Движение на българските майки -ВИДИН тема 14

  • 12 736
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 653
Диди, честит празник и от мен!ПОжелавам ти много любоФ, щастие и сбъднати мечти!

# 61
  • Мнения: 397
Момичета, някой да каже кога ще се видим???????????????????? и къде???????????????
Днес видях Диди, тя  си забрави телефона в къщи,но каза че след 14.00 си е у дома и като решим да й сообадим, аз днес в 16.30 имам работа....
http://aset.medipharmwiki.com/index.php?option=com_catalogue& … id=3&Itemid=4
тук са нещата които съм правила, но не са всички...апарат пак няма настроение да снима..

# 62
  • Мнения: 2 653
Момичета, някой да каже кога ще се видим???????????????????? и къде???????????????
Днес видях Диди, тя  си забрави телефона в къщи,но каза че след 14.00 си е у дома и като решим да й сообадим, аз днес в 16.30 имам работа....
http://aset.medipharmwiki.com/index.php?option=com_catalogue& … id=3&Itemid=4
тук са нещата които съм правила, но не са всички...апарат пак няма настроение да снима..
Пу си запазвам готвача!

# 63
  • Мнения: 397
Фионче, а мъжи ми хареса зелената плочка, тя на фото не стана хубаво,но не му я дадох, обеща ми да кухи  1кв-т бели плочки в понеделник Mr. Green,само краклето нямам вече, щ се  поръчвам, но гледам да направя поголям заказ и чакам...ще има още  много интересни,обещавам.....

# 64
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден Диди!
С пожелание за здраве щастие и много успехи Hug





п.п.Ако знаех,4е в4ера си рожденничка,щях да ти честитя лично Wink


А сега здравейте на всички Grinning
Макър да не пиша и рядко да влизам,си ви чета винаги Peace
Относно снимките от дома....няма да коментирам,ясно е,че нямам думи ooooh!
Относно Базара,пожелавам ви успех и съм сигурна,че ще е с по-добър резултат от предишните Peace
Аз за съжаление нямам възможност да направя каквото и да било,защото ми е доста напе4ено в работата,а и трябва да съчетавам и гледането на Люби и е едно прехвърляне между мен и Орлин,а се налага и понякога да го вла4им с нас на работа Rolling Eyes


п.п.Кога е базара между другото,на кои дати и къде смятате да стойте?
И имате ли нужда от дрехи?

# 65
  • Мнения: 2 653
Ето такива табелки за врата правя сега(вдъхнових се от табелките за врата на жените от темата за Коледния базар)
Много е лошо качеството на снимките, но са с телефона

# 66
  • Мнения: 2 910
Фионка, страхотна идея, сигурна съм, че ще са вървежни bowuu

Днес срещата се проведе, както всяка неделя и се оказа, че вече имаме материал за коледен базар, затова и започнахме да продаваме нещата помежду си, ама така е като всичко е толкова хубаво и направено професионално Hug Утре ще търся и по- другите книжарници офис картон за картичките. Grinning

# 67
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
След като ми спретнахте страхотна изненадка, освен пак да Ви кажа колко Ви обичам-много сте и сръчни-нещата, които са готови до момента са чудесни Peace и   bouquetМоя мъж хареса играчките от мъниста за елха и ще си купувам още предсрочно , така че-работете пчелички.Аз боцкам един чудесен Дядо Коледа.До утре трябва да е готов  PeaceВзех от мама ботушчетата-направо са суперски.До 2-3 дена ще е готова и с торбичките.Ако знаете само какво червено сукно е намерила...ще го апликира с разни работи и т.н.Йо, радвам се, че се включваш!

# 68
  • Мнения: 2 653
Момичета,ако остане нещо ще идвате ли в София?

# 69
  • Мнения: 397
Днес аз съм фотокореспондент Mr. Green,сега ще ви покажа всичко, но ако се прикъсне  инфо, съм заспала на комп.-а.......

след като направих ме изненада на Диди,и в последствии някой вадеше от джобовете свещички и караше Дидка да духа, а тя   все викаше, айде да не е днес... Joy,като свещички бяха 9....хахахахахахах,цял ден си смях за тези свещички......,продолжих ме нашата среща...Аз също смятам че тръгнах ме с големите крачки напред.И на мен всичко ми е хареса, като видяхче за една възглавничка и една играчка можех ме да направим аукцион, помислих си че на хубаво Grinning.....
Диди,направи толкова много и такива хубави гоблени че не можах да ги снимам наведнъж и направих  эпизодични фото...

# 70
  • Мнения: 397
Петя,супер са  табелки, харесва ми какви цветове си исползвала, много е нежно и оригинално...
Промених си мнение за буркани, искам  ги, но големи....


тази възглавничка ви я показвам ,щото снимка ни естана за спомен,днес тя си намери стопанин, да  им носи късмет и щастие...
още гоблени...нали ви казах че са много....


играчки....

а това го направих сега,два броя.Люси благодари си половинката, свърши чудесна работа.....

# 71
# 72
  • Мнения: 2 910
Шайбата е станала много хубава, а идеята със саксията в средата е практична. Ще видим и моята глава какво ще роди.

# 73
  • Мнения: 484
 smile3501
браво,страхотни красоти.

При мен има 3 чувала с дрехи от Боби на втората,Диди аз ли да ти ги донеса или ти ще минеш да ги вземеш? Thinking

# 74
  • Мнения: 2 502
попълних темата за даренията за Белоградчик

Общи условия

Активация на акаунт