Труден въпрос

  • 4 370
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 865
В повечето случай ще надвие инстинкта, независимо у мъжа или жената. Така си мисля.
Не ща да имам такива дилеми, но ако все пак... ще се опитам  да не бъда кучка.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 451
Аз нямам деца все още, но се надявам това да не е от определящо значение за въпроса. Не бих сменила партньора си в такава ситуация, както се надявам, че и той няма да направи, ако недай Боже проблемът е в мен. Избирам човек,  който обичам, с който искам да имам семейство, с който заедно да отгледаме децата си. Ако е писано, това да са инвитро заченати или осиновени деца, пак искам да бъде с него.

# 32
  • Мнения: 919
Не мога да отговоря на тоя въпрос. Thinking
Може би ако ми се беше случило,щях да знам как да постъпя,но така... Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Наблюденията ми показват, че много пъти невъзможността да се зачене изостря отношенията между двамата. И малко по-малко любовта си отива. И тогава не е изключено да се потърси нов партньор.

Това е моят отговор.

# 34
  • Мнения: 423
Не, не бих заменила партньора ми с друг поне засега, но се надявам да не си променям мнението и за в бъдеще. И нежеланието ми за друг мъж се дължи изцяло на него, детето ни няма нищо общо, просто искам да бъда само с него!!!! bowuu

# 35
  • Мнения: 6 164
Аз не мога да отговарям на въпроси с бих, не бих. Истината е, че никой не знае как сам ще мисли и действа в дадена ситуация. Това, че си мислим, че бихме направили нещо си, често се оказва, че в реална ситуация правим друго и се учудваме на самите себе си. От въпроса си, Кас, ще разбереш само кой какво си мисли, че ще направи, но не и кой какво ще направи в действителност. Аз наистина не знам.

# 36
  • Мнения: 698
Отговор 1/2 и 3 не са взаимоизключващи се. Не искам да ми се случи. Но ако ми се случи, бих/не бих.

Гласувах.

# 37
  • Мнения: 1 250
Няма да го оставя.
Наблюденията ми показват, че много пъти невъзможността да се зачене изостря отношенията между двамата. И малко по-малко любовта си отива. И тогава не е изключено да се потърси нов партньор.
Верно е, че партньорите се изнервят от непрекъснатия неуспех, от ходенето по лекари и пилеенето на луди пари, но не съм съгласна, че любовта си отива. В богатство и в бедност, в радост и в болка, докато смъртта ни раздели, помните ли? Нещастието сплотява партньорите. Ако са достатъчно толерантни един към друг и са сигурни, че са един за друг, ще намерят начин да се справят с положението.

# 38
  • Мнения: 2 161
Имаме приятели,които за жалост нямат деца.Освен,че се обичат,ужасно са привързани един към друг.Трудно се разделят и за ден.

# 39
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Щом съм с него, значи го обичам такъв, какъвто е. Не, не бих.
Ще си осиновим.
В крайна сметка детето не е само твоята кръв, а мн. повече от това-грижа,тревога, любов, радост.

# 40
  • Мнения: 356
Докато не ми дойде на главата не мога да дам обективно мнение.Но мисля че по всяка вероятност бихме си осиновили детенце, отколкото да се развеждаме.Обичам го прекалено много за да го оставя заради това.

# 41
  • Мнения: 984
Струва ми се, че ако не можехме да имаме дете, щяхме да си осиновим. Винаги съм си мислила, че осиновяването е смислената стъпка, ако нещата по естествен път не стават.

# 42
  • Мнения: 4 733
Смислена е, но някои хора държат да имат биологично свое дете.

# 43
  • Мнения: 5 577
Аз бих, както и бих била готова мен да ме сменят поради тази причина.

# 44
  • Мнения: 172
Много мъчно ми стана като прочетох някои от отговорите. Не бих оставила любимия си. Както и той мен. И съм сигурна. Аз съм от "дефектните", както някой по-горе ги беше определил. Но сме млади и правим всичко възможно за да имаме детенце. Ако не се получи ще си осиновим, ако се получи пак ще си осиновим. Обичаме се и това е най-важното, не можем един без друг.

Общи условия

Активация на акаунт