Когато прехвърлиш 35

  • 13 344
  • 184
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 268
Ами аз отдавна ги прехвърлих,но хич не ми личи. FlutterГримът ми се състои в спирала,червило и лек руж.Не знам какво е ФДТ,никога не съм ползвала.Нося предимно тесни дънки,и блузки,които подчертават някои мои предимства.Никак не ми липсва мъжко внимание  и се чувствам прекрасно.Не ми и пука на колко години съм.Душата ми е млада. Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 11 704
Хайде и аз да се запиша в тази тема!Точно на толкова съм и не крия...
Грим почти не ползвам,освен по повод.Само молив и червило.ФДТ никога,руж понякога.Дрехите ми напоследък /след като отслабнахи/ са по-тесни в рамките на нормалното разбира се.
По мнение на околните годинките не ми личат,дори и след две деца и няма да кажа колко години брак.Дори ми се е случвало да ми кажат,че явно много млада съм се омъжила и родила след като синът ми гони 10 години /айде умрЕла циганката,сама си се похвалих/.
По важното е както е казала stefani6,че не се чувствам на 35,а много по-млада!!!

# 48
  • Мнения: 113
Поздравления,

Това - как се чувстваш е много важно условие за впечатлението, което оставяш у другите като цяло.

Жените с излъчване са винаги на мода Simple Smile

# 49
  • Мнения: 275
  Как се постига това така желано излъчване??Как?

 ThinkingПояви се едно желание у мен да се гримирам все по често и с много повече грим , това да не е някакъв синдром на 35 годишните Joy Joy Joy
 Честно казано си ме притесняват годините, кога минаха и заминаха и сега наистина немога да повярвам , че не съм на 25... Blush

п.п.Смятам да си пусна дълга косата поне до кръста и да отслабна още 5-6-7 килца и ще видим какво ще стане Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 09:57 от linna

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Joy  bouquet e tova za mladija ljubovnik e 100 % sigurna rezepta za dobro i svejo izly4vane Flutter

Бих казала за любовника въобще!

# 51
  • Мнения: 3 094
  Как се постига това така желано излъчване??Как?

 ThinkingПояви се едно желание у мен да се гримирам все по често и с много повече грим , това да не е някакъв синдром на 35 годишните Joy Joy Joy
 Честно казано си ме притесняват годините, кога минаха и заминаха и сега наистина немога да повярвам , че не съм на 25... Blush

п.п.Смятам да си пусна дълга косата поне до кръста и да отслабна още 5-6-7 килца и ще видим какво ще стане Simple Smile

Защо те притесняват?! - аз пък се почувствах най-добре, най-истинска жена във всякакъв смисъл, разхубавих се и тълпи от мъже се появиха като станах на 33, от този момент се харесах, престанах да виждам недостатъци (най-вече измислени) по външния си вид, обикнах лицето, тялото си........изобщо сега се чувствам в силата си, а не като бях неориентирана тинейджърка или съвсем младичка без собствен стил и присъствие.......прав е Оноре дьо Балзак, който казва, че жената става жена след христовата си възраст

# 52
  • Мнения: 113
  bouquet Bastet,

И аз се чувствах по подобен начин на 33 Wink
Намерила си вътрешното си спокойствие, от там и увереност, и така си идва и излъчването предпорагам.
...............

# 53
  • Мнения: 3 268
Лелеее,33 години!Бях направо момиченце тогава,най-най-хубавите ми години бяхя от 30 до 36.Ееееееех

# 54
  • Мнения: 275
Защо те притесняват?! - аз пък се почувствах най-добре, най-истинска жена във всякакъв смисъл, разхубавих се и тълпи от мъже се появиха като станах на 33, от този момент се харесах, престанах да виждам недостатъци (най-вече измислени) по външния си вид, обикнах лицето, тялото си........изобщо сега се чувствам в силата си, а не като бях неориентирана тинейджърка или съвсем младичка без собствен стил и присъствие.......прав е Оноре дьо Балзак, който казва, че жената става жена след христовата си възраст
[/quote]

Как устоя на тази тълпа от  мъже Wink Wink WinkДай съвет как става номера ...

# 55
  • Мнения: 3 094
Защо те притесняват?! - аз пък се почувствах най-добре, най-истинска жена във всякакъв смисъл, разхубавих се и тълпи от мъже се появиха като станах на 33, от този момент се харесах, престанах да виждам недостатъци (най-вече измислени) по външния си вид, обикнах лицето, тялото си........изобщо сега се чувствам в силата си, а не като бях неориентирана тинейджърка или съвсем младичка без собствен стил и присъствие.......прав е Оноре дьо Балзак, който казва, че жената става жена след христовата си възраст

Как устоя на тази тълпа от  мъже Wink Wink WinkДай съвет как става номера ...

[/quote]

Какво да давам уши на ласкатели, дето в повечето случаи мислят с долната си глава Laughing.......Забавлявам се докато са ми забавни, а станат ли нахални "to the left" както пееше една гърла....така или иначе винаги в началото ласкае повечето внимание и интерес, но човек като съзрее си е достатъчно трезв вече, за да не се подхлъзва Simple Smile

# 56
Ами аз отдавна ги прехвърлих,но хич не ми личи. FlutterГримът ми се състои в спирала,червило и лек руж.Не знам какво е ФДТ,никога не съм ползвала.Нося предимно тесни дънки,и блузки,които подчертават някои мои предимства.Никак не ми липсва мъжко внимание  и се чувствам прекрасно.Не ми и пука на колко години съм.Душата ми е млада. Grinning


 newsm78 newsm78Брейи и и и  кво самочуствие ама що не си пишеш в темата за твоята възрастова група все пак ами си дошла да се хвалиш на малките Mr. Green

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ами аз отдавна ги прехвърлих,но хич не ми личи. FlutterГримът ми се състои в спирала,червило и лек руж.Не знам какво е ФДТ,никога не съм ползвала.Нося предимно тесни дънки,и блузки,които подчертават някои мои предимства.Никак не ми липсва мъжко внимание  и се чувствам прекрасно.Не ми и пука на колко години съм.Душата ми е млада. Grinning


 newsm78 newsm78Брейи и и и  кво самочуствие ама що не си пишеш в темата за твоята възрастова група все пак ами си дошла да се хвалиш на малките Mr. Green


Уверявам те, че самочувствието и е напълно покрито!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 751
Кожата ми е отврат.
прекалено е4уствителна, Ви6и и компания не ми понасят....
последното което ползвам е на РОК 10години по малко. и хидра+ за около  о4и, Днес се поразгледах из магазините и се колебая между един двуфазен на  Claris  "double serum generacion   6 " за 40+   Prodigy  и на Helena Rubimstein ...
С риск да ме оплюете  лятото ползвах един серум от  слюнка от охлюви...и  крем4е със седеф от миди...
От време на време ехспириментирам с някоя медицинска козметика ....
  Ежедневно използвам Акне лосион  и Акне серум, на някаква неизвестна българска фирма,която дори няма сайт(мелмак), лятото се запасявам с коли4ества  до другата отпуска...
Прави фин пилинг на кожата.
Веднъж месе4но правя една маска която на теория трябва да има бутокс ефект....ама май няма Mr. Green..Купих я от магазин за козметика от мъртво море.... но 4ак да се зали4ават  не съм забелязала.., оба4е продължавам да си я правя с надеждата 4е следва6тия път 6те се позагладят.. Grinning


От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig

# 59
  • Мнения: 17 546
От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig
Ти майтапиш ли се за Мелмак? Rolling Eyes Joy

Общи условия

Активация на акаунт