Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...

  • 285 633
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм голям фен на вицове за тъщи и пияници Laughing

Малко момиченце в детската градина плаче. Учителката го пита:
- Какво става, кой те обиди?
- Петьо.
- И какво ти каза?
- Каза, че тъщите трябвало да се избиват още от малки. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 10
Черно, безформено, виси от тавана. Що е то?
Блондинка електротехник.
* * *
Клуба на пешеходците поздравява клуба на автомобилистите с песента на Каризма "Минаваш през мен".
 Wink

# 49
  • Мнения: 738
Гледам, големи успехи пожънах с вица Joy Joy На който не му харесва да не чете, на мене ми е много смешен, нито сме на по 13 години, нито вицът е реална история Peace


Супер тъп виц..и гнусен......И даже не е смешен Rolling Eyes

Жената жъне успехи, беее....


Тоест,тя е жътварка ли newsm78 newsm78 Mr. Green

Ама кви сте готини и оригинални, по-смешни сте от вицовете hahaha hahaha  Пак повтарям- на който му е харесал вица-харесал, на който не да си трае, а не да дава излишни коментари. Жътварка съм била Rolling Eyes Много ви е беден речника, ако не знаете една дума може да има повече от едно значение, пряк и преносен смисъл му викали...  Другия път само вицове за тенджери и тигани, явно дотам ви е ограничен светогледа. Ай...peace and dance!

# 50
  • София
  • Мнения: 819
В автобуса пиян на кирка мъж се облегнал на жена. Тя търпяла в началото, но по едно време му казала:
- Може би след малко ще легнете върху мен?
Пияният я погледнал с мътен поглед и изфъфлил:
- Я глей, размечтала се! Joy Joy Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 3 099
Ама кви сте готини и оригинални, по-смешни сте от вицовете hahaha hahaha  Пак повтарям- на който му е харесал вица-харесал, на който не да си трае, а не да дава излишни коментари. Жътварка съм била Rolling Eyes Много ви е беден речника, ако не знаете една дума може да има повече от едно значение, пряк и преносен смисъл му викали...  Другия път само вицове за тенджери и тигани, явно дотам ви е ограничен светогледа. Ай...peace and dance!

Ти пък се хилиш явно на всякакви тъпотии! А, висша оригиналност за теб, явно са вицове за свирки на татковци... Пфуй...  Sick

# 52
  • Мнения: 4 435
Гледам, големи успехи пожънах с вица Joy Joy На който не му харесва да не чете, на мене ми е много смешен, нито сме на по 13 години, нито вицът е реална история Peace


Супер тъп виц..и гнусен......И даже не е смешен Rolling Eyes

Жената жъне успехи, беее....


Тоест,тя е жътварка ли newsm78 newsm78 Mr. Green




Не може да спите спокойно,ако не прецакате някоя тема нали?Все трябва да направите забележки на някой. ooooh! ooooh!Може ли да пуснете един списък с позволените теми за вицове ,а?






Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 21:43 от Slav4e_Av4e

# 53
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако бяхте сложили в заглавието "(извратена)", нямаше да се гнусим публично на лошия стил!

# 54
  • Мнения: 738

Ти пък се хилиш явно на всякакви тъпотии!

Да, и от всичките тъпотии ти си ми най-смешна...  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099

Ти пък се хилиш явно на всякакви тъпотии!
Да, и от всичките тъпотии ти си ми най-смешна...  Mr. Green

Умница...

# 56
  • София
  • Мнения: 819
Баси, как развалихте темата ooooh!

# 57
  • Мнения: 506
Отива дядо на лекар и споделя:
-Ставам от сън и хоп оправям бабата,излизам от вкъщи и хоп съседката и нея,после срещам другата съседка и нея оправям,излизам на улицата и там...съседки,магазинерки,направо чедо незнам кво да правя...
-И от кога така бе,дядо?
-От утре ако може чедо,от утре

# 58
  • София
  • Мнения: 819
Един човек отива на лекар и му казва:
- Докторе, сънувах ужасен кошмар. Сънувах, че тъща ми води един крокодил. Ах тези жълти очи! Ах тези големи зъби! Ах тази сбръчкана зелена кожа!
- Е-е-е-е,наистина е страшно!
- Чакайте, сега ще Ви опиша и крокодила.

# 59
  • Мнения: 104
Свекървата посреща новата снаха в къщата - веднага решила да й покаже кой командва:
- Дъще, като станеш сутрин и видиш, че китката ми е от лявата страна на забрадката, да знаеш, че съм в много лошо настроение и изобщо да не ме заговаряш, а направо да почваш да метеш двора. Ако китката ми е от дясната страна да знаеш, че не съм в добро настроение, изобщо да не ме заговаряш и направо да почваш да готвиш обяда. А като видиш, че китката ми е по средата да знаеш, че съм много сърдита и изобщо да не ме заговаряш, а цял ден да ходиш тихо подир мене и като ти поискам нещо да ми принасяш.
Снахата отговорила:
- Добре, майко. А ти като станеш сутрин и видиш, че съм седнала да си пия кафето и да си пуша цигарата да знаеш, че ми дреме на хурката на коя страна ти е китката.

Общи условия

Активация на акаунт