Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

София

мазах се с дева и мамма донна ,но без резултат
Цитирай

Чувала съм,че помага олио от ленено семе,но трябва да си доста упорита,за да даде ефект.
Цитирай

Бургас Славейков

Записвам се да следя, че и на мен ми е болен този въпрос  Sad
Цитирай

Варна

Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии
Цитирай

СОФИЯ

Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.
Цитирай
и аз ще следя темата   Peace

чакам с нетърпение "вълшебното" мазило  Wink
Цитирай

Монтана

На мен също ми е любопитно ще се радвам ако наистина има такова мазило.
Цитирай

Мустела!  Peace
Имат крем за новопоявили се стрии.
Ползвах го и съм доволна-не изчезнаха напълно, но в голяма степен за заличиха.
Цитирай

И аз бих те посъветвала да пробваш с Мустела,едва ли ще получиш 100% резултат,но все пак ще помогне Peace
Цитирай

ползвам от 2 месеца на Мама Дона за появили се стрии и има ефект  Laughing
Цитирай

София

Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
Цитирай

И според мен няма нищо, което да действа напълно Crying or Very sad

Но все пак аз използвам крем за стягане на тялото на Кларинс, който учудващо поизглади малко стриите ми.. Blush
Цитирай

Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
колко й взеха че съм решила да ходя?
Цитирай

Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

Пластична операция само, ако са под корема, иначе не става Tired Tired Crying or Very sad
А иначе съм чувала добри отзиви за крема от свинска мас+невен, но така и не съм пробвала. Tired
Цитирай

Стара Загора

Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

Ето това е крема,помага и за бръчки-
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40175&goChar=K
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора