за преносването на плода

  • 960
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 833
На 7-мия ден задължително трябва да те приемат в болница- в патология, където трябва да си под наблюдени. До тогава всеки ден ходи за запис на тоновете.

# 16
  • Мнения: 12
Аз преносих с 5 дена.Записи ми правиха през ден( две седмици преди термина),а след това всеки ден.Раждах с уговорка с лекар,та той ме прие за наблюдение предния ден,а на следващия предизвика раждане.От всичко което тогава изчетох разбрах,че това не е шега,и чесно казано аз си настоях.А за тапата че ти е паднала-бях с 3 см.разкритие от 2 седмици и без тапа.Това не е винаги сигнал за започващо раждане.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз и двата пъти преносих -единия път 14 ,а другия 6 дни.Но добре ,че имах позната акушерка,че тя да ме вкара в родилно та да ми направят запис на тоновете-един път за целия период на преносване.Бях питала гинеколожката си каква е процедурата ако пренося ,а нейния отг. беше:ами за съжаление нищо-такава ни била системата ShockedЗа мое голямо щастие нямаше последствия за децата ми ,макар при второто водите да бяха зелени.
Пожелавам ти леко раждане

# 18
  • Мнения: 1 251
Направо отиди при друг лекар. Как може така да те зареже просто без изследвания /ехограф/ или следене на тоновете на бебо. Аз въпреки, че родих два дни преди термина ходих последните две седмици през 2-3 дни да слушаме тоновете и ако нещо не беше наред да взимаме мерки навреме. Абе за такъв лекар просто нямам думи................... #Cussing out

# 19
  • Мнения: 208
Преносих 5 дни, като ходех с 3см.разкритие.Всеки ден след термина ходих на запис за тоновете на детето. Тогава една лекарка ми каза, че ще е подобре да ми предизвикат раждането отколкото да чакаме една седмица ( толкова се чака в Шейново, след като преносваш).Така и стана, родих смея да твърдя много бързо за има няма 3,5ч.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 280
nel15,наистина странно поведение за лекар! #Crazy
Аз също преносих три дена, но след термина всеки ден бях на запис на тоновете...друго не ми гледаха,но поне следяха бебо как е...
Защо не отидеш сама в 'Тина Киркова" на първия етаж...май нямаше нужда от направление или имаше?! newsm78
#Crazy
 ще й е трудно да стигне до Тина Киркова, още на Бяла може да роди
освен ако не живее на ул. Русе в София

Общи условия

Активация на акаунт