Мъжът ми май не "осъзнава",че съм бременна...

  • 4 681
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 773
извинете, момичета, не искам да прозвуча грубо, ама как се оженихте за тези "мъже" (на върха на пръстите ми е да напиша "свине") ???
и как ги търпите? newsm78
от самото начало ли бяха такива или се променят с течение на времето?
повечето случаи тук са си чист пример за неуважение към партньора, незачитане и проява на авторитаризъм
чудя се и се мая как може да има такива индивиди- бременната му жена да ходи по 12 часа на работа, а то да недоволства, че няма салата ooooh!

п.с. аз на моя все му намирам кусури, ама той бил цяло съкровище като чета тук момичетата... или да си плюя в пазвата да не мутира и той така Praynig


 Ами аз така да се каже два пъти се излъгах по моя, но никога не съм предполагала, че ще срещна такова отношение по време на бременоста си. бременеехме си двамата. Или по скоро на него се падна глезенето и вниманието, а на мен носенето на детето. Все още ми е леко обидно за този период от живота ми. Спомням си една реплика на един негов приятел, ( явно загрижен от това, че той прекалено се притеснява от този период) по повод това, че бях сложила за скрийнсейвър бг-мама - Ей, ти  и за минута не го оставяш да забрави.  А, защо трябва да забрави? На мен дава ли ми някой това право да забравя? И това не е ли нещо хубаво, че да трябва някой от нас двамата да го забравя? Какво да кажеш, мъже.
 По повод забравянето се сетих за една смешна случка, когато бях в осмия месец. На мъжа ми му се схванал кръста и ме моли най-сериозно да играем на сол-пипер Shocked Аз му казвам, че не мога, а той продължава да настоява. Пак му казвам, че не мога и той взе, че ми се разсърди Shocked newsm78 След, като леко обидена вече му казах, че не смятам да раждам в осмия месец, за да му се оправи кръста, чак тогава милия се плесна по челото и вика - вярно бе.тя жената била бременна Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 069
Мамите,много хубаво са те орентирали.Преживяваш силна хормонална промяна на която се дължи да си по-чуствителна и раздразнителна.Просто седни и му обясни как се чусвтсваш.И аз съм имала такива моменти.Все ми се струваше,че не забелязват,че съм бременна и все повече се искаше от мен.

Тук вече става въпрос за характер.
Не мисля, че един разговор ще го промени.
Трябва да го приемеш такъв какъвто е....ако можеш.
Всеки си има недостатъци.

# 47
  • Мнения: 753
не мога да кажа,че знам какво ти е ,защото чак в това положение не съм била,просто докато още не ми личеше и той не се отнасяше различно,но когато коремчето ми взе да расте и най-вече,когато го заведох с мен на фетална морфология и той видя бебето и чу сърчицето му,тогава вечв все едно стана друг човек,по-мил и грижовен не е бил никога преди това,глезеше ме и ми помагаше много.така че дано и при вас нещата да се променят към по-добро...

# 48
  • Мнения: 552
Нямам думи.......
Мога само да се обърна към мъжа ми:

ВАСКО,ТО СИ НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ МЪЖ НА ЗЕМЯТА.   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти,че 9 месеца ме изтърпя,че се грижи за мен като за детенце,че ме галеше по гърба когато повръщах и чистеше след мен,че скачаше нощем когато изпъшквах,че целуваше сълзите ми с уста когато изпадах в депресии.

ОБИЧАМ ТЕ!!!!
Да ти е жив и здрав и скоро да гушкате вашето бебче   bouquet
Така ме разплака твоя пост  Crazy

А иначе по впроса: и аз смятам ,че си е до човек и един разговор няма да промени особено нещата освен ако наистина не  е наясно с това ,което се случва с теб.!Но мисля, че като ти проличи коремчето нещата ще са по-ралични.Не се стряскай-гадно е ,но и от хормоните малко преекспонираме нещата/аз също понякога  Wink /

# 49
  • Мнения: 4 447
Така е. Не осъзнават. Такива са. Повечето. Някой осъзнават навреме, други по-късно, някой дори не разбират какво им се случва след 3-то, дори.

Моя мъж, разбра и осъзна, че ще сме трима, когато в 6м и половина получих контракции и лежах за задържане ... и така до почти края на 8м. Не ти пожелавам да се случи и това на теб, но понякога на един мъж му е нужно такова разтрисане, за да се осъзнае.

Понякога и боя помага.  Crazy

Съветвам те да поговориш с него, спокойно и без нерви, просто му обясни какво е сега, какво следва и какво ще е за напред. Повярвй ми, бременността е само малка част от купона, който ви чака  Hug

Общи условия

Активация на акаунт