Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 35

  • 43 318
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 877
От евтините пухенки, визирам тези от 5 еро и нещо, детските, някой взимал ли е в розово? Хубав ли е цвета?

Да, цветът е много приятен. Малко по-тъмен и по-убит, отколкото на снимката е. Но мен ми харесва.

Мисля да взема една за себе си... Blush Затова питам. Колебая се между розово и лилаво.

Снимки не бих отказала, за да мога да преценя. Mr. Green

Аз вчера пуснах една и за мен 156 см Laughing. В поръчката, която чакам от 23-ти има една за Йоанна.

# 46
  • пловдив
  • Мнения: 398
Някой беше писал,че пращали от туниката само размер 42-44 независимо че има различни кодове за отделните номера и вървяла един номер по-малка

аз го писах, но ставаше дума за друг подарък, пижама от 3 части, не е за туниката.  Peace
Явно съм се объркала Embarassed

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дами, някой варненка ще прави ли поръчка скоро, да й възложа едно поръчение?  Praynig

# 48
  • Мнения: 3 010
Моми4ета някоя да си е купила това якенце http://www.laredoute.fr/vente-blouson-zippe-femme-on-n-est-pas-d … e&pagesize=16

# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
И такаааааааа само аз май чакам от 10.10. Много се изнервих вече от това чакане и като чета, че получавате от 21-23.10, направооооо  Close   Моля ако още някой чака от тази дата да си даваме кураж  Laughing
аз от 11.10

# 50
  • Мнения: 177
И аз чакам от 13.10.Чудя се къде е митницата в Бургас, там да търся newsm78

# 51
  • Мнения: 449
Линк към намаление частно. Но как да вляза в него (имам покана) - не знам.
Бу, за да влезеш, натисни

и после ще ти изпрати мейл с парола, с която ще влезеш в деня на намалението  Peace
Ако някой е останал без покана, аз мога да му пратя също, макар че нещата, които видях на намаление въобще не ми привличат интереса  Thinking

# 52
  • Мнения: 1 270
първо да кажа, че първата страничка е чудесна  Hug
и аз днес вече имам сигурно поръчка от 22,11 ама вали и ме мързи да отида да проверя имам ли известие  newsm78, пък и май в нея имаше само 1 нещо за мен - не помня вече

# 53
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
само да кажа,че аз от тук си взимам панталон 48 номер а от редута и промод 40 номер така,че това за 2 номера надолу не важи

# 54
  • София
  • Мнения: 965
аз го писах, но ставаше дума за друг подарък, пижама от 3 части, не е за туниката.  Peace
а би ли ми казала кода
мерси  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 4 575
а кога ще е намалението на Актив?

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Мерси, Августа. Така и направих. Пише, че е от 5-ти, но май е от утре Confused

# 57
  • Мнения: 5 790
Опитвам се да им пиша за това, че са ми пуснали екипа в нова поръчка, но ми иска номер на поръчката. Аз пиша номера на реалната поръчка, но не ми го приема. Казава ми, че номеа трябва да е 10 цифрен, а той е по-голям newsm78
Да не гледам някакъв друг номер? Къде трябва да го търся?

Махни първите 4 цифри на номера. Те са 2007 - това е годината.

# 58
  • Мнения: 4 202
И какво сега, базата с кодовете вече я няма?  Cry
Някой да ги е архивирал?  Flutter

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
И какво сега, базата с кодовете вече я няма?  Cry
Някой да ги е архивирал?  Flutter
Има ги всички в предната тема.

Общи условия

Активация на акаунт