Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 38

  • 38 678
  • 995
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 177

Hi,

When we prepare your parcel, we could not send the trench which is out of stock. We owe you 22,01 EUR. I suggest you place an other order online but you could not deduct this amount. So, print the basket. After click on "Je vide mon panier" just under the basket to cancel your order online. Forward your basket by indicating to deduct this amount we owe you with your client n°

Best regards.


Здравейте.

Когато приготвяхме колета Ви, не можехме да изпратим якето (trench), което не е налично. Дължиме Ви 22.01 EUR. предлагам Ви да пуснете нова поръчка в интернет, но няма да можете да намалите тази сума. Така, че изпринтирайте кошницата. След като кликнете на "Je vide mon panier", за да прекъснете поръчката си по интернет, ни препратете кошницата, като напишете да намалим със стойността, която Ви дължим, заедно с клиентския ви номер.

Преведох го буквално - дано ти свърши работа.

Може ли пак да ми дадете предложения за дрехи за коледно парти.

много ти багодаря, но немога да разбера като напълня кошницата какво трябва да направя къде да напиша да ми приспаднат тези пари. От един час се ровичкам и немога да се оправя. Трябва ли първо да платя от картата и тогава да ми приспадат пари?

# 76
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А кодове за ненамалени При Мини newsm78 Аз имам само 24996, приема го, но нищо не намаля ooooh!

# 77
  • Мнения: 9 095

Hi,

When we prepare your parcel, we could not send the trench which is out of stock. We owe you 22,01 EUR. I suggest you place an other order online but you could not deduct this amount. So, print the basket. After click on "Je vide mon panier" just under the basket to cancel your order online. Forward your basket by indicating to deduct this amount we owe you with your client n°

Best regards.


Здравейте.

Когато приготвяхме колета Ви, не можехме да изпратим якето (trench), което не е налично. Дължиме Ви 22.01 EUR. предлагам Ви да пуснете нова поръчка в интернет, но няма да можете да намалите тази сума. Така, че изпринтирайте кошницата. След като кликнете на "Je vide mon panier", за да прекъснете поръчката си по интернет, ни препратете кошницата, като напишете да намалим със стойността, която Ви дължим, заедно с клиентския ви номер.

Преведох го буквално - дано ти свърши работа.

Може ли пак да ми дадете предложения за дрехи за коледно парти.

много ти багодаря, но немога да разбера като напълня кошницата какво трябва да направя къде да напиша да ми приспаднат тези пари. От един час се ровичкам и немога да се оправя. Трябва ли първо да платя от картата и тогава да ми приспадат пари?

под "Je vide mon panier",  трябва да има бутон или нещо подобно, за да я канселираш

# 78
  • София
  • Мнения: 1 740
много ти багодаря, но немога да разбера като напълня кошницата какво трябва да направя къде да напиша да ми приспаднат тези пари. От един час се ровичкам и немога да се оправя. Трябва ли първо да платя от картата и тогава да ми приспадат пари?
Аз доколкото го разбирам, искат да си измислиш нова поръчка, да я изпринтираш без да я пускаш, принтираното да им изпратиш по факс предполагам и да им напишеш клиентския си номер. Може и да не съм права, ама така ми се струва.

# 79
  • Мнения: 855
Здравейте Simple Smile
някой да има отзиви за тази машинка??
Поръчах я оня ден с цел коледно подаряване, ама ...днес малко ме гризе червейчето дали не сбърках  newsm78
Изглежда страхотно, дано наистина има тези филтри и тук. Аз също си мисля за кафе машина за Коледа, моля те пиши като я получиш дали е толкова симпатична като на картинката  Praynig

# 80
  • Мнения: 373
Аз наблюдих , че е с филтри , даже поръчах едни пробни от Редута. И тук има такива , и на Lavazza , и на Illi.Тъй, че предполагам , че надали ще са проблем Simple Smile
А и друго, прочетох в един български сайт за иновации в техниката , че точно тази машина може и с обикновено мляно кафе да работи. Mr. Green Като дойде (дай Боже Praynig) , ще докладвам Simple Smile

# 81
  • Мнения: 4 300
А някой получавал ли е женската парка подарък?

# 82
http://www.laredoute.fr/vente-pull-garcon-okaou.aspx?productid=3 … e&pagesize=16
Този пуловер го чакам за съа ми,имате ли отзиви.То вече няма значение,защото е поръчан,ама нямам търпение Grinning

# 83
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
http://www.laredoute.fr/vente-pull-garcon-okaou.aspx?productid=3 … e&pagesize=16
Този пуловер го чакам за съа ми,имате ли отзиви.То вече няма значение,защото е поръчан,ама нямам търпение Grinning
страхотен е няма да съжаляваш,аз го получих мин седмица

# 84
Радвам се,че е хубав,защото поръчах и за едно детенце да му го подарим на Коледа

# 85
  • Мнения: 9 095
ами вие правилно не пазарувате от намаления, ама на... поръчах едни маратонки, черно и оранжево на Найк, дето ви питах за размерите, мъжа ми сега ги отворил- оранжевото всъщност се оказва мръсно и отвратително жълто Tired а сега си отворих старите покани и ми излезе някакво намаление за 30и ноември на битова техника Peace


Здравейте Simple Smile
някой да има отзиви за тази машинка??
Поръчах я оня ден с цел коледно подаряване, ама ...днес малко ме гризе червейчето дали не сбърках  newsm78
Изглежда страхотно, дано наистина има тези филтри и тук. Аз също си мисля за кафе машина за Коледа, моля те пиши като я получиш дали е толкова симпатична като на картинката  Praynig


тази само че в червено я има в този линк http://www.laredoute.fr/StaticPage/BlankContentPage.aspx?pagenam … 456RN045747920456

# 86
  • Мнения: 146
някой случайно да е наясно с номерацията при сутиените. Харесах си един ама не зная кой номер да си взема - нося 75В

# 87
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
някой случайно да е наясно с номерацията при сутиените. Харесах си един ама не зная кой номер да си взема - нося 75В
85C

# 88
  • Мнения: 1 073
Здравейте Simple Smile
някой да има отзиви за тази машинка??
Поръчах я оня ден с цел коледно подаряване, ама ...днес малко ме гризе червейчето дали не сбърках  newsm78
Изглежда страхотно, дано наистина има тези филтри и тук. Аз също си мисля за кафе машина за Коледа, моля те пиши като я получиш дали е толкова симпатична като на картинката  Praynig
Пробвам се да и сваля цената , но не успявам с наличните кодове. Моля, ако някой има код за електоуреди да сподели! Praynig
А, ти самата успя ли да и понижиш цената? newsm78

# 89
  • Мнения: 259
Някой поръчвал ли е  долнище или екип 180? Интересуват ме мерките за adidas newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-survetement-adidas.aspx?productid= … e&pagesize=12

Общи условия

Активация на акаунт