Емилия чака дете!!!????

  • 23 171
  • 354
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 435
Оххх  ooooh!,по на 5 години ли сте не знам.Искат бебе Галена и Галин и работят по въпроса,това е работата.Няма ли Емито да роди вече и да я заключат тая тема,защото не издържам. Sick

# 331
  • Мнения: 2 152
Оххх  ooooh!,по на 5 години ли сте не знам.Искат бебе Галена и Галин и работят по въпроса,това е работата.Няма ли Емито да роди вече и да я заключат тая тема,защото не издържам. Sick
абсолютно newsm10

# 332
какво става гледахте ли Горещо  разбрахте ли вече  Емилия има ли коремче и в кой месец е 78 Joy Joy Joy

# 333
извинявам се 78 е грешка Embarassed

# 334
  • Мнения: 757
Малко започват да ми приличат на
някой латино сериал.
То не бе едната / Нелина/, после Анелия,
пък двете били приятелки, сега Емилия,
пък бременна, пък се чуди дали да го остави ...........
Смях  Joy
ммм има още много певици в "Пайнер",сериала продължава.

# 335
  • Мнения: 4 435
какво става гледахте ли Горещо  разбрахте ли вече  Емилия има ли коремче и в кой месец е 78 Joy Joy Joy

Офффффффф,всички знаем,че има корем и никой не е приритал в кой месец е точно.Май ти си най-заинтересувана,щом и темата си изровила. ooooh!

# 336
ама въобще не ме интересува Емилия просто си коментирам  да не би да е забранено newsm78

# 337
  • Мнения: 4 435
ама въобще не ме интересува Емилия просто си коментирам  да не би да е забранено newsm78

За последно спамя темата.Не,не е забранено да коментираш,но е тъпо да иронизираш и да се смееш на другите. Peace

# 338
ха дано наистина да ти е последното спамене в темата.а що се отнася до иронизирането искам да ти кажа че няма тъкова.

# 339
  • Мнения: 4 435
Пише се тАкова. bowuu

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Оня ден мъжо беше купил един от жълтите вестници,там пише ,че е в 5-ти месец  newsm78

и ,че бебето е момченце !Братче ще си има детето на Анелия  Joy Joy

# 341
какво стана нали нямаше да спамиш вече Laughing

# 342
  • Мнения: 4 435
какво стана нали нямаше да спамиш вече Laughing

Просто правописните ти грешки на второкласничка  ме радват много,няма как да не ги отбележа. Mr. Green


Оня ден мъжо беше купил един от жълтите вестници,там пише ,че е в 5-ти месец  newsm78

и ,че бебето е момченце !Братче ще си има детето на Анелия  Joy Joy

Аз също дочух,че ще е момченце.

# 343
хайде спри до тук със спаменето защото ставаш смешна

# 344
  • Мнения: 146
Оня ден мъжо беше купил един от жълтите вестници,там пише ,че е в 5-ти месец  newsm78

и ,че бебето е момченце !Братче ще си има детето на Анелия  Joy Joy
нещо не на място ми се струват тия смеещи се човечета newsm78 то хубаво че ще си има братче....ама ти като че на подигравка го докара newsm78 newsm78 newsm78 или се бъркам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт