НОЕМВРИйският ни списък намаля,студът да ни уплаши не успя

  • 9 974
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 148
Да ви кажа на мен няма кой да ми помага, и май ми е по-добре, може би защото Мартин е много кратък през деня, а през ноща- леле мале. Спи между нас на спалнята, но така ми е по-добре, защото като ревне съм готова да реагирам веднага, само се протягам и грабвам шишето с чая против колики или изцедената кърма. На гърдите имам чувство, че го мъча, а от шишето започва веднага да цока. Трябва и аз да проверя за парички в карта, и аз мисля, че трябва да са превели цялата сума, но на мен болничния ми почна от 5.10...

# 76
  • Мнения: 148
Дес ти при Мазнейкова ли роди?

# 77
  • София
  • Мнения: 3 679
Да ви се похваля и на мен са ми превели болничния днес  Simple Smile Не може да бъде просто - чак се изненадах.
И аз не съм си взела още акта за раждане  Embarassed, дано днес след зъболекаря успея да мина през Общината.
А за болничните не ти превеждат цялата сума за 45 дни, а ги превеждат от месец за месец - т.е. ако от тези 45 дни 25 са ти от единия месец, а 20 от другия ще ти преведат първо за 25 дни.

# 78
  • Мнения: 148
Ясно, благодаря, ще чакаме другите кинти Mr. Green.

# 79
  • София
  • Мнения: 672
Честита месечинка на бебе Ники на Галакси Simple Smile

patricia, и намен болничния ми почна от 5.10 и са ми превели болничен за 19 дни през октомври Simple Smile Но пък са ми превели колкото трябва - в смисъл, добре са ми изчислили майчинството Simple Smile Нямам забележки Simple Smile

renyto, за стерилизацията, аз да си призная стерилизирам шишетата след всяко хранене. НО както казват Галакси и Сладурка, не е необходимо - един път на ден е напълно достатъчно Simple Smile И аз не знам защо го правя Simple Smile

За кърменето, дето гърдите ти текат, а тя не иска да засуче, ми е много позната история. Аз я реших точно по същи начин по който ти казват момиченцата - цеда му мъничко в устичката /или където падне/, за да се усети за какво става въпрос и да се оформи зърното и после само го захапва. Отказах да му цеда и да му давам, защото от шише е по-лесно и не искам да ми хитрее.  Naughty Цеда и му давам след като е приключил с сукането-  но не и преди.

Да ти кажа, от както бебето го дърца по-дълго на гърда /не го оставям да спи и настоявам да суче/, той се успива, после го дохранвам с шишетата и детето ми е в пъти по-спокойно. Четох че това е резултат от това, че има сукателен рефлекс който си задоволява, и в същото време усеща близостта на мама и се успокоява. Да ви кажа, че вече по-малко ми иска биба, а и по-рядко се случва да давам биба и той да я плюе и пак да я иска... Бъди настоятелна - моя мъник просука след като един път го държах 20 минути и той сучеше от едно шише с АМ, което обаче нямаше дупка на биберона и той сучеше и нищо не падаше. / не знаех че биберона не е пробит/. След това го сложих на гърда и засука...

Просто Аз, и аз се наливам с този чай на Хип, ама ефект голям няма - има някакъв, но малък...И аз се цеда на 3 часа след ядене и то до дупка, ама слаба работа - повече от 30 на гърда рядко изкарвам...Да не говорим че мойта млекарница затваря в 6  и в 9 почти нямам мляко... Т.к. не е сукал много в 9, когато го оставя на татко му го прави див и щастлив - а аз спинкам отатъка Simple Smile

Иначе за бабите - мойта баба чака да я викна да ми помагала, обаче да си призная, само на майка ми бих го оставила, ама тя пък работи жената и няма как... Въпреки че нащо тати започва да работи и събота от Нова година и ще и се примолвам на мама да дойде да го понаглежда Simple Smile



 

# 80
  • Мнения: 148
Галакси, искам да си сваля линийка от сайта, който ти си свалила, но незнайно защо неиска да ми копира кода, просто тази функция не се показва newsm78

# 81
  • Хасково
  • Мнения: 79
Привет маминки!
Влизам набързо да ви попитам нещо: от 7 сутринта имам контракции с интервал около 7 минути, май днес ще раждаме Laughing
въпросът ми е дали е задължително да ми падне "тапата"? и кога ще се случи това?
Благодаря ви предварително. ДОСКОРО

# 82
  • София
  • Мнения: 63
здравейте  Laughing
най-накрая да се включа и аз.
първо да се похваля-вчера направихме една година, откакто си купихме апартамента и ни беше много хубав и романтичен ден, ходихме на разходка в света троица /аз се оглеждах за мими и жуто, ама... Rolling Eyes/ и само се сещахме за преди година  Embarassed.колко хубави неща ни се случиха напоследък-все така да продължава  Praynig.
за болничните-аз си получих октомврийските пари, но май са си само за октомври /моя болничен е от 03.10 до 18.11/-превели са ми за 20 работни дни /най-накрая открих в сайта на нои къде се проверява-мерси на m-face, че ни "светна"  Hug/.само не ми стана ясно сега за следващия болничен като родих преди термина и се застъпват с предишния какво се прави-ама ще проверя в счетоводството тия дни и ще пиша.
за акта на раждане-взима се в общината по регистрация на майката.в понеделник милото ходи до общината, но са объркали и моето и неговото име в акта????, та остана да се поправи и ще го вземем след още 2 седмици???много се ядосах-имат да напишат 3 имена, от които сгрешават две и даже се сърдят, че им намираме пак работа  #2gunfire
Галакси, честита ви месечинка на малкия хубавелко Hug да е кротък и послушен и много да ви радва.
добре дошла на Ditta-радвам се, че всичко е наред, липсваше ни вече  Laughing
лек ден засега   bouquet

# 83
  • Мнения: 148
На мен не ми падна тапата и не ми изтекоха водите, а раждах. Приготви се и леко раждане, успех Grinning

# 84
4естито на Приказливка!!да са живи и здрави!!!! Hug
да ви по4ерпя и аз макар и скромно по повод 4е остарявам с 1 година и ве4е сам на 17*2  party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510party023 newsm38 beer3 beer  food010 morning smile3510

# 85
  • Мнения: 148
Няма значение, че не е изтекъл, щом родиш почва да се гледа новия болничен, при мен е същото

# 86
  • Мнения: 148
Опитах се да го храня, но милия така спи, че се отказах да го будя, когато стане, тогава

# 87
  • Хасково
  • Мнения: 79
patriciaa, Благодаря  bouquet за отговора. Надявам се скоро да се включа с добра новина!!!

# 88
  • Мнения: 3 416
Честита месечинка на Ники на Галакси! Да ти е жив и здрав юнака и по-малко безсънни нощи оттук нататък!!
ама и ти с тия почерпки ще ме вкараш в беля и без това още нищо не ми става Embarassed Mr. Green
Само аз ли нямам преведени пари още от 45-дневния болничен...само някакви си 38 лв от тях ми бяха превели Crossing Arms
serendipiti май ще се ражда,а? Flutterжелая ти успех и много бързо и безболезнено раждане Peace Hug(не е задължително да ти падне тапата,даже и водите може да не ти изтекат)
Дес,честит ти вчерашен 1-ви раб.ден! Успокоих се поне,че не само мойта ламя яде по над 80 мл CrazyСутрин ми е по неспокойно котето,от 5 като се почне,че до 10 Confused Мога ли едновременно с Инфакола да и давам и чай Бебезан(такъв ми донесоха) newsm78
Днеска сме самички и мама верно на нищо не прилича от бесзъние,ама успях да си измия банята,да си измета терасата,да закуся и чинии мих,после даже и прахосмукачака ще пусна,а довечера ще готвя,баби ми притрябвали.... Crossing Arms

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 11:08 от sladurka

# 89
  • Мнения: 2 126
Дес ти при Мазнейкова ли роди?
da Peace

Общи условия

Активация на акаунт