РусЕнски мадами...

  • 10 690
  • 300
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 280
bebe_to  добре дошла  Hug

С удоволствие ще се присъединя към разходките , но след няколко месеца живот и здраве.

Вчера бях на преглед при професора при който ще раждам в София, та на 28.11 ме викат там с багажа и ако всичко мине добре на 3-4 декември ще съм МАМА  Grinning Бебчо е доста големичък и в момента главата му е 9см. , което значи ,че секциото няма да ми се размине. Важното е бебо да е добре.
Весел празник на всички  Hug

# 151
  • Мнения: 14 133

Благодаря ви момичета за посрещането на всички ви желая ползотворен и усмихнат ден и много усмивки за вашите съкровища...
Приятен ден и на теб и твоето сладурче!!! Peace

# 152
  • Мнения: 442
Бебчо е доста големичък и в момента главата му е 9см. , което значи ,че секциото няма да ми се размине.

9см!!! погледнах го на линийката. забравила съм колко мънички са били Heart Eyes.
леко раждане!

# 153
  • Мнения: 4 406
bebe_to  добре дошла  Hug

 в момента главата му е 9см. ,
доносеното дете има диаметър на главата от 9,5- 10 см , не се шашкай... свържи това и с чаканото разкритие от 10 см и всичко се навързва  Laughing обикновено главата е най- широката част на раждащото се бебе . ако нямаш противопоказания, раждай си нормално

# 154
  • Мнения: 5 391
Дари, да родиш секцио, само защото някой е видял на видеозон, че бебето е голямо...
Нали знаеш какви грешки се получават.

# 155
  • Мнения: 3 216
Дари, че то не останало  Grinning И аз съм ЗА нормалното раждане, ако няма противопоказания, разбира се  Peace А големината на бебето я са я познали, я не  Confused На мен в края на 8 месец ми казаха, че бебето в момента е към 3200-3300, а аз родих 4 дена преди термин и тежеше 2850  Rolling Eyes Така де, бяха се пообъркали малко  Laughing

# 156
  • Мнения: 280
Ами таза ми е тесничък ,въпреки килограмите и височината ми. А и да чакаме до термин има повече от месец и половина и доста по едър ще стане. Той си върви едър от самото начало, не само на прегледите в София, и във Варна го изкараха с 3 седмици на пред и тук на ЖК го изкарват по същия начин. Не ми се вярва да грешат всички. Но за по сигурно ще си изчакам прегледа на 28.11 като ме приемат.

# 157
  • Мнения: 430
Да ви се похваля и аз вече съм работеща мама Laughing .  От няколко дена съм в новоткрития зоо магазих с/у Сони център и съм много доволна  Simple Smile
А рибки продавате ли че затвориха Аквариума и не знам от къде да си купувам сега

# 158
  • Мнения: 510
Добре дошла и от мен на бебе то  welcome Много сме, силни сме (отбор Възраждане)  Mr. Green
Дари, на моето бебе като му беше 9 см главата ми казаха, че е съвсеееееем добре, даже идеално. За последните седмици /а аз преносих/ не нарастна. Като го гледа доки на видеозон каза "ей, че хубава глава"  Joy Ми хубавец си е на мама  Blush И на теб пожелавам хубаво и здраво бебенце  Hug

честит празник будителки  bg

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 14:42 от chillysun

# 159
  • Мнения: 5 577
и аз в отбор Възраждане, хайде да си направим квартална среща?  Laughing

# 160
  • Мнения: 510
и аз в отбор Възраждане, хайде да си направим квартална среща?  Laughing

 newsm10 cheers lalalala

# 161
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И аз, и аз.

Върдж, хайде, моля ти се, стига ни държа в напрежение. Дай снимка да те видим. Обещавам няма да се смея!

# 162
  • Русе
  • Мнения: 111
Здравейте! Търся отзиви за ресторант "Ловна среща". Обслужване, цени, храна - всичко, което ви е направило впечатление. Да не се изложа пред една колежка от София, която поканих на вечеря там утре...мерси, предварително  bouquet

# 163
  • Мнения: 5 391
Много и силна чалга Sick

# 164
  • Мнения: 510
певицата е ужасна...с две думи музиката не им е силна страна  Sick
п.с. ценичките си ги бива  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт