Споделете за д-р Пенков от Хера в Плевен

  • 14 106
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
ronq,
тук не говорим за мнения,а за истината,а тя е такава каквато казвам,защото за разлика от някои "доктори" аз не мога да лъжа.

# 31
  • Мнения: 3 453
Истината, Рем, е многолика. Зависи откъде я погледнеш и какво искаш да видиш.
Това, което виждам аз, е един потребител, чиито постове са насочени изцяло и единствено към дискредитиране на въпросния лекар. Това е факт, а дали е истина, уважаемите потребители са достатъчно интелигентни, за да преценят сами!
Усмихни се, Рем!  Grinning
Пътят, по който вървиш не води до никъде!

# 32
Hope,а аз искрено се надявам на теб,на твоите близки както и на всички хора да не се случват такива ужасни трагедии,защото няма начин да си оптимист след всичко това.  
След като един човешки живот бе отнет,а едно детенце трябва да расте без майчина закрила и без никога да каже МАМА.

# 33
  • Мнения: 3 453
Рем,
аз и преди ти писах по въпроса. Загубила съм майка си. Върни се и прочети, няма да се повтарям.
Човешкия живот го отнема само Господ, лекарите не са убийци!
Пак ти казвам, пътят, по който вървиш, е пагубен! Той ще ти донесе само горчилка! Омразата не води до нищо добро, тя прави човека слепец, неспособен да прозре простите истини!
Дано излекуваш терзанията си и излезеш от това състояние!

# 34
Истината не е многолика.
Тя е една.

# 35
  • Мнения: 474
Hope......няма смисъл.....

# 36
Наистина няма смисъл да философстваш и да говориш лъжи и празни приказки.
Както и да се правиш на адвокат на някой,който е виновен.
Няма смисъл ....... 

# 37
  • Мнения: 3 453
Усмихни се, Рем!  Grinning Усмивката е най-добрата противоотрова! Grinning


Аз не съм ничий адвокат! Аз съм пациентка на д-р Веселин Пенков и заставам зад избора си! Той е заслужил уважението и признателността ни! Благодарим Ви, д-р Пенков! Hug

Рем,
постовете ти са достатъчно красноречиви! Зад тях прозира истината, Рем! И тя не е тази, която ти описваш! Wink
Всичко добро ти желая!    bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 406
Честно да ви кажа,живея в Плевен и никога досега освен от вас не бях чувала за него newsm78.Градът ни не е много голям и вярвам,че бих чула за него,ако наистина е търсен.

# 39
  • Мнения: 27
Bmanolova, а ти как точно очакваш да "чуеш" за него?
Аз също живея в Плевен и от много време зная за д-р Пенков. Доста преди да започна да се боря за бебче. Още преди 12 години той помогна на моя близка роднина да забременее, след като разни прехвалени величия я бяха изплашили, че никога няма да има деца.
Всъщност за кои плевенски гинеколози "си чувала"?
Извини ме, ако съм ти се сторила рязка. Не беше това целта ми.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 17:43 от Ivchoni

# 40
  • Мнения: 3 453
Честно да ви кажа,живея в Плевен и никога досега освен от вас не бях чувала за него newsm78.Градът ни не е много голям и вярвам,че бих чула за него,ако наистина е търсен.
Laughing Шегаджийка! hahaha Joy

# 41
  • Мнения: 474
Честно да ви кажа,живея в Плевен и никога досега освен от вас не бях чувала за него newsm78.Градът ни не е много голям и вярвам,че бих чула за него,ако наистина е търсен.
Bmanolova, а ти как точно очакваш да "чуеш" за него?
Аз също живея в Плевен и от много време зная за д-р Пенков. Доста преди да започна да се боря за бебче. Още преди 12 години той помогна на моя близка роднина да забременее, след като разни прехвалени величия я бяха изплашили, че никога няма да има деца.
Всъщност за кои плевенски гинеколози "си чувала"?
Извини ме, ако съм ти се сторила рязка. Не беше това целта ми.


И мен ме заинтригува...я да видим ти при кои ходиш. Аз поне ги познавам всичките и съм работила с тях...дали си попаднала на "специалистите" /Също не питам с рязък тон/

# 42
  • Мнения: 7 716
Бманолова, аз живея в София, в Плевен съм ходила преди много години, нямам познати оттам, но за д-р Пенков съм чувала отдавна и знам, че добър лекар.

# 43
  • София
  • Мнения: 406
Ivchoni,след като отдавна знаеш за този доктор как точно разбра за него,след като той е помогнал на твоя близка,нали.Значи все пак,ако докторът е добър(не казвам,че не е,ще се повторя не съм чувала за него),логично е да се знае неговото име и да се препоръчва.А относно кой доктор е добър и кой не е зависи единствено и само от постиганатите резултати.

# 44
  • София
  • Мнения: 406
Ronq,аз лично смятам,че е въпрос на личен избор при кой гинеколог ще отидеш и не смятам,че ако отида при всички доктори в града ще остановя кой е добър и кой не.Проблемите на всяка жена са различни и съдейки по правилно остановената диагноза и нейното лечение   може да се препоръча съответния лекар,но това е ИНДИВИДУАЛНО,защото ако например помогне на мен,а аз го препоръчам на някоя близка,а на нея не успее,какво излиза?Затова споделих моето мнение за Д-р Пенков.

Общи условия

Активация на акаунт