ЛЕПТЕН?!

  • 3 107
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 398
ако ти се дават пари може да купиш серията на Korff за мазна кожа (зелена е на цвят) гел с тоник и крем за лице, тя е за кожа предразположена към пъпки, и общо взето мазна кожа - но е скъпа гела е 20, крема е 35 а тоника и тое там някъде (не си спомням), има и маска и нощен крем ама не е задължително всичко, може гела и крема например Peace успех

# 16
  • Мнения: 224
Аз бих ти препоръчала серията за младежка кожа на Avene. Много качествени, чисти и успешни продукти. Не се подлъгвай по малоумните реклами на Лептен! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 59
изобщо не действа тоя  лептен,ще си дадеш парите на вятъра

# 18
  • Мнения: 485
Ползвала съм го - пълен боклук е.

# 19
  • Мнения: 1 632
Аз бях доволна от серията на нитроджина и на vichi.

# 20
  • Мнения: 776
ако ти се дават пари може да купиш серията на Korff за мазна кожа (зелена е на цвят) гел с тоник и крем за лице, тя е за кожа предразположена към пъпки, и общо взето мазна кожа - но е скъпа гела е 20, крема е 35 а тоника и тое там някъде (не си спомням), има и маска и нощен крем ама не е задължително всичко, може гела и крема например Peace успех

Тази серия на Корф дали е подходяща за зимата или е прекалено матираща? Ти ползвала ли си я и имаше ли ефект срещу пъпките?  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Аз съм чувала, че Лептена е като Низорала - действа докато ги ползваш. А понеже са по "агресивна" козметика, и са доста скъпи - неможе да се ползват постоянно. Проблема се появява когато прекратиш лечението. Това само съм го чувала, не съм пробвала нито едното, нито другото. Познавам момиче , което успя да изчисти лицето си с Лептен, но преди няколко години ( може да го развалили сега), но спря да го ползва, защото неможе цял живот да си се маже с него, а пъпките и избиха след като го спря.
 Може би е индивидуално. Пробвай за да разбереш - няма нищо да загубиш, щом така или иначе дъщеря ти има проблем с акнето.

# 22
  • Мнения: 739
Garnier  Peace
- хидратиращ дневен крем с матиращ ефект и подходящ за основа за грим - 8,50лв
- измиващ гел - около 8лв
- маска и ексфолиант 3 в 1 /не знам какво е третото защото още не съм я купила - днес ще търся пак/ - около 8в
успех

# 23
  • София
  • Мнения: 1 231
Все съм се чудила дали има ефект от този Лептен /не че имам нужда от подобен продукт/, но от любопитство....а и това са много пари според мен дадени за реклама на продукта и би трябвало да си заслужава, ноооо....явно не като чета коментарите по темата...пък и то май качествените неща нямат нужда от много реклама а в този случай наблягат най-вече на нея.  Thinking

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Никакъв Лептен  Naughty Пълен боклук  Close

# 25
  • Мнения: 1 259
че рекламата му била по_ голяма, отколкото действието му  Confused
Както е с повечето неща(да не кажа всички)!

# 26
# 27
  • Мнения: 212
Никакъв Лептен  Naughty Пълен боклук  Close

Никакъв Лептен  Naughty Пълен боклук  Close

  Напълно съм съгласна

# 28
  • Мнения: 1 027
Моя приятелка го ползва и каза, че не само няма ефект, а и даже все едно ги е разнесло по останалата част от лицето, която преди това е била чиста.
На мен ми помогна дерматолог, изписа ми Зинерит и почистващи гелове.

# 29
  • Мнения: 2 741
Момичета, моя позната работеше за около два месеца на телефона за поръчки на Лептен в София. Първо " офиса" бил някакъв смрадлив апартамент до Централна Гара. "Бизнесменът" , който се представял за Шеф бил РОМ. Не съм виждала крема, но тя каза че нямал нито съдържание, нито кой е производител. Картонените кутии ги сгъвали и лепели други момичета на място в апартамента. Нейната задача била да чете от принтиран лист готови отговори на оплаквания от цялата страна и съответно да приема поръчки. Тъй като жената е мн свястна не издържа да се кара с хората по телефона и да лъже баби от провинциата искащи да помогнат на внучетата си и напусна.
Моля ви не се лъжете по реклами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт