На НОЕМВРИйки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!

  • 9 410
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 614
Ох, момичета, аз пък какви съм ги свършила - сега откривам, че от 3 дни вместо Магнерота съм пила по 5 парацетамола на ден  #Crazy, щото съм била омешала блистерите. Това опасно ли е? newsm78 И се чудя аз защо взеха да ми се схващат краката и едни контракции и втвърдявания имам постоянно на корема.....
Лягам, че да не мисля.

# 46
  • Мнения: 37
Ох, момичета, аз пък какви съм ги свършила - сега откривам, че от 3 дни вместо Магнерота съм пила по 5 парацетамола на ден  #Crazy, щото съм била омешала блистерите. Това опасно ли е? newsm78 И се чудя аз защо взеха да ми се схващат краката и едни контракции и втвърдявания имам постоянно на корема.....
Лягам, че да не мисля.
Ох, ами,,,,я по-добре се обади и питай докито!!! Хи4 не сгрявам от лекарства, ама със сигурност не е и полезно май. Thinking Как пък успя да ги смесиш? Кажи какво се слу4ва с теб като имаш инфо. СПоко. !!!!
А на теб не ти ли казаха да го спреш ве4е тоя Магнерот, на мен ми го спряха преди 2 седмици и да си взимам само Матерната +Малтофер-за хемоглобина!Не се оплаквам от пове4е контракции, в смисъл в норма са си.Не са пове4е от преди де.

    Аз пък така се развълнувах от госта в "Шоуто на Слави", едно детенце беше(незрящо и с проблем с кра4етата), гледахте ли го, направо се разревах от умиление.Интелигентно и като възрастен 4овек разсъждава.Евала....! Приятна ви ве4ер, май няма да до4акам нощните птици Stop
Сладур4е,да не се разболяваш нещо????Щом те втриса, вземи мерки,4е ме плашиш.Сладки сънища и дано не си дежурна тази нощ.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 23:44 от Galaxy_25

# 47
  • Мнения: 2 126
Аз го гледах това детенце,наистина природата взела едно,дала друго Confused

Цеци,не го мисли толкова станалото,станало.Единственото което знам,а и ти предполагам,че парацетамола е едно от малкото позволени лекарства през бремнноста.сега най-малко негтивни мисли ти трябват.Всичко ще си дойде на мястото много скоро Wink

# 48
  • Мнения: 421
Данче - Успех и само приятни емоции да запазиш!  Hug   

Ние сега с моита Гърла и Милото се прибираме от кръчма - голям зор едни приятели да ме закарат на дискотека  Joy Викам "Абе вие да не сте луди ? не стига,че до 1ч се забавялавах тука с вас,ами и на доскотека? След 20 дена ще раждам бе хора!!!"  hahaha откачалки

 Надявам утре да мога да ви изчета,понеже все не остава време  ooooh! 

# 49
  • Мнения: 98
Eee njama nostna smjana. Samo sled njakolko sedmici maj ste e drugo-s tez srednostni stavanija I na men mi se obyrna rezima.oooxxxx ne ostana-uvo!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,
Още ли спите  Simple Smile Моя мъж ме задига рано-рано - светна ми лампата и взе да върти велоергометъра, вкли телевизора...та аз станах - кво да правя.
Малката и тя се търкаляше при нас на спалнята, ама тя по-дълбоко спи та не го устои с внимание и продължава да си хърка сладко-сладко.
Той тоя моя мъж май рано е станал щото ми е направил кафенце, което вече даже и е изситинало. Simple Smile
Данче, какво става с тебе? Имаме ли си още едно бебче?
Мими хайде днес вече вкъщи   bouquet
Цеци мисля, че няма проблем с парацетамола, но най-добре да се консултираш с лекаря за по-сигурно.
ProstoAz ти пак до късно си издържала на кръчма - мен ме заболява кръста да седя на едно место и ако седнем някъде след 1 час аз започвам да ставам да се разхождам. Малко странно ме гледат хората, ама... Embarassed

# 51
  • София
  • Мнения: 3 679
Ей, голям сън всички му дръпвате  Laughing
Хайде да ви почерпя една закуска:

# 52
  • Мнения: 884
Добро утро! Благодаря за закуската-май взе да ми става навик! Гледам снощи за хапване и пииване е ствало въпрос-и аз хапвам всичко, но с пийването-много зле. Пие ми се много Embarassed, ние вечер в къщи със салатката и ракийка слагаме, навън съм на водчица, а пък на по-сладките питиета направо съм мор. Ще трябва да почакам малко... Все се каня да ви питам, кое е нещото, което искате да направите първо, след като се приберете в къщи, без корем, който да ви убива отвсякъде, и с малко бебе в другата стая? Аз ще отделя поне два часа на тялото си от кръста надолу-интимните части, крака, пети, педикюр/май няма и два часа да стигнат/, в окаяно състояние са, личи си, че са пипнати оттук-оттам, ама не е това, което трябва да бъде?
 Какво ли е станало с Данчето?!

# 53
  • Мнения: 33
Момичета, здравейте!

Jutoo, благодаря за закуската, страхотна е! Но аз ще се задоволя и с една круша, тъй като в момента се мацота с нея/много е сочна/!

Вчера някои от вас споменаха, че ще ходят на лекцията на "9 месеца". Мисля си дали и аз да не взема да отида, обаче незнам дали ще ме приемат там без да съм се записала, че ще присъствам.

Ако някои има информация нека напише, докато не е станало много късно. Нали от 9,30ч. започва?  

# 54
  • Мнения: 3 416
Мацки,преди да се включа адекватно с кафе започвам с една супер новина:
Dan4e02 e родила днес в 4.50 сутринта нейното съкровище Катя -3.340 кг и 47 см!!!!

толкова е хубаво да си щъркелче-направо се просълзих!!!! Crazy Flutter

# 55
  • София
  • Мнения: 3 679
Ау, супер - вече си имаме и момиченце.
Да и е жива и здрава и много да я радва.

# 56
  • Мнения: 884
Да е живо и здраво първото ни момиченце и да носи много радост на близките си!~

# 57
  • Мнения: 884
Сега видях, че щъркелчето на Данчето е синьо, дали е било изненада момиченцето?!

# 58
  • Мнения: 3 416
Сега видях, че щъркелчето на Данчето е синьо, дали е било изненада момиченцето?!
Shockedми тя верно май чакаше момченце Shocked

# 59
  • София
  • Мнения: 3 679
Я, верно, че синьо - каква изненада  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт