Керамична преса за коса !

  • 209 673
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 3 376
Момичета,а как и с какво си почиствате пресите?За моята пишеше в книжката с инструкции,но я загубих някъде Tired

# 62
  • Мнения: 6 417
А различните преси различни приставки ли имат или са еднакви?

# 63
  • Мнения: 511
А има ли такава преса/маша, която да има приставки и за къдрене, и за изправяне? И в същото време да е добра?

# 64
  • Мнения: 2 108
и за получих, като подарък тази преса на Филипс от 120 лв
моя позната има подобна и се правих с нейната-стана бързо и хубаво, но преди изправянето се пръска косата със специален продукт за керамична преса-струва около 20-25 лв и е на Шварцкопф-доволна съм
Не мога да направя разлика от изправяне без продукта защото не съм се изправяла без него.

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 09:09 от kopche

# 65
  • Мнения: 511
и за получих, като подарък тази преса на Филипс от 120 лв
моя позната има подобна и се правих с нейната-стана бързо и хубаво, но преди изправянето се пръска косата със специален продукт за керамична преса-струва около 20-25 лв и е на Шварцкопф-доволна съм
Не мога да направя разлика от изправяне без продукта защото не съм се изправяла без него.

Как е името на продукта и с какъв грамаж е? Дали си заслужава?

# 66
  • Мнения: 2 108
Ще прочета у дома точното име и грамаж и ще пиша.
Поръчам си го от фпизьорката и и казвам само продукт за преса .
Според мен има разлика-на мястото, където не съм напръскала си личи-някак си не е така права и плътна косата

# 67
  • Мнения: 511
Ще прочета у дома точното име и грамаж и ще пиша.
Поръчам си го от фпизьорката и и казвам само продукт за преса .
Според мен има разлика-на мястото, където не съм напръскала си личи-някак си не е така права и плътна косата

Ще чакам да видиш и да пишеш, мерси много  Hug А някаква идея в кои магазини може да се намери? Rolling Eyes

# 68
Здравейте Simple Smile
аз искам да ми помогнете с отриентирането откъде мога да си намеря в Бг преса и да си купя. Освен тези ж технополис. Искам на ремингстон, но незнам откъде..... Ако някой може да ме ориентира ще съм благодарна Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 108
Това е инфото, което има на етикета на продукта за преса на Шварцкопф, който обещах:
OSIS FLATLINER IRON SERUМ
Спрей за изправяне на косата с керамична преса
- отличен изправящ ефект
- гарантиран добър и дълготраен резултат /дори и при висока влажност/
- устойчив 100% до горещина 200 градуса
- продукта изцяло остава върху косата
УБОТРЕБА: Напръскайте върху суха коса преди да започнете работа с керамична преса
и отдолу ПОТЪСЕТЕ ПРОДУКТА ПРИ ВАШИЯ ФРИЗЬОР!

Вносител Инспрес ООД
Пловдив 4001 , 6-ти септември 158
тел. 032/621664

200мл аз го купувам за 20 лв

# 70
Hi. Когато питах мойта фризьорка тя ми каза ,че на добрата преса е йонната (преса, която пуска нещо като пара Simple Smile  и тази пара не излиза от косата както са се изказали някой хора , пресата има нещо като въглени ,които пускат тая пара с цел да не изсушават ,а да овлажняват и предпазват косата (така накратко ми обясни фризьорката ми). Има и друг вид преса керамика с тефлон... , а най-новия писък е
Стъклокерамика с йони ..... на цена 166лв.(модела които ползва мойта фризьорка) със реголатор за температурата и всичко останало .....
Simple Smile

# 71
Темичката е малко старичка, но успя да ми помогне и даде полезна информация.

Дами, благодаря ви! Аз сега съм поставена под дилемата каква преса да си взема, но благодарение на вас разбрах. Аз също гледах въпросната Филипс в Технополис и утре тичкам натам да си я взема.

Поздрави на всички!

# 72
Това горе бях аз, най-накрая се регистрирах.

Днес ходих до Технополис и си взех преса Филипс, с йони, за 120лв. Изпробвах я вече и върху майка си и върху себе си - ефекта е поразителен.  Laughing

Поздрави!

# 73
  • Мнения: 992
А как се почиства това чудо след като го ползваш върху коса намазана с вакса или др. продукти за изправяне? newsm78Моята полепна с някакви неща Rolling Eyes - на Philips е.Thx! Simple Smile

Моята не е Филипс, но я почиствам с навлажнена хавлиена кърпа.

но преди изправянето се пръска косата със специален продукт за керамична преса

От продукта също зависи много, аз откакто слагам такъв- специално за изправяне с преса, определено се вижда разлика. Моят  не се пръска, втрива се в косата, но без корените, на VO5, oтред има нарисувана преса.

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 17:48 от R i n a

# 74
  • Мнения: 1 568
И аз вчера си купих пресата за коса с йони на Филипс. Пробвах я веднага макар и на неизмита току що коса и стана супер. Днес ще пробвам пак, нямам търпение.

Общи условия

Активация на акаунт