Възможност за финансиране на материали за базари

  • 2 973
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Crossing Arms някой да има отговор Thinking

# 16
  • Мнения: 168
момичета, изложихме се с обещаното да обявим днес грантовете (изв. за жаргона). комисията се събира утре утринта и по обяд ще ви се обадим. Още веднъж, извинявайте!

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета, изложихме се с обещаното да обявим днес грантовете (изв. за жаргона). комисията се събира утре утринта и по обяд ще ви се обадим. Още веднъж, извинявайте!

е,обадиха се преди 4ас и казаха,4е ще отпуснат пари,но не казаха колко .Изисква се малко време и нещо да свърша по въпроса преди да имате парите CrazyДо понеделник се надявам да са в сметката за да мога да ви ги пратя.В 4етвъртък ще ходя в офиса им за договора и подробности Peace

# 18
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
момичета, изложихме се с обещаното да обявим днес грантовете (изв. за жаргона). комисията се събира утре утринта и по обяд ще ви се обадим. Още веднъж, извинявайте!

е,обадиха се преди 4ас и казаха,4е ще отпуснат пари,но не казаха колко .Изисква се малко време и нещо да свърша по въпроса преди да имате парите CrazyДо понеделник се надявам да са в сметката за да мога да ви ги пратя.В 4етвъртък ще ходя в офиса им за договора и подробности Peace

Супер!    bouquet

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета, изложихме се с обещаното да обявим днес грантовете (изв. за жаргона). комисията се събира утре утринта и по обяд ще ви се обадим. Още веднъж, извинявайте!

е,обадиха се преди 4ас и казаха,4е ще отпуснат пари,но не казаха колко .Изисква се малко време и нещо да свърша по въпроса преди да имате парите CrazyДо понеделник се надявам да са в сметката за да мога да ви ги пратя.В 4етвъртък ще ходя в офиса им за договора и подробности Peace

Супер!    bouquet

сега тъкмо гледам вси4ки документи,които са ми пратили за от4етността,ще ги препратя към Видин и Пазарджик Peace
Пазарджик са 150 лв,Видин-100 лв.

# 20
  • Мнения: 2 577
Браво! Много сме щастливи!  Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Браво! Много сме щастливи!  Hug

ас ега се запознайте с документацията  Mr. GreenМОля,в пощите е  Hug

# 22
  • Мнения: 2 577
оо, запознахме се - имате всичко от нас. Mr. Green
Обаче единственото, което не разбрах - какъв е срокът след базара за изпращане на отчетите.

# 23
  • Мнения: 168
Здравейте, радвам се, че сте доволни и макар и малка помощта да е навреме!

Съжалявам за намалението, но така е за да има за повече кандидати (получихме 15 - финансираме Sunglasses, а и честно казано имам какво да ви посъветвам доброжелателно за бъдещи формуляри! Съжалявам за Горна Оряховица - следващия път! Това е засега, доскоро с новини от базарите!

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И ние в Добрич сме доволни и много ви благодарим за помощта!!!  Hug  bouquet
Ечи, държа да чуя съветите ти към нас!  Peace Hug

# 25
  • Мнения: 4 195
хайде пчелички работете Hug

# 26
  • Мнения: 2 577
И ние в Добрич сме доволни и много ви благодарим за помощта!!!  Hug  bouquet
Ечи, държа да чуя съветите ти към нас!  Peace Hug
И аз - тъкмо се чудех на лични ли да  пиша. за нас е важно да се научим и да знаем как става. къде са ни слабостите?

# 27
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И аз мисля да ни кажете къде сме пооплели конците.Много се радваме за паричките и сумата, ама трябва да не се излагаме повече, дазатова-приемаме препоръки всякакви Peace

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз ...и ние съжаляваме за Горна Оряховица,жалко за големите надежди дето имахме за подпомагането,че сме още една шепа хора,но и така ще се справим!Не мисля,че нещо съм се изложила с молбата,бях реална,неписах точни суми за това и онова,защото реално незная точно какво и колко ще купим,писах,че сме малко и ни е за първи път Коледен базара и затова имаме нужда от помощта!
На получилите помощ....спорна и ползотворна работа желаем и успешни базари Hug
Аз отивам да се стягам за пресконференция утре с медиите,мисля,че след утрешното ни изявление ще получим подкрепата на бизнеса в града...силно се надявам Hug

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в 4етвъртък ще подписвам договора и ще знам подробности.Ще ви кажа кое и как Peace

Горна и Русе,не се ядосвайте,ще полу4ите готова продукция направо Twisted Evil
Много е хубаво,4е има финансиране за някои градове,независино кои са те са за децата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт