КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ БЪРКАМ?

  • 15 245
  • 221
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 62
всички се дразнят мрънкат но седим,,,примиряваме се заблудени от почивните дни!знаем че където и да отидем няма да е по-различно,,,текучеството на персонал все пак е рекордно,,,но дилъра знае че ще дойдат други,,,,и други,,,

# 76
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какви почивни дни на тези 12 часа по 2 работни дни и 2 почивни-вие си работите пълен месец за тези 15 работни и всички тези изработини часове само за 240 лева-а не Naughty

# 77
  • Варна
  • Мнения: 63
Според вас , каква е нормалната заплата за продавачка работи 4дни от 10 до 22часа луксозни стоки във Варна например?

# 78
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Добър персонал трудно се намира,за съжаление.
Ще ти кажа ние какво предлагаме/става въпрос за магазин/:работното време е от 9ч до 18,30 часа/6 дни в седмицата.Осигуровки върху реалната заплата,която е 550лв.


Извинявай, но за 6-дневна раб. седмица, 550 лв. изобщо не е висока заплата.

# 79
  • Мнения: 1 111
  Ей ви за пример европейски работодател-Била, заплата на момиче подреждащо стоки основно, но извършващо и други дейности-180 лв.чисти.Това е, касиерките-250.За Бургас става дума.

# 80
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Според вас , каква е нормалната заплата за продавачка работи 4дни от 10 до 22часа луксозни стоки във Варна например?
Според  мен под 20-30 лева надница е подигравка някой да работи за тези часове-дали има оборот или не тя е ангажирана 12 часа да седи там, така че работодателя е длъжен да си плати,ако не му върви в продажбите да си седи в магазина той -защо му е продавачка ,след като няма възможност да си плаща. Grinning

# 81
  • Мнения: 1 111
Добър персонал трудно се намира,за съжаление.
Ще ти кажа ние какво предлагаме/става въпрос за магазин/:работното време е от 9ч до 18,30 часа/6 дни в седмицата.Осигуровки върху реалната заплата,която е 550лв.


Извинявай, но за 6-дневна раб. седмица, 550 лв. изобщо не е висока заплата.
И ти извинявай, но в Бургас продавачки на такава заплата да има 5-6.
 Еййй, до вчера ревахте, че на учителите им били достатъчни 300 лв,сега на продавачките 550 малко.Айде по-кротко.

# 82
  • Мнения: 2 196
fam, знам,че не е висока заплата.Затова получават и допълнителни бонуси върху заплатата,пари за храна и транспорт също.Открадната стока пък никога не са заплащали от джоба си.Никой не е застрахован срещу това,ако ще и с двадесет очи да гледа.
 Но когато ми се наложи да пусна обява,написах само това,което съм споменала по-долу.Кандидати имаше много,но повечето започваха с въпроса ''кога ще почивам'',а не ''какви ще бъдат задълженията ми''.
 
 

# 83
  • Мнения: 385
Аз съм ходила на интервюта за длъжности за които никъде не се споменава заплата, работно време и други такива, дори на самото интервю никой не намира за необходимо да каже нещо по тези въпроси и човек се чуди удобно ли е да попита точно заради това да не си помислят тези насреща, че само от това се интересуваш. Всеки човек търсещ работа естествено иска да знае какво ще получава, кога ще почива и така.С една дума "Който каквото и да ти говори, знай, че става дума за пари."

# 84
  • Мнения: 210
Въпреки, че ми се иска всички да са доволни...
Ами трябва да има и такива ,които да получават и 180 лв. В крайна сметка за какво е тази МРЗ?
В предишната фирма за която работех имаше пропаднали и алкохолици, които имаха производителност 1/5 от тази на квалифицираните мъже взимащи по 450 лв. Е колко трябваше да се плати на тях?
Освен това при бояджиите , пушачите спираха работа поне  6-7 пъти, ходеха до мястото за пушене, за да не запалят боите... а всички трябваше да правят по определен брой на ден, и често оставаха след работа...
Другите да не са тъпи да работят 20 мин. повече Shocked ,но ниой не се оплака от това...

Случвало ми се е да влезя в магазин, а продавачката да си пуши отвън да ме гледа ядосана през витрината Shocked е тази и 180 лв. не заслужава...
Ако касиерката взима 400 лв. колко да взима подреждащия щандовете? Макар,че гледам млади приятни хора... съмнявам се да се задоволяват с МРЗ!

# 85
  • Мнения: 1 732
Не съм в Споделете, но споделям с вас следното предложение за работа Tired

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не съм в Споделете, но споделям с вас следното предложение за работа Tired
Много хубава обява! Laughing

# 87
  • Мнения: 385
Това нормална заплата ли е за София и то висшист?

# 88
  • Мнения: 62
съгласна съм !като зная какви са изискванията към нас и когато отида да пазарувам и магазинерката седи на стола сякаш се е сраснала с него,направо ми става обидно!а аз ви говоря за оборот от 14-15000лв,и 12ч,прави до касата!/
,

# 89
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Добър персонал трудно се намира,за съжаление.
Ще ти кажа ние какво предлагаме/става въпрос за магазин/:работното време е от 9ч до 18,30 часа/6 дни в седмицата.Осигуровки върху реалната заплата,която е 550лв.


Извинявай, но за 6-дневна раб. седмица, 550 лв. изобщо не е висока заплата.
И ти извинявай, но в Бургас продавачки на такава заплата да има 5-6.
 Еййй, до вчера ревахте, че на учителите им били достатъчни 300 лв,сега на продавачките 550 малко.Айде по-кротко.
Изказвам лично мнение. За мен тази заплата по принцип за 48-часова седмица не е висока. А градът също е от доста голямо значение. За Пловдив е ниска, за София и Варна също, но за Бургас явно-не, като се има предвид приведените от теб примери.
А това каква е длъжността няма значение няма значение. Жената стои там по 8 часа, работи с пари и обслужва клиенти.
А що се отнася до учителите, тук във форума изобщо не съм взимала отношение по този въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт