Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49

  • 9 945
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
ами то какво друго таткото като се иzмести да спи посред но6т в другата стая те иzбива на смях Embarassed
маи раzходката 6те ви е малко скъпи4ка

# 286
опс zбърках цитата

# 287
  • софия
  • Мнения: 4 985
усетих, споко Wink

ми незнам, пък как ми се искааааааааааааа.имам сума ти приятели дето искам да ги изненадам на място.Ще пощуреят от щастие.Само като си представяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
Така мис е иска.Представям си как ще им взънна на врата.Ще се побъркат наистина от щастие.Познавам си ги добре и знам, че такава изненада няма да им дойде в повече като непланувано непредупредено гости и затова смея да изненадвам така

Искам вълшебна пръчица

# 288
  • Мнения: 3 880
ми аз още съм разгледала подробно всичко в сайтовете, но като че ли за влак е 80 Евро в едната посока до Берлин за 1 човек.няма да е по евтино особенно ако се има предвид че ще сме 3 , ако не 4-ма души....Все още не съм разгледала  достатъчно всичко.
При повече от двама пътуващи колата ще си струва със сигурност. Освен ако не хванете разни промоцийки на влаковете- за 29 евро из цяла Германия, 5 човека с 1 билет и ей такива глупости, но вероятността да ги улучите и да се ориентирате във влаковата ценева-джунгла за кратко време е малка. За мен лично техните цени са ми пълна джунгла- имат сумати комбинации уж за по-евтино ooooh! обаче май само всяват объркване между пътниците Twisted Evil

# 289
  • Мнения: 911
Амели, добре, че си поzнаваш приятелите, аz много бих се иzдраzнила от подобен вид иzненада Wink Все пак работа, планове, едно, друго, трето...

# 290
  • софия
  • Мнения: 4 985
Амели, добре, че си поzнаваш приятелите, аz много бих се иzдраzнила от подобен вид иzненада Wink Все пак работа, планове, едно, друго, трето...

не бих си го позволила ,ако не бях сигурна повече в положителния ефект отколкото в отрицателния.Пък и достатъчно сме си живяли в къщите че да се знаем. те са си немци, но как да кажа -художници-немци Wink

# 291
явно приятелите на Анели са купонжий Laughing,аz съ6то бих се zарадвала на такива гости нео4аквани,тук беz това ми е носталгия zа6тото няма с кого да иzляzа да си раzходя детето  Cry както във Варна.ако не е тоzи форум 6те се побъркам Peace

# 292
  • Мнения: 3 880
Амели, добре, че си поzнаваш приятелите, аz много бих се иzдраzнила от подобен вид иzненада Wink Все пак работа, планове, едно, друго, трето...
Серди Hug
аз си помислих, че само аз съм цербер Simple Smile Много се радвам на далечни гости, но с предупреждение. Както се казва- форфройде ист ди бесте фройде  Laughing Wink

# 293
  • Мнения: 11 314
Амели, добре, че си поzнаваш приятелите, аz много бих се иzдраzнила от подобен вид иzненада Wink Все пак работа, планове, едно, друго, трето...

не бих си го позволила ,ако не бях сигурна повече в положителния ефект отколкото в отрицателния.Пък и достатъчно сме си живяли в къщите че да се знаем. те са си немци, но как да кажа -художници-немци Wink
По-скоро бохеми.
Ако си падаш такъв, то по всяко време си готов за гости. Иначе - с тефтерчето като Сердика и Биба Mr. Green

# 294
  • софия
  • Мнения: 4 985
явно приятелите на Анели са купонжий Laughing,аz съ6то бих се zарадвала на такива гости нео4аквани,тук беz това ми е носталгия zа6тото няма с кого да иzляzа да си раzходя детето  Cry както във Варна.ако не е тоzи форум 6те се побъркам Peace
ми мога да ви запозная.С тях се запознахме когато бах 2 курс студентка от един международен обмен.някак си си паснахме.И от тогава мине се не мине време сме си на гости.Поддържам връзка с всички до един.
Лятото бяхме там с голямата щерка за 2 седмици и да ви се похваля бях много щастлива, защото кой от къде разбрал че съм  в Потсдам всички се събраха.много от тях вече живеят и учат в други градове.накой помежду си не се бяха виждали по две години и ми казваха по- често да ходя че покрай мен се събиралии те да се видят.
когато бях бременна в 6 месец с първта си щерка бях там за месец и като си тръгвахме  влизам да си оправям багажа , а те не ме пускат в стаята.после като влязох - цялата спалня подредена с всичко необходимо за едно новородено бебе - като се започне от биберони и дрешки, мине се през козметика и така до ..... всичко, абе абсолютно всичко!

Сега вече си представяте колко много ги обичам и се знаем Hug

# 295
  • Мнения: 1 178
Маймунке подоzирах, че си се zахванала с някой креватен спорт.
Вечерница, честито zа продажбата,  и ние сме се zамислили да купуваме апартамент, въпреки че сме до г*** на географията, но според финансовия ни съветник това било удачно zа нас.

Амели, добре, че си поzнаваш приятелите, аz много бих се иzдраzнила от подобен вид иzненада Wink Все пак работа, планове, едно, друго, трето...

на приятели бих се zарадвала, но виж когато свекърва ми ми прави такива "иzненади" ме иzважда от равновесие.
все пак, вместо да zвъня на вратата бих zвъннала по телефона, да не става като във вица zа пет стотинки да си раzваляме семейството (в случая приятелството)
цели 5 нови отговора

# 296
e Серди ако е свекървата сигурно по4ти на всяка от нас 6те и стане гадно #Cussing out,но zа много добри приятели е друго.преди малко дадох на моят синко солети zа парви път и като никога не се zадави,понеже все се zадавя6е по4ти не му давах твърди не6та zа ядене. Peace

# 297
  • Мнения: 911
Лъжете се  Wink На свекърва ми, на майка ми и на брат ми не бих се иzдраzнила.

# 298
Лъжете се  Wink На свекърва ми, на майка ми и на брат ми не бих се иzдраzнила.
ок сигурно оби4а6 свекито си,но аz не бих се похвалила със съ6тото.макар 4е не живее тук,но миналата zима бе6е zа 3месеца и ми иzкара нервите #Cussing out,пък и тъкмо бях родила,все ми се бърка6е.

# 299
  • Мнения: 3 880
Ако си падаш такъв, то по всяко време си готов за гости. Иначе - с тефтерчето като Сердика и Биба Mr. Green
Добре де, вие други ангажименти нямате ли си? По цял ден в къщи ли си седите? Wink
Колкото повече обичам дадените гости, толкова повече държа да знам кога ще дойдат, за да се подготвя, да отменя всичко друго и да съм изцяло на тяхно разположение, а не да се чудя в последния момент кое и как и да си викам- абе мама му стара, не можахте ли да дрънните един телефон, че да можем да се видим като хората Wink (Амели, не обсъждам специално твоя случай, ама думата дума отваря Peace)

Общи условия

Активация на акаунт