризьор,морена знае по добре.Моят не е в Наполи иначе е виртуоз.
Астреа твоят мъж направо е израз от филма"Моят брат е единствено дете"

# 241
  • Мнения: 750
  А в неделя след обед , като дойдоха със семейството на зълва ми да се почерпят, от страна на зълвата подаръка беше едно астучо с място за 2 химикалки , от които едната я нямаше... ooooh!
 Според Масимо, не е възможно тя да я е махнала, по-скоро така я била купила, но кой знае. Rolling Eyes
  За сравнение, за рождения ден на свеки не се подаряват "глупости" , както тя самата заявява - обикновено си иска любимия марков парфюм. А за рожденния ден на племенника винаги поръчват някоя скъпа игра за Нинтендо .  Sunglasses

 Така че ние само изпълняваме.  Laughing

Миликс , след смс те  дето ми прати не се е обаждала повече, предполагам все още няма нет.  Rolling Eyes


Гери ,а моята конята винаги ми иска сконтриното от подаръците които им правим,за да набирала то4ки от магазините Shocked Rolling Eyes newsm78.Нали се сещаш дето в някой магазини ти дават скеда и в зависимост от това колко то4ки си набрала ти дават като награда тигани,4аши и т.н.Има скеди от по4ти вси4ки магазини в околноста и ходи в тези в които дават пове4е пунти за деня #CrazyПо едно време беше запо4нала да купува масово меренди заради пунти.Мерендите ги хвърляше защото били вредни за децата и само събираше пунтите Crazy Confused
Ина4е и ние преди правехме скъпи подаръци по тяхна поръ4ка,но от скоро взех да се правя,4е не 4увам и купувам каквото си реша Crossing Arms

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 23:40 от nik77

# 242
  • Мнения: 750
Италина съжалявам за Клеми и племенника ти Tired, каквото им да е пожелавам бързо оздравяване

# 243
  • Мнения: 5 476
Ники, ама и твоята е един образ... Crazy
 

# 244
  • Мнения: 1 467
Здрвейте! На нас асениото ни дойде чак преди малко, по- малко от месец, явно ние най-много сме чакали Simple Smile Тук е студено, но все още слънчево, ходиме напред-назад.
 Мен ме хвана нещо като летен грип за едни ден, имах малко разтроен стомах и ми беше лошо цял ден. Алберто ходи всеки ден в гърнето вече по голяма нужда. И аз му давам пастина и му харесва.
morquas, мисля си, че много добре разбират когато казват, мама и баба, но баба е най- лесно за изговаряне и обикновенно децата казват първо него Simple Smile

Здравей, чак сега видях, че живееш наблизо:) Може някой ден да съберем дечурлигата:)

Поздрави!

# 245
  • Мнения: 1 467
Аз гледам телевизия от тук:)

http://bgtelevizor.net/index.php?show=watchtv&cid=1&q=3

регестрирах се и вивва:)

# 246
  • Мнения: 438
За пореден път се убеждавам, че историите за свекърви и тем подобни са едни от най забавните.  Laughing

Ох Овчееееееваа...ще те изям. Mr. Green

Правя пилешки бутчета с картофи...Нещо много вкусно ми изглеждат и нямам търпение.  

# 247
Astrea,благодаря ти са линковете,тази ве4ер сте ги разгледам на спокойствие.
Nik 77,благодаря ти са идеята.
ОВ4ЕВА,как сииии?
Angi,за фризиор ако искас добър,иди via Roma (центъра)Jean Louis David,страхотно добри са,поне аз съм много доволна.
Приятна ве4ер на вси4ки.

# 248
  • Мнения: 2 617
 

Добрутро  Hug

Ники, Габи много пораснал наистина, сякаш вече е оформил физиономийка. Дори по-различен ми се видя. Сладур голям е!  Heart Eyes
Вие в къщи с шапки ли ги държите?
Aнджи, значи това е била причината за главичката. Лекарката ни беше препоръчала Авено още първия месец и го бяхме взели, когато го смених се получиха тези промени.
Ти на кое казваш кошче?  Rolling Eyes
Kaк ви завиждам, ако знаете, че ще се видите в събота  Cry
За пазаруването и ние сме се пристрастили, не мога да не изляза и да не взема нещо на Нори.

И мен ми беше интересно за декодерите за бг телевизия. Гледам понякога от Интернет, но ми се ще да хващам и други програми. Следващия път ще питам кабелния ни да ми даде информация, как да си го взема. В София имах такъв за програми, които не бяха в пакета.

Много ме разсмивате с тези истории за свекърви. Добре, че вече и аз започнах да гледам на това от смешната страна, че както се бях натоварила преди...

Вчера цял ден бяхме пак навън, въпреки че и при нас се застуди. Трябваше да мина на контролен преглед, а една позната роди моченце  Grinning После пообикаляхме прилично. Елеонора така се е била изморила, че цяла нощ спа непробудно  Laughing Така я харесвам  Laughing
Запознах се с още една българка тук.
Лек ден, до после  Wink

# 249
  • Мнения: 5 476
  Бонжур и от мен! Hug

Тук вали из ведро, което означава че засега не мърдам навън. Confused

Снощи се бяхме събрали с няколко млади комшии, голям купон стана. Sunglasses
 Всъщност причина за събитието беше, че отново ни искат допълнително пари да доплащаме за апартамента, поради някакава счетоводна грешка... #Crazy
  В крайна сметка всички са на мнение да не се плаща повече нищо и по този случай поляхме решението с шампанско.  Laughing

 

 

# 250
  • Мнения: 6 167
Добър ден и от мен!
Минавам за кратко, че днес ме чака работа.

Морена, довечера ще ти изпратя данните, извинявай, че се забавих, но не знам какво стана. Sad

Вчерашният ден го прекарахме в Икеа, тоест половината,  доста време прекарахме във 'возене' с кола.
На аутострадата имаше ремонтни работи, после задръстване заради  катастрофа и моят съпруг отмина изхода, на който трябваше да излезем. Все едно не е ходил 100 пъти  #Crazy Аз видях, че табелите са сменени и тн, но все пак имаше временна табела ( от онези жълтите) , но нали не се обаждам... Та, от там нататък той оптимиста поне 5 км пътува, докато видимо се отдалечавахме от мястото, след което аз се намесих и от там нататък вече пътя се влива в автомагистралата за Милан , а пък първия изход там е ..... в Модена!  Да не ви казвам как се изнерви мъжа ми - загуби образ и звук направо  и накрая, когато най-после стигнахме Икеа вече нямахме настроение за нищо.
Естествено освен това, за което отидохме купихме и традиционните 'куп глупости', които изобщо не отиват на нищо вкъщи, но са все хубави работи и ще подаряваме за Коледа.

Цветарките, да садя ли луковиците на нарцисите? Време ли е вече? newsm78


  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 617
Тук пък няма Икеа  Sad
Ние миналата седмица ходихме в един тукашен магазин за обзавеждане, но като цяло нямаше нещо да ми грабне окото.

# 252
  • Мнения: 1 545
Хелоу пипъл!
днес едно мрачно и влажно, бррр!
Морена, аз гледам БТВ само, специално за нея си настроихме чинията към сателита, който я излъчва, и чрез него нищо друго не гледаме. Имаме още една за Скай. Имам и линкове към разни сайтове, които излъчват и други програми, ама на компютъра правя хиляди други неща, та за телевизия нямам време. То и бтв го гледа само майка ми, като дойде.
Лени, мисля, че можеш да садиш вече.
Ани, Овчева докато го измъдри може ли или не може в събота, дай с теб да се уговаряме. ТИ какво предпочиташ, да се видим някъде на разходка ли, или да ми дойдеш на гости? То май и от времето зависи, ако е като днес, хич не е за навън.
Сонита, един въпрос - за прословутото асеньо - дават ли ти го, и ако си работила (имаш партита ива) и какви документи се искат? Питам за зълва ми.
чао от мен!

# 253
  • Мнения: 764
Ленка,съвсем навреме е за лукови4ните PeaceАбе аз като дадох сайта на Баккер,ти спа ли?Там си пише вси4ко.Айде пак,на нарцисите/един от 100те им вида/ти го давам

http://www.bakker-it.com/Catalog/Productdetail.aspx?num=50&N … =1&R=1149-009

Как ти завиииииждам ако знаеш Closeкога ще огрее слънце и на моята улица,опс,градинка.... ooooh!
Деси,нямам представа,преди като ги пратиха парите нямах ива,сега имам ама нямам бебе...
П.С.Ние сме с Булсат и съм много доволна,избираш си какъв пакет да платиш Peace

# 254
  • Мнения: 359
Алоууу ни мъ принибрегваите тъи ва .Казах,че ще дойда,но чакам уточнение от мъжа ми.Така,че кажете кога,къде и в колко часа за да мога да се организирам.

Общи условия

Активация на акаунт