Коя част на тялото ви си харесвате най- много?

  • 4 137
  • 76
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Все пак и защо?  Grinning

# 1
  • Мнения: 3 164
Най-много-дупето-защото ми е хубаво.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: shoni
Най-много-дупето-защото ми е хубаво.

Ех... да можех да кажа същото  Embarassed  а иначе лицето, краката(колкото и да пълнея, си остават слаби) и гърдите(ама те скоро няма да са същите)  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дупето - ей такова ми е:

# 4
  • Мнения: 95
Главата и корема, макар сега той /корема/ да е далеч от добрата форма.

# 5
  • Мнения: 3 611
Лицето и косата.
Ми хубави са ми - как да не си ги харесвам  Wink

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: arrows
Лицето и косата.
Ми хубави са ми - как да не си ги харесвам  Wink


Дай снимки да видя, че съм любопитна!   Grinning  Embarassed

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: arrows
Лицето и косата.
Ми хубави са ми - как да не си ги харесвам  Wink

я тоже.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Косата ми е страшна - тука нема лабаво Mr. Green Ама нататък....лицето - приятно, но нищо кой знае какво;гърдите - а бяхме млади Mr. Green ; корема - тлъст Sick ;дупето - готино, ама има още малко целулит; краката - к'ви крака при 163 см. цял ръст Sad ; ръце и гръб - направо не си ги забелязвам тези части, не знам защо.Друго нещо остана ли Thinking

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да си кажа все пак. Аз най- много си харесвам.....ами не знам как се казва тази част- кокалите между рамената и под вретлето....перфектни са ми.
Мъжа ми най- много ми харесва гърдите....чак пък толкоз  Embarassed
Най- много си мразя лактите!!!  Imp
Ох....и корема...

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Краката, ама май го карам на спомени, че отдавна не съм ги виждала, нещо ми стои на пътя. Laughing  
И косата, ама краката повече, старите ми крака, другите ми неща са (бяха Imp ) незабележими, така че не им обръщам чак такова внимание.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Arrow заменям с удоволствие коленете и глезените си, има ли желаещи Confused:
Другите части си ме кефят. Иначе гласувах с първия отговор.

# 12
  • Мнения: 5 250
Хм какво харесвам в себе си ами всъщност всичко(скромността краси човека  Embarassed )  Wink Но май най си харесвам устните и ушите  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Radina
Хм какво харесвам в себе си ами всъщност всичко(скромността краси човека  Embarassed )  Wink Но май най си харесвам устните и ушите  Simple Smile
Не я краси бре-скромност притежават хора,които нямат други ка4ества #Silly (това на майтап)
По темата-лицето и косата.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз гласувах за краците Grinning
И дупето си харесвам, ама май краката по ги бива Grinning

# 15
  • Мнения: 2 596
Ами, не знам точно. То не мога да кажа, че една част си я харесвам много и отделена от другите е красива. Като цяло става нещо, но по отделно  Confused

# 16
  • Мнения: 1 533
Нищо не си харесвам!

# 17
  • Мнения: 2 575
амиии. - повече от един отговор може ли? #Crazy
гласувах за главата, ноне и косата - най-вече очите, пък защооо - ми не знам.
и другото - ръцете - по-скоро самите пръсти, формата на ноктите и толкова.

# 18
  • Мнения: 3 562
Краката  Laughing
Те останаха и най-незасегнати от  preggo

# 19
  • Мнения: 928
Ами каааквооо,яаа да си помисляаа....ми нищо. Confused Е,добре де,ще кажа...ами косата си харесвам,защото е естествено руса и очите също,защото са големи и сини...ама до тук.Много се промених след бременеенето,единственото ,което си е както преди е...акъла ми. #Silly

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз нищо не си харесвам, прекалено съм самокритична към себе си и избягвам да се задържам дълго време пред огледалото.

# 21
  • Мнения: 2 258
Аз харесвам очите и косата си....Краката също си харесвам,за разлика от задните ми части:(Абе повечето неща си ги харесвам;)

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Обаче забелязвате ли,че никоя не е посочила, че си харесва най-много корема Laughing  
Защо ли Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 777
Аз си харесвам корема-много при това. Щото е плосък и стегнат.
Също и дупето-него го виждате у лево.

# 24
  • Мнения: 1 629
хех...ами като няма ПРЕДИ и СЛЕД раждането Rolling Eyes
така да си харесвах корема и гърдите, ама сега... Cry

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз  цялата си се харесвах преди, но след бременността, при която напълнях с 30кг.... сега нали се сещате...както каза Виолета Здравкова " приличам на умрял от глад сумист".....отговор1

# 26
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз гласувах за краката.
най-много тях харесвам, а и другите ми ги харесват и на всичкото отгоре почти не пълнеят. Дори като бях слониц майка, пак го докарвах в краката супер. И дупето не е за изхвърляне, но коремището ми е някакъв ужас  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 038
Ами аз гласувах за краката,но си харесвам и гърдите,да но си харесвам и носа.Ми май общо взето се харесвам,като цяло,като изключим корема,и зъбите си нещо не харесвам,но това са бели кахъри #Onfire  #Milti  #Onfire

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Главата,косата......най-често тях си ги гледам в огледалото и най съм свикнала с тях.Човек колкото и да не се харесва,свиква с образа си и започва да се вижда с по-добри очи Confused

# 29
  • Мнения: 5 647
Харесвам се цялата!!!! Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green И самочувствието ми е на ниво!

# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Почти нищо не си харесвам,може би малко лицето,но мъничко,съвсем малко,даже почти не. Thinking

# 31
# 32
  • Мнения: 6 155
Цитат на: dodo_dodo
Обаче забелязвате ли,че никоя не е посочила, че си харесва най-много корема Laughing  
Защо ли Twisted Evil


А, не е вярно.  Crossing Arms  Аз гласувах за корема Simple Smile
Иначе всичко си харесвам в комплект. То ако аз не се харесвам, как друг да ме хареса Mr. Green  Crazy

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
блазе ви...
аз нищо не си харесвам! Cry  Cry

# 34
  • Мнения: 2 232
Аз дупето . Корема също - но преди да забременея, а сега след второто раждане ще трябва доста да се потрудя докато си го завърна отново Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 956
Гласувах за главата, ама не включвам и косата Wink  Wink  - нея не си харесвам особено Neutral Face

Друго нищо Sign Exclamation  От врата на долу изобщо не се харесвам Cry  Cry  #Puppy dog

# 36
  • Мнения: 2 108
ми и аз за краката гласувах
дупето също не ми е зле, и лицето тоже
ама корема и гърдите--боже опази! след раждането е трагично положението

# 37
  • Мнения: 1 517
В момента не си харесвам нищо. Освен може би косата и лицето донякъде.  Thinking Преди и краката ми не бяха "за изхвърляне". И пръстите на ръцете ми бяха дълги и тънки. Ама вече нищо не е както преди.   #Puppy dog

# 38
  • Мнения: 6 315
Главата - харесвам си лицето и косата, очите и устните  Mr. Green .... Преди много си харесвах корема, защото беше стегнат и плосък, но сега е  #Puppy dog ...Ух!

# 39
  • Мнения: 3 576
Аз цялата се харесвам, въпреки че имам доста недостатъци.
Само по себе си нищо не ми е толкова впечатляващо, но като цяло се имам за атрактивна, никога не ми е липсвало вниманието на другия пол (като се изключи докато бях бременна).
А по принцип съм много критична - към себе си и другите, и затова не задълбавам, иначе трябваше да се мразя Wink

# 40
глезените, като на газелка са  Embarassed

# 41
  • Мнения: 2 792
Нищо не си харесвам Imp.

# 42
  • Мнения: 3 932
Всичко си харесвам като цяло, но поотделно нищо.

# 43
  • Мнения: 266
Гласувах за лицето, а по- точно очи, мигли (доста са дълги и гъсти), коса, но от там идва и нещото което най- мразя в себе си- космите  Imp имам предвид тези дето на никой не му трябват  Sad
Иначе тялото долу горе става, поне костната ми структура е съразмерна, но не съм от слабичките и то без да съм раждала  Embarassed

# 44
  • Мнения: 411
Определено харесвам най-много гърдите си. след това лицето, краката също ги харесвам но от коляното надолу, най -малко харесвам корема си, които е доста засегнат от бременността.

# 45
  • Мнения: 429
Дупето и то защото го поналях мъничко  Laughing иначе беше .... Rolling Eyes . Корема хич не го харесвам , много ми хлътна след отслабването .
Лицето като цяло не го харесвам , но очите -да , а за косицата .... без коментар .

