Свекърва ми набила детето

  • 6 166
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Пратих детето на село вчера и днес като ми я доведоха свекър ми с ухилено лице ми разказва как свекърва ми набила детето защото не е искало да спи Shocked.Как да реагирам..... какво да направя???

# 1
  • Мнения: 1 329
Дете на 1г и 3м. ли е набила? И какво значи набила, плеснала по дупето, или го е сбухала?

Ако е имало явен и откровен бой, това е едно от последните и виждания с детето. Докато не се поправи.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
 Shocked

на твое място свекитата ще виждат дъщеря ми само на снимка!!!
ужас Sick  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 54
по принцип свекър ми каза по дупето на тя се е опускала пред мен и по ръцете ей так за нищо.Но мъжа ми много се влиае от нея и.... не знам

# 4
  • Мнения: 83
Дори аз нямам право да си бия детето, та камо ли някой друг!!!! Още повече близък човек. Независимо дали става въпрос за шляпнато по дупето или по-сериозно... Според мен това не трябва да се подминава с мълчание, а да седнете и сериозно да обсъдите проблема! Успех и без компромиси!

# 5
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Съмнявам се да я е пребила от бой  Crazy. Разбери каква е била ситуацията и я помоли любезно да не се повтаря.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Разбери каква е била ситуацията и я помоли любезно да не се повтаря.
Peace
Любезностите можеш да ги пропуснеш.
А дали е заспало детето след като е изяло боя? Thinking

# 7
  • Мнения: 3 458
Отговарям от позицията,ако имах дете(още нямам)
Абсолютно подкрепям това мнение на Адриана
Цитат
на твое място свекитата ще виждат дъщеря ми само на снимка!!!
  Peace
Маце кога ти си си позволила да удариш детето? В крайна сметка,ако свекърва ти не иска да се занимава с детето или не и е приятно да ходи при нея може да ти го каже направо и да решите проблема.
Не може да удариш дете,само защото не иска да спи ебаси  Twisted Evil

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Малко трудно смлях инфото. Някак не си представям който и да е (свекърва ми, майка ми и др) да вдигне ръка на детето ми, за каквото и да е. Единствените хора, които могат да го шляпнат или бият, сме аз и мъжа ми.

# 9
  • Мнения: 54
Аз съм съгласна че единствените възпитатели  сме ние аз и баща и преди малко му изнесох лекция по въпроса и той каза че ще и се обади да се разберат но ще видим.....не ми го обещава за първи път.Рени как мислиш?Разбира се че-НЕ моята щерка не се предава лесно smile3521

# 10
  • София
  • Мнения: 4 119
Ако не ти харесва не го пращай повече при тях само и така.
 Иначе аз съм ЗА пошляпването по дупето. Особено като почне да се тръска. Не искам да смята, че всичко му е позволено. Сина ми е на 1 г. и 6м. и има моменти, в които не чува. Като го удариш по дупето и се усеща. Особено като се има предвид, че бой почти не е ял.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Бабите и дядовците имат позволението ми да го шляпат по дупето ако предава много фасони. Това не го броя за бой. Ако посяга да ги удря, да я бият през ръцете ...

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Бабите и дядовците имат позволението ми да го шляпат по дупето ако предава много фасони. Това не го броя за бой. Ако посяга да ги удря, да я бият през ръцете ...
И аз съм дала карт бланш. Много се вживявате Laughing Никой нормален човек не  пребива малко дете. Ако имам съмение, че ще му посегнат недопустимо, въобше не би стъпил у тях. Ама да се втечнява по пода и да им се качва на главите и те да не смеят да го  пляснат по дупето, щото нали е чуждо дете - айде нема нужда Laughing

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 954
Аз пък не мисля, че е правилно- аз не го бия, пък друг да го пляска, да ама не Naughty
Синът ми също е на 1г и 3 мес и те  разбирам много добре!
Не бих го допуснала независимо майка или свекърва, баща или свекър Naughty
И то да го пляска затова, че не е искало да спи- що тя да не би е имала важна среща та е било от толкова голямо значение #2gunfire
Ядосах се Twisted Evil
Тегли и една и не и давай вече детето smile3513

# 14
  • Мнения: 2 401
По дупето, по ръцете, по блузката ако ще,  ще я отупам моментално, ако разбера такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт