Помагат ли татковците???

  • 4 826
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 903
Веднъж е отличен 6, а друг път е слаб 2, но има и среден вариант- добър 4 Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 632
 До преди 6 месеца само той къпеше децата,но това време отмина Close.Вече децата са по големи и ме оставя сама да се оправям.Страшно много ми помагаше иначе.

# 137
  • Мнения: 249
На нашия за каката му пиша 2-ка, но за малката имало е случаи , когато да я изведе и затова му писах 3-ка  Twisted Evil.

# 138
  • Мнения: 5 940
Нашият тати е пълен отличник. След раждането на бебо веднага се включи доста по-адекватно и от мен -държеше по-уверено сина ни, сменяше по-обиграно памперси и дежуреше на нощните будения. Смени си работата, за да имаме повече пари и свободно време за тримата.
Всяка свободна минута си играе с бебо, прави му всякакви маймунджулъци и той се залива от смях. А и готви, когато има възможност. С нищо не мога да се оплача, най-добрият татко.

# 139
  • Мнения: 221
Понякога чистосърдечно му пиша 2 #Cussing outОбаче, заради шестиците отвреме навреме Rolling Eyes, от мен да мине - крайна оценка 4 Naughty

# 140
  • Мнения: 367
Не помага изобщо - само веднъж наглежда бебо за 1 час, за да мога да излезна. Нито един памперс не е сменил и не мисля, че ще го направи някога Simple Smile - просто не е такъв тип мъж. Иначе работа страшно много и ни осигурява добър статус.

# 141
  • Мнения: 9 481
Абсолютен отличник! bowuu
Всяка вечер го къпем заедно, а после той го маже с хидр.крем, облича го, когато се налага го храни и гледа за да иде мама на парти Mr. Green

# 142
  • Мнения: 3 376
Помага ми доста,не мога да се оплача.Сменя памперси,мие дупето,къпе го,приспива го,излизат по мъжки  Grinning  Ама заради страстта му и към компютъра му пиша 5 и 1/2  Peace

# 143
  • Варна
  • Мнения: 222
Съжалявам, че е приключена анкетата - такава хубава двойка щях да врътна на нашия тати... Не се оплаквам - така аз опознавам детенцето си, но пък ме е страх да не го направя прекалено зависимо от себе си...

# 144
  • Мнения: 1 062
И аз щях да пиша 6 ако бях видяла по рано анкетата. Много ми помага - чисти, мие чинии, гледа децата когато трябва, вечер заедно къпем бебка, маже с бебешко олио, преобува, храни, облича. А и за голямата кака помага много. Абе имам си половинка в пълния смисъл на думата.

# 145
  • Мнения: 2 849
Помага винаги и с желание за всичко .

# 146
  • Мнения: 1 986
6!!!!
Той ми е най-сигурния помощник

# 147
  • София
  • Мнения: 3 679
6!!!!!
Много ми помага- въпреки че понякога се суети около мен като квачка Crazy
Но все пак това дете не е само мое,нали

# 148
  • Мнения: 693
Помага ми както във всички грижи за детето така и в домакинството така че 6+  Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 11 607
Не ми помага...просто двамата си гледаме децата.......

И къпе, и домашни пише, и на училище изпраща, и на родителски ходи, и....въобще....като се замисля...на моменти майка не им трябва на моите деца......то баща им се справя отлично с почти всичко(почти.. - защото не можеше да става едно време да ги кърми....)

Общи условия

Активация на акаунт