# 46
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Erica
Дай снимки да видя, че съм любопитна!   Grinning  Embarassed


Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg

# 47
  • Мнения: 6 315
Цитат на: arrows
Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg


Ейй, каква готина мацка била нашата стреличка Sunglasses !

# 48
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Margarita
Цитат на: arrows
Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg


Ейй, каква готина мацка била нашата стреличка Sunglasses !


Миси, миси  Embarassed  Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Margarita
Цитат на: arrows
Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg


Ейй, каква готина мацка била нашата стреличка Sunglasses !
Вярно е! newsm10  Много си хубава! Grinning

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Харесвам си гърба.....защото не го виждам! Wink

# 51
  • Мнения: 3 611
Цитат на: bubolina
Цитат на: Margarita
Цитат на: arrows
Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg


Ейй, каква готина мацка била нашата стреличка Sunglasses !
Вярно е! newsm10  Много си хубава! Grinning


Благодаря  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 006
Цитат на: arrows
Цитат на: Erica
Дай снимки да видя, че съм любопитна!   Grinning  Embarassed


Ето една, но на нея не ми се вижда косата, zащото е хваната отzад с шнола
http://atol.bg/atol/photo/31693-1-a.jpg
Абе жена ти от това  на къде пове4е отслабваш Thinking

# 53
  • Мнения: 7 186
А защо не виждам отговор "всичко" в анкетата? Wink

# 54
  • Мнения: 470
На тоя етап най си харесвам кожата - много бяла и гладка на допир и очите - синички. Всичко друго подлежи на реставрация - нали се сещате какво безчинство са три бременности за четири години. Cry

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цитат на: Lady Marmalade
А защо не виждам отговор "всичко" в анкетата? Wink

Аз си харесвам всичко- това май се водеше самовлюбеност(да не употребявам думата нарцис)
Приемам се такава, каквато съм и не искам да променям нищо от себе си.
 Flowers Sunflower
И снимки не пращам, щото не са за показване.

# 56
  • Мнения: 2 529
Цялостно се възприемам добре, така на части не мога да кажа Laughing

# 57
  • Мнения: 3 394
Ами всичко си харесвам Embarassed

# 58
  • Мнения: 3 611
Цитат на: A.A.M.Belev
Абе жена ти от това  на къде пове4е отслабваш Thinking


Ще ми се поне още 3 - 4 килца да съм надолу   Tired

# 59
  • Мнения: 781
Дупето!!! Поне преди да родя си го харесвах много, но и сега става Mr. Green Абе повечето части си ги харесвам-изключае коремченцето естевствено...да живее пластичната хирургия, живот и здраве след второто  го махам Crossing Arms

# 60
  • Мнения: 1 032
И аз не знам какво да си харесам вече. Sad
Боря се с едни килограми, падащи коси, меки и белещи се нокти... Абе ужас!
В Събота съм на фризьор и се надявам да си харесвам поне главата след това. Wink

# 61
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Karen
Харесвам си гърба.....защото не го виждам! Wink

 rotfImao  rotfImbo  rotfImao  rotfImbo Ааааа това е голям лаф!

# 62
  • София
  • Мнения: 4 272
Харесвам си най-много гърдите - стегнати, добри като форма и като обем Embarassed , а също и косата - гъста и черна. Доскоро се гордеех със съвсем стегнатия си корем. Сега малко се е поотпуснал, но за лятото ще вляза във форма - с малко коремни преси и повече воля!

# 63
  • Мнения: 3 091
Всичко си харесвах преди 10 години... Сега остава глава, коса... бюст - лична убавица съм! От към дупе не мога да се похваля - 2-3 декара... ама стърчи, не е виснало, но има време!!!

Е те това е!!!

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Valeria
Аз нищо не си харесвам, прекалено съм самокритична към себе си и избягвам да се задържам дълго време пред огледалото.

все едно аз съм го писала това....винаги си намирам дефекти - примерно да, ок имам слаби крака, но за сметка на това имам коремче Imp  или нямам корем, но за сметка на това ми е излезьнала пъпка на лицето
никога не съм си казвала - супер днес съм перфектна, изглеждам супер

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Biby
Цитат на: dodo_dodo
Обаче забелязвате ли,че никоя не е посочила, че си харесва най-много корема Laughing  
Защо ли Twisted Evil


ами сигурно след като родя ще е като мекица
затова вчера реших да кажа на мъжа ми, че не искам подаръци да ми подарява, а след като отслабна да ми подари една липосукция на корема + паласки.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Valeria
Аз нищо не си харесвам, прекалено съм самокритична към себе си и избягвам да се задържам дълго време пред огледалото.

все едно аз съм го писала това....винаги си намирам дефекти - примерно да, ок имам слаби крака, но за сметка на това имам коремче Imp  или нямам корем, но за сметка на това ми е излезьнала пъпка на лицето
никога не съм си казвала - супер днес съм перфектна, изглеждам супер
Прекаляваш! Naughty Изглеждаш си перфектно,на мен много ми харесваш,не бъди толкова критична! newsm10

# 67
  • Мнения: 3 576
DEianaZ,
не те ли е страх от липосукция на корема??
Вчера четох в едно списание, че имало смъртни случаи точно при такава процедура, т.к се получила перфорация на червата.
И после не ти ли увисва кожата там където са били мазнините, остават ли белези, ти къде си правила операцията?

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Nadia79
DEianaZ,
не те ли е страх от липосукция на корема??
Вчера четох в едно списание, че имало смъртни случаи точно при такава процедура, т.к се получила перфорация на червата.
И после не ти ли увисва кожата там където са били мазнините, остават ли белези, ти къде си правила операцията?

на корема съм си правила преди 3 години някъде. Перфорация не съм имала на червата, кожата не увисва, защото се носи специално стегнато боди близо 3 месеца нон стоп дори и вечер.  Белези нямам нито един, защото се правят едни малки дупчици на пъпа, в смисъл не ти бодът пъпчето, а точно до него правят една малка дупчица и в нея смучат с един уред като шиш. Резултата го виждаш веднага след ставането от операционната маса, но на 3-тия ден станах синя все едно са ме били с точилки, после корема ми беше изтръпнал

# 69
  • София
  • Мнения: 4 272
Цитат на: DEianaZ
на 3-тия ден станах синя все едно са ме били с точилки, после корема ми беше изтръпнал

Аааа, не!  Shocked Предпочитам по 100 коремни преси дневно!

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: lea
Цитат на: DEianaZ
на 3-тия ден станах синя все едно са ме били с точилки, после корема ми беше изтръпнал

Аааа, не!  Shocked Предпочитам по 100 коремни преси дневно!

Lea, не 100 а по 200 съм правила цялата увита в домакинско фолио и редовно спортуване, режим на хранене и какво ли още не - ами не се махаше тва чудо. Корем кой квото ще да ми говори много трудно се маха, а паласки пък е невъзможно със спорт да се махнат. Има си хирурзи плащаш си и готово. Сега изобщо няма и да се мъча. Минала съм по този път видях, че със спорт толкова годсини и   лишения и какви ли не глупости не стана...

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Може би при всеки е различно, Деяна. Аз моят корем след раждането много бързо го стегнах с коремни преси. Сега, зимата малко ме мързеше, но пак почвам с коремните преси, че идва лято, заголват се пъпчета.... Sunglasses

# 72
  • Мнения: 182
Аз си харесвам само лицето и косата, тя определено си е хубава. Но другите части не са кой знае какво, корема по добре да не го обсъждам #Splat

# 73
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Това с липосукцията не ехич лоша идея според моето скромно мнение, ама първо живот и здраве ще си родя второ дете, пък после ще му мисля.
 За протокола допреди 3 години общо си се харесвах - никога не съм била клечка с перфектни мерки, но всичко си ми беше стегнато и добре оформено. Ела сега да ме видиш как се боря с 10 килограма, които мърдане нямат и сериозно съм решила да си запиша час при Байкова.
 В момента най-незсегната част от всичкото ми бременнене и дебелеене си е физиономията Grinning затуй много си я харесвам.
 Може би очите най-най- ми допадат Mr. Green

# 74
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Eli_vo
Аз си харесвам само лицето и косата, тя определено си е хубава. Но другите части не са кой знае какво, корема по добре да не го обсъждам #Splat


Ааааа да,няма грешка! Косата ти наистина е за завиждане!

# 75
Цитат на: _kalina_k
Нищо не си харесвам!


a bi triabvalo, zastoto ima za kakvo

# 76
  • Мнения: 2 212
Косата, ръцете и донякъде краката, ама по -точно прасците и глезените, защото са ми слаби... Гласувах с първата опция.

Общи условия

Активация на акаунт