А за мажете и пръ...то.

  • 16 570
  • 200
  •   1
Отговори
# 60
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Всеки си поема рисковете. Жената като сготви зеле с боб а след 2 дена леща, да не очаква да пускам гълъбчета, или да търчадо банята през 10 мин ....

# 61
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Просташко, ама олеква  Whistling Не ми казвай, че никога не си изпускала газове  ooooh! Хубав човек лоши работи у него не държи .... и т.н.

# 62
  • Мнения: 9 990
Ся, човещинка, ама можеш да излезнеш или има начин д а го направиш тихо.Е, по миризмата пак ще усетят, ама как да е.После-това е мъжа ти, вкъщи, у дома, където се предполага, че може да се отпусне.Бившият ми шеф си пърдеше в офиса и то не по веднъж два пъти, а целодневно.Моят мъж, и аз като нормални хора си го правим, но пак не на всеослушание.Какво сега, аз да си хапвам вафла Мура пред телевизора и той да ми се реже през това време ли?

# 63
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
забавна е тази тема Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
или да търчадо банята през 10 мин ....

Един наш приятел точно така прави - като му се допръцка, бегом към банята. Никога не се изпуска пред жена си.

# 65
  • Мнения: 148
Моят за това е тихичък, но като се оригне ле-ле-ле.......................

# 66
интересна тема, като представител на засегнатите мога да заявя, че проблемът опира до култура и най-вече с какво се храни въпросния индивид, т.е. храната и възпитанието определят дали, как и къде един мъж пръ...ка /важи и за Вас, дами/.

# 67
  • Мнения: 2 498
Цитат
проблемът опира до култура
Да си дойдем на думата Peace

# 68
  • гр.София
  • Мнения: 199
Е дами днес специално сготвих стар фасул ще има гръмотевици.А и да кажа ,че ми е ясно като се на плюскаш трябва и да излезе от някъде.
Да знаех че темата за таз пръдня ще толкова интересна и разисквана щях да я пусна по рано.

# 69
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Еми остави го тогава на воля да си п.....ка hahahaДо култура е,но ако има голям зор какво да право човека Mr. Green

# 70
  • Торонто
  • Мнения: 837
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!

Ами наистина ега ти темата ама защо пък трябва да звучи подигравателно към авторката. Иронията винаги е неприятна за всеки.
Толкова ли пък граматиката на някого е наи-важното нещо, особено с тези странни конвертори от латиница към кирилица - аз личо доста се мъча в момента докато улуча правилния символ.

# 71
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мойчкият най-вероятно е чел тази тема преди четир годин, га се сбрахме. Нивгъш не е п.....л. Не знам изопшто-дъл има черва тоз чиляк?

Виж,по-предишничкият беше ужаст.   ooooh! То ни бе пръдня, то ни бе вуня.  Sick Реших проблема, като го заших изотзадзе.
Ама спря ли и да го раниш...?  newsm78 чи то не саму лошав ваздух излиза изодзаде...  newsm78

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Е дами днес специално сготвих стар фасул ще има гръмотевици.А и да кажа ,че ми е ясно като се на плюскаш трябва и да излезе от някъде.
Да знаех че темата за таз пръдня ще толкова интересна и разисквана щях да я пусна по рано.
Ти сама си си виновна. Що се оплакваш  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 46 516
... Аз пък мисля, че е доста превзето да се възмущаваме чаааак толкова. Не одобрявам пърденето в кино, колеги или някой в супера да ти подпръдне- не е естетично.
Обаче да се стягам и да се "възмущавам", че човека с който живея 5, 10 и дай боже 50 години  е тъпо ...

Мамица вече е написала моето мнение  Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама спря ли и да го раниш...?  newsm78 чи то не саму лошав ваздух излиза изодзаде...  newsm78

Мадам, моля не приемайте твърде буквално така написания от мен бъзик. Повтарям, бъзик-с цялото значение на тази дума.


Аз искам да попитам друго. Хубаво ходят мъжете ви в банята, но какви са тези ваши бани? В нашия блок баните са такива, че не само се разпространяват всякакви миризми по тях, ами и звукът се чува по-силно. В този ред на мисли, ако някой влезе в банята за подобно деяние, ще замирише не само у нас, но и в комшиите. И не само ще замирише, но и ще се чуе звук гръмовен, който ще отеква по етажите. Същото важи и за тоалетните. Казано по-просто-получава се обратен ефект. Уж се скриваш и тайничко, таковата.... а то-всички научават.
А?

Общи условия

Активация на акаунт