На НОЕМВРИЙЧЕ в мама вече му е тясно-ще излиза скоро-то е ясно

  • 8 344
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
  Аз днес бях на док. Гледаха ме на ехограф , за сега всичко е в норма - води , плацента......
 Слушахме тонове , мерихме кръвно и т. н.

  Последно се разбрахме , че на 1-ви ще отида за да уточним дата за секциото. До първи ще си чакаме.

  Стискам палци на Jutoo , дано утре всичко мине нормално и бързо , до утре вечер да си имаш бебенце!

# 46
  • София
  • Мнения: 672
Честито на мама Зита! Да и е жива и здрава принцеската!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Лелее..страхотно е...през няколко часа си имаме новини за бебче  Grinning

Да й е честито на Зита. Малкото да е много здравичко, с малко колики, а на нея бързо възстановяване Grinning

Думи няма да останат от толкова бебоци Grinning


Сладурка, не се шашкай за тези инфекции. Винаги ги има в болниците. Някои бебоца са по-податливи. Опасното са тези вируси...пневмонии, менингити и т.н. Иначе за другите, ето на моя "състайничка" дечкото лепна някакви коки и пи антибиотици, а моят синковец- никакви такива. А бяха едно до друго (раждахме една след друга и номерата ни бяха поредни) в детското отделение, ние двете бяхме легло до легло...просто мал шанс. Не го мисли това, бели кахъри са. Поне са познати неща и се лекуват бързо и безотказно.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 238
честит бебок на Зита да е жива и здрава и много да радва мама и тати
Аз с тези контракции съм се видяла в чудо,в началото си мислих че всеки момент ще започна да раждам,но док ме успокои че няма изгледи да е в близките 2 седмици.Днес сутринта даже бяха през 5 минути в продължение на 1 час после се разредиха през половин час,а сега съвсем изчезнаха.Дано не се завръщат Simple Smile,а си бяха и болезнени,аз само се шегувам с док че ще си родя вкъщи,няма да разбера кога е момента да тръгвам за болницата.Така ми се иска първо да ми изтекат водите така поне няма да сбъркам Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито момиченце на Зита! Бързо възстановяване и скоро да са си у дома!

# 50
  • Мнения: 3 416
Ауу още едно бебче Heart Eyes
Честито госпожица на мама Зита! Да папка и да я слуша много,а мама да се възстаноява бързо!
Мале мамета,то човек да не легне за малко Crazyвече бебевалеж и при нас,а на всички пожелавам раждане като на Галакси-ей сега ми писа и каза,че се чувства супер никъде не я боли,всички и липсваме,дребос ще и го дадат утре,а тя била гладна Laughing
Лили,ми то хич не било леко при теб бе мила Shockedпък аз будалата си мисля,че като имаш силни болки и разкритието се увеличава...как е малкия?
опс ей сега Галакси пак писа-гледат я като царкиня-правят и тоалет,сменят и превръзката,а тя гледала ТВ Mr. Green

# 51
  • Мнения: 0
Ха такааааа!!!!!   Аз си гладя в другата стая,а пък тук бебе след бебе.... smile3501


Зита,да ти е живо и здраво момиченцето!!!Да порастне голяма красавица и да има много късмет!

# 52
  • Мнения: 3 416
talyyy,ама аз писала ли съм името на моя док Thinkingу нямаше да го правя,все пак е кофти....коя е твоята позната?
ох и аз искам вече да идва и да минава това раждане и дано всичко е ок,да си гушкам и аз мъничето и то да е здраво и аз-никакви инфекции Praynig

# 53
  • Мнения: 343
Честити бебчета наZitabg  и  Galaxy да са здравички и послушни и много да ви радват Успех на всички които скоро ще станат мами Сутринта пак ми преливаха кръв дано вече да е за последно защото не издържам вече в тази болница , искам само да си гушна бебчо Късмет на всички ноемврийки

# 54
  • Мнения: 160
Jutoo ,късмет на теб утре,ще чакаме и твоето щъркелче.
Диана,мисля че си взеле много правилно решение,така ще си много по-спокойна,отколкото да правиш нещо против волята си.
На мен преди минути ми се обадиха,че на беба спалният комплект е готов и нямам търпение да отидем да го вземем,да видя какво е станало.Чакаме тати и беш да ни няма.
Браво на мама Галакси,сигурно всички благородно и завиждаме.Да ни телепортира малко от нейното спокойствие ако може Laughing
Мечтание,хайде вече да е края на мъките и скоро вече всичко кофти да е останало на заден план,засенчено от малко,хубаво бебче.

# 55
  • София
  • Мнения: 63
talyyy,ама аз писала ли съм името на моя док Thinkingу нямаше да го правя,все пак е кофти....коя е твоята позната?
ох и аз искам вече да идва и да минава това раждане и дано всичко е ок,да си гушкам и аз мъничето и то да е здраво и аз-никакви инфекции Praynig
не се притеснявай, sladurka, не си го писала-просто предположих кой е.а тя се казва Петя-роди през септември.аз даже си мисля, че в обикновена болница ти обръщат повече внимание.в специализирана АГ малко рутинно действат -абе, ще видим, няма какво да се притесняваме и за това.

# 56
  • Мнения: 3 416
Мечтание fingerscrossed

# 57
  • Мнения: 3 416
talyyy,ама аз писала ли съм името на моя док Thinkingу нямаше да го правя,все пак е кофти....коя е твоята позната?
ох и аз искам вече да идва и да минава това раждане и дано всичко е ок,да си гушкам и аз мъничето и то да е здраво и аз-никакви инфекции Praynig
не се притеснявай, sladurka, не си го писала-просто предположих кой е.а тя се казва Петя-роди през септември.аз даже си мисля, че в обикновена болница ти обръщат повече внимание.в специализирана АГ малко рутинно действат -абе, ще видим, няма какво да се притесняваме и за това.
доре,че не съм го писала може да ме разочарова,ама все пак....,ако искаш дай инфо на ЛС за твоята приятелка,малък град сме може и да се знаем Grinning

# 58
  • Мнения: 3 205
Честити бебета на Галакси и Зита!

# 59
  • Мнения: 17
Момичета,днес бях в Шейново на преглед при лекарката която ще ме изражда.Бебо в момента е 3400 гр.и определихме дата 01.11.Ще раждам секцио при Доктор Чорбова.Някой знае ли нещо повече за нея?

Общи условия

Активация на акаунт