Дните си минават,коремчето расте,а МАРТенката с трепет чака да гушне своето дете

  • 9 879
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Здравейте мами и от мен!
Най-накрая изчетох всичко.От две седмици тъкмо наваксам,и 2 дена като изпусна,айде пак се събрало за четене,та немога и да се включа.Качих малко снимки в сватбеното ни албумче да ме вдите булка,още съм пресна,пресна.
Вие как спите,бе мацки?Аз като си легна по гръб най-добре се отпускам ама по някое време като,че ли ми натежава.
Витамини-днес си довърших Центрума.
Някой беше питал за мазило против стрии,аз съм с MATERN,много хубаво мирише и лесно се разнася.
Мами от срещата,на мен ми е интересно като гледам толкова шкембенца на едно място,а си представям,реакциите на околните. Shocked
Айде после пак ще пиша,че много дълго стана.

# 286
  • Мнения: 0
Къдричка,почивка и кураж!Така ме зарази с Gummy bear,та и аз заразявам тези около мен,а племенника пък направо пощуря като я чу!

# 287
  • София
  • Мнения: 3 123
ето и новата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244090.new#new  , не се връзва със заглавието,но сега нямам време да мъдря друго. Blush

# 288
 EmbarassedЗдравейте мартенски мами!Може ли и аз да се присъединя към вас?Моето слънчице го очаквам в средата на март.По-точно за 20 март.Много ще се радвам ако ме приемете във вашето малко царство.

Общи условия

Активация на акаунт