МАРТенски мами ,много са нетърпеливи- за креватчета,колички тема вече са открили

  • 10 921
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
Мами гледахте ли новините , да са ни честити 190 лв майчинство които ще получаваме  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да сме живи и здрави ние и бебчетата ни , явно ще трябва да се върнем на работа много скоро след като родим , но такъв е живота

# 16
  • Мнения: 308
   Заглавието просто е невероятно, а и толкова вярно. Накара ме да се разсмея и ми стана хубаво. Зори   newsm10.

   Момичета, приятна срещичка и не забравяйте ако харесате нещо, като обикаляте по магазините, да дадете инфо и на мамите като мене, които не могат да се присъединят към веселата дружинка.  

   Лека нощ мамчета.   love001  

# 17
  • Мнения: 107
Темата както винаги е страхотна newsm51 Зори благодаря ти че ни глезиш по този начин с такива красиви теми.... за сега лека нощ  утре повече Hug

# 18
  • Мнения: 69
Зори, браво, нямаш равна   bouquet

айде един отчет и от къдравата адашка на КикиНики  Flutter
ФМ при Томова мина много добре. Толкова обстойно никога не са ни гледали ... не знам дали защото за първи път с мен беше сестра ми и като се събраха две докторки почнаха да си говорят на "някакъв странен език" ooooh! Всичко е добре с бебчо и средата му, отговаря си точно на седмиците ииии ... това е в общи линии. Но там ги няма екстрите, които са за кеф на родителите, не ми и липсваха, важното е, че сме добре Grinning ... с момиченцето ни Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 575
Дея, много благодаря днес за местата, ако не беше ти трябваше да се разпръснем по отделните маси Hug
expetka аз съм зле с ориентацията и изобщо не знам кои бяха малките 5 кюшета, около Раковска нещо ли беше newsm78

# 20
  • Мнения: 2 132
Зори   bouquet  bouquet

Майчинството не беше ли 200лв?

Момичета от Пловдив, има ли магазин на кико там? Искам да си купя крема им против стрии, а днес няма да имам време да го взема от София. И освен това ако някоя е ходила на курсове по италиански нека каже къде  Laughing

ането - ето ти карта на малките 5. Там където се пресичат 6 септември, Хан Крум, Неофит Рилски, Уго е на Неофит Рилски-

# 21
  • Мнения: 11
       Момичета,честита ни нова темичка!!! newsm44
    Нека само хубави новинки да си споделяме, защото този шедьовър на Зори да не остане напразно! 
    Суперска темичка, наистина!   love001
    Гледам, че има още мамита, на които не са им казали пола на бебо, та им пожелавам да го разберат час по-скоро!!! smile3521
    Моята беба май вече има предпочитания нещо...  Stuck Out TongueМен ме сритка на връх Хелоуин, а таткото я усети на Деня на будителите. Откривам явна заплаха от бебешка страна.  boxНо това в кръга на шегата, разбира се! Да знаете как грейна този ти ми татко, като я усети и той! Тя се разшава и аз предположих, че може да има круше и сложих татковата топла длан на тумбито си, настана пълно мълчание, таткото се засмя и каза, че то сърцето ми туптяло, а не беба, и тогава, още рекъл-недоизрекъл и тряяяс, беба го обори.Ето това сме ние, жените-защитаваме се.  smile3501А таткото какъвто е рус и синеок, от щастието грейна като слънчице през август!!! newsm47
    Ето с такива хубави новини да ни е пълна темичката и душичките та чааак до март, пък после и наново!!!
    Навита съм за среща, ще следя за кога и къде ще се насрочи и ще се опитам да дойда. Нещо два дни много ме прорязва корема, сякаш игла има в него, днес съм на доки за болничния, ама ще го питам и  за това.  WearyСигурно не е нищо особено и страшно.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро от мен  bouquet
Новата тема е прекрасна, както винаги! Зори,   bouquet
За среща в събота и аз ще се опитам този път да дойда.
Къдричка, радвам се за хубавите новини Hug

# 23
  • Мнения: 2 132
Моят приятел ни се подиграва, че 1/2 от темата отивала за честитяването и. Сега ще го   box  Laughing

# 24
  • Мнения: 326
Добро утро на всички ранобуднички! Зори, както винаги заслужаваш smile3501 за красивото оформление на новата ни темичка.

