Детска градина - жк. Дружба

  • 89 030
  • 395
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 189
Я аз да попитам как стоят нещата с издържането в градините??? Сега сме в процес на махане на памперса...та затова

# 151
  • София
  • Мнения: 12 554
Я аз да попитам как стоят нещата с издържането в градините??? Сега сме в процес на махане на памперса...та затова

Като гледам вие сте за ясла. Там лелите си сменят памперсите и слагат децата в определени часове на гърнето. След като си започнала да махаш памперса ще носиш повече комплекти дрешки за преобличане.

# 152
  • Мнения: 189
Аз пък си мислех, че в началото може и с памперс гащи, за да е лесно да го издържат, стига да искат разбира се. Някои майки казват, че са си оту4или децата от памперса, а в градините пак ги научавали newsm78

# 153
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък си мислех, че в началото може и с памперс гащи, за да е лесно да го издържат, стига да искат разбира се. Някои майки казват, че са си оту4или децата от памперса, а в градините пак ги научавали newsm78

Никой не издържа дете. Децата се слагат на гърнета и си пишкат сами.
Да може да е с памперс гащи, може с обикновен памперс, но децата се слагат на гърнетата в определени часове. А не лелите да ги изпишкват едно по едно - това просто не се прави.

# 154
  • Мнения: 189
Записахме се... В 3 група, ябълка, при г-жа Лютова и Ненова... Дано са добрички Praynig

# 155
  • Мнения: 9
Az sum mnogo dovolna ot 77ODZ, bazata e mnogo dobra, kolektivut i direktorkata sushto. Da ne govorim, che lichno az sum na 25 godini i sum bivsha vuzpitanishka na gradinata, i biz pohvalila moite gospozi Serafimova i Lazarova, kakto i uchitelkata po muzika gospoza Rangelova. Ako nqkoi izrazi negativno mnenie za 77ODZ, shte bude primer na maksimata, che vinagi shte ima nedovolni, dori kogata vsichko e nared  Grinning. Prochetoh negativni mneniq za nqkoi ot uchitelkite, i ako sum na mqstoto na uchitelkite, bih sudila gospozata, koqto pishe tezi gluposti za kleveta, zashtoto tq mai ne e nared s akula. Moeto zakluchenie e, che nqma kakvo poveche da jelaem ot 77ODZ. Neka produlzavat da pomagat na obshtestvoto v sushtiq vseotdaen duh!

# 156
  • Мнения: 7 420
  krisi_ran,много се надявам твоите добри думи да се потвърдят,когато и ние тръгнем на тази градина! Simple Smile

# 157
# 158
  • Мнения: 7
Момичета отзиви за 96ОДЗ Росна китка Thinking

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 4 723
Момичета отзиви за 96ОДЗ Росна китка Thinking

Дъщеря ми е в яслата там. Сравнително доволна съм (никога не е с пълен памперс, нахранена е, ако се е нацапала е преоблечена ...) . Чисто е , леглата са новички ... с други думи като за 40 лв. на месец става, не мога и да искам повече.
 Е събират отделно и пари за разни неща, раздават списъци за консумативи , т.е. не излиза точно по 40 лв. , но е ОК  Peace

# 160
  • Мнения: 4 393
Момичета отзиви за 96ОДЗ Росна китка Thinking

И ние от септември тръгваме там.Да те попитам:казаха ли ти на коя дата, защото аз в бързането да я запиша и да се върна при детето в един детски клуб тотално изключих.То е сигурно че ще звъня в детската градина, но просто исках да знам дали само на мен са пропуснали да ми кажат или по принцип трябва да се обаждаш допълнително  Peace

# 161
  • Мнения: 7
Ами директорката ми каза че приема започва от 01.09 и от там на татък когато реша мога да я заведа.Като предния ден занеса необходимите документи и тогава ще ми обяснят и какво да носим

# 162
  • Мнения: 4 393
Ами директорката ми каза че приема започва от 01.09 и от там на татък когато реша мога да я заведа.Като предния ден занеса необходимите документи и тогава ще ми обяснят и какво да носим

 Мерси за бързия отговор  Peace Ще позвъня предварително и ще чуя какво ще кажат.

# 163
  • Мнения: 1
Някои знае ли кога свършва ремонта на 108-филиала?Благодаря предварително!

# 164
  • Мнения: 1
Здравейте,
Преди доста годинки учих в тази детска градина.Бих могла да кажа,че "ранното ми детство" премина чудесно там и в момента понякога ми липсва.Директорката е страхотна,освен това обучават децата на плуване,и то наистина добре,също така се изучава начална форма на английски,което повярвайте ми доста помага,поради простата причина,че детето получава някакви начални знания и начален старт за първи клас и по-нататъчните класове.Друго с което мога да похваля градината са и допълнителните "часове" на които може да се ходи и да се измайсторяват разлини глинени съдове и такива неща.Има наистина гадни учители,от които човек може да се оплаче,но аз попаднах на едни от най-добрите(поне за мен,защото говоря със тогавашното си детско съзнание).Става въпросът за тогавашната госпожица,но вече госпожа Задравкова и госпожа Георгиева.Учеха ни на наистина много неща.Освен това,в последните групи(а може и да е било в последната четвърта група)ни учеха как да събираме и изваждаме,което наистина е от голяма помощ.Също така представленията които се изпълняват пред родителите стават наистина хубави.Много хубави песнички учихме,които няма да забравя.В залата където се изнасят тези представления имаше телевизор където групите се събираха и се гледаха различни филмчета.Канеха се артисти от рода на куолна от МакДоналтс и т.н.Освен това се правят хубавички коледни представления.Учителките(обикновенно) се преобличат като дядо Колена.Дори на мен една година,след като бях завършила ми се наложи да играя Снежанка и наистина мога само да хваля тази градина.Всички деца могат да бъдат доволни от нея,стига да попаднете на правилните учители.Надявам се да съм помогнала поне малко с тия дълги слова,просто исках да ви споделя детските си впечатления от нея...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт