ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички! (2)

  • 12 432
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
Ниц, моето магаре е по мъжко!  Sunglasses
Е къв работен вариант? То от размера се почва... Wink
Е да, ма аз пък го направих за 2 часа и половина, като през тях трябваше да сготвя дробсърма и супа, да вечерям със фемилито, да изпитам дъщерята по "Човека и общество' и да гледам "Острова на изкушението" , да го кача на пощата, да напиша тук един дълъъъъг постинг, така че.....за толкоз време - толкова

Всичко това в кръга на шегата - сериозно, утре ще се чуем да го обсъдим . Две глави мислят по-добре от една.
п.с.  моето червено е по-червено от твоето  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 2 577

Гери, още следобяд ти писах да пишеш на лични на Тед, моля те повече тук това да не се обсъжда.

# 17
  • Мнения: 941
??????????????????????????????
e да ама Яна, аз не седя по цял ден на компютъра, пък и ти ми даде телефона и в 19 часа.казах че ще и се обадя, но за тази вечер беше късно - само неразбрах ти защо си се впрегнала?
Не ми разбирате от шегите? О.К! За да се чувстваш добре ще си изтрия предишните  постинги

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 23:20 от mother-of-pearl

# 18
  • Мнения: 2 214
Мисля че са майтапят Hug

# 19
  • Мнения: 1 163
Добро утро!Започнали сте нова тема браво Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 336
Добро утро  food010
споко mother-of-pearl, ама мойто черно е по-черно smile3533
Лек ден на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 577
Гери, ти май не ме разбра - имах предвид да обсъдите плаката на лични, защото и без това вие сте в час с размерите и изработката.
Абе мацки, освен двете маси, които ако си спомняте на летния базар бях донесла/сгъваемите/, трябва да има и нещо като с рафтчета или стилаж, за да сложим там гобленчетата, картичките и други такива нещица. Някакви идеи??? newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 2 336
Извинявам се че пиша личен пост.
mother-of-pearl отвори си пощата, на лични не мога да ти пиша защото входящата кутия ти е пълна.

# 23
  • Мнения: 941
Кратък отчет:
1. изчистих си личните ( ми много съм търсена, много ми пишат  Wink  )
2. Писмото до медиите е написано и одобрено. В понеделник ще разбера колко му струва публикацията
3.В понеделник( ако успея и в неделя) ще занеса в кафето на Боряна още късметчета (ма няма ли по близко място, живея чак зад театъра  Sad   )
4. С Тед имаме напредък по плаката, хубаво е да се знаят и останалите партньори
5.В понеделник ще разбера и за цени за отпечатване

# 24
  • Мнения: 2 577
Пенка Генчева/Вес пепи/ ми изпрати две чанти с дрехи за големи и една чанта със страхотни детски обувки/ 26 номер/. Не знам за колко годишно дете е това.... newsm78
Теди ми даде една голяма торба също с дрешки за по-големки деца.
Събира се доста багаж за Брацигово за вторник. Ще зарадваме децата!

За всички трудолюбиви "джудженца", които  помагат, огромни благодарности!  bouquet

# 25
  • Мнения: 227
Пенка Генчева/Вес пепи/ ми изпрати две чанти с дрехи за големи и една чанта със страхотни детски обувки/ 26 номер/. Не знам за колко годишно дете е това.... newsm78


  Според мен №26 е за дечица между 1,5 и 3 годинки,много е относително зависи колко е яло детето и колко е пораснало крачето  eat  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 336
Тъй като с Гери се двоумим кой да бъде от двата варианта, решихме да пуснем анкета.
1/
и
2/

# 27
  • Мнения: 1 163
Лично на мен ми харесва втория вариант повече.

# 28
  • Мнения: 941
на мен пък ми харесват и двата, затова няма да гласувам   Rolling Eyes (ма втория ми е по на сърце Heart Eyes)

# 29
  • Мнения: 2 577
ПЪРВИ - стилово и като дизайн е по-издържан
........всъщност единствено във втори ми се губи по "инициатива на... "и така ДБМ виси незнайно защо и каква е неговата роля...
Ако решите проблема - пускаме втори вариант  bouquet

Браво,момичета, чудесна работа!
Ох, допълвам - според мен ако е втори вариант трябва да има тире между базар и гр. Пазарджик

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 19:27 от mama_iana

Общи условия

Активация на акаунт