Моята бебка ме ритка от доста време. Плацентата ми е по задната стена и затова я усещам по-отрано. Определено усещам когато се мести - нещо като приплъзване и кога ме рита с малките си краченца. Понякога само ме побутва лекичко. Но всеки ден усещането става още по-осезаемо. Преди когато започваше да се движи /най-често, когато се наям/ таткото като си сложи ръката, тя веднага спираше или риткаше съвсем леко и той не я усещаше и му ставаше много гадно Tired. Но оня ден вече я усети няколко пъти и даже се зачуди не ме ли боли, когато ме рита така.  Laughing

За майчинството от 190,00 лв просто нямам думи.  #Sniper

# 25
  • Мнения: 575
Добро утро Simple Smile
JeniB прав е да ти кажа, както сме стотина бъдещи мами тук, ако всяка честити по веднъж и темата ще свърши Mr. Green
А това за майчинството, че то не си ли беше и преди 180 лв. и нали говореха да го вдигат на 250 лв. аз така очаквах че ще е, но явно нещо не съм доразбрала.
А това УГО, определено не се сещам къде е и не бих могла да го намеря сама.

# 26
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен мами!

Мен ме нямаше дълго време, само понякога попрочитах, но не ми се пишеше, защото имам и аз проблеми с бъбреците и се притеснявам.  Sad
Иначе преди два-три дни бях на доки - младия юнак е много добре, само дето в момента се развива малко бързичко за седмиците си. Раздава шутове почти през час и ние сме много щастливи!  smile3521 Таткото предложи да му направим дневник, та сега се чудя дали има някъде да продават или ще трябва да спретна нещо самостоятелно. Първия ритник дойде с първия сняг! Беше страхотно.
За количките - и аз сякаш харесвам такива с по-големи гуми, с една дръжка, които имат и столче за кола, че да може по-лесно да се разнасят и местят бебоците. Една приятелка има количка на Casulaplay и е много доволна. Та и аз се замислям в тази посока.

Хайде стига за сега. Хубав ден на всички!  newsm51

П.П. Моля, ако някой е имал проблем с бъбреците да сподели какво е било и как се е лекувал. Ще съм ви много благодарна.   bouquet

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте, сладури  Grinning

Зори, добре дошла отново и поздравления за темичката. Прекрасна е както винаги   bouquet

Имам едно подозрение, че нашето бебе ще е е чалгаджийче  Joy. Снощи се бях опънала на леглото и по телевизията вървеше някаква чалгичка и това малкото не спря да "танцува" поне 15 минути  Joy. Аз се заливах от смях защото ме гъдилкаше, но беше много приятно.

Аз обаче няма да успея да се включа в срещата  Sad, защото в събота имаме майстори и трябва да ходим да си избираме и осветителни тела и контакти и ключове и др. такива неща. Иначе УГО ми е любимата пицария.   chef
Ането, намира се в дясно по уличката срещу централата на СДС на Раковска. Ще я откриеш, особено ако си гладна  Wink

Весел и усмихнат ден на всички  Hug

# 28
  • Мнения: 13
Ането ако искаш можем да се срещнем на Попа в 11.30 и да отидем заедно.Това важи и за всички,които не се ориентират или искат да отидем заедно разбира се.Ако пък това място не ви харесва,го сменяме бързо.Ако няма желаещи за среща или всички за заети просто ще я отложим.

# 29
  • Мнения: 135
Много ние хубаве и тази темичка smile3501
За срещата на линя см и аз.
Среща на Попа в 11.30 и всички се заптваме към яденето. Wink

Общи условия

Активация на акаунт