Цветята веч' зимуват,цветарките не спират да умуват...... (19)

  • 20 987
  • 473
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 622
Естествено къде без китки  Grinning

# 61
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
След като пропуснах няколко теми от мързел се записвам в тази с молба да ми  дадете практически изпробвани съвети за новата ми азалия, която милото ми подари.. Никога не съм гледала и ми се струва капризна?!!

# 62
  • Мнения: 3 622
Ох аз уморих три азалии и не мога да ти дам съвети  Confused

# 63
  • Мнения: 3 036
katyadjin,
не искам да те разколебавам,но азалията е най- капризното цвете,за мен.Подариха ми,и съм го гледала по книга,но го уморих.

# 64
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin,
не искам да те разколебавам,но азалията е най- капризното цвете,за мен.Подариха ми,и съм го гледала по книга,но го уморих.

Ох аз уморих три азалии и не мога да ти дам съвети  Confused

Лошо, много лошо! ooooh! Sad

# 65
  • Мнения: 11 607
katyadjin,
не искам да те разколебавам,но азалията е най- капризното цвете,за мен.Подариха ми,и съм го гледала по книга,но го уморих.

Ох аз уморих три азалии и не мога да ти дам съвети  Confused

Лошо, много лошо! ooooh! Sad

Хайде и аз имам уморени 2 азалии.....

# 66
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 Joy аз съм уморила точно 5 ,но не се отказвам в момента имам две мънички коренчета ,които засега се чустват отлично ,но докога newsm78
преди време писахме че те обичат леко кисела вода ,май и такава почва обичаше ,обича светли и прохладни месоположения но не и прякото слънце ,не харесва жегите Peace
обаче забелязах ,че цветовете и се запазват доста дълго време ,моята е от около месец вкъщи а все още си е цъфнала а и има много пъпки Peace

# 67
  • Мнения: 3 622
Чародейка късмет този път с азалията  Peace
Все се каня да си взема пак може пък да имам късмет да я отгледам след три неуспешни опита

# 68
  • Мнения: 728
Не трябва ли да чакам да пуснат корен розите? newsm78

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами на милото са му казали да си купа кисела почва ида я пресадя, да я поливам с минерална вода, преварена и ли престояла

# 70
  • Мнения: 5 001
Айде и аз в кюпа на уморилите азалия....4 броя(за статистиката),започвам да си мисля,че ги обработват с някакви неща(химикали ли,торове ли...де да знам и аз) и като си ги купя,а не им ги осигурявам тия неща и загиват....Може и да греша,ама поне едно да беше останало.... #Cussing out

# 71
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
TheNMaster има нещо вярно Peaceно пъкима хора които доста успешно се справят с отглеждането им newsm78

katyadjin ти да не вземеш сега да я пресаждаш ,изчакай до пролетта иначе  Peace

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Май само аз не съм морила азалия. Ама то е защото не съм си захващала  Flutter
Сега да ви се похваля с китайската роза- отрупана е с пъпки и по Коледа очаквам да цъфтиии

# 73
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Адриана_ поздравления ,  bouquetдано цъфне защото вътре понякога име доста трудно и пъпките преди да цъфната капват Sad
аз едната е окастрих яко защото напуска нови пъпки и щеше да ми е жал напролет да я изкастря ,сега всичко е във вода ,а другите две са навън на студа едната е скрита ,ама другата си е още в градината ,няма кой да я откопа и да я прибере Embarassed

Да ви се оплача моето авокадо май загина ,е хич не ме бива с тия екзотични растения и това си е  ooooh!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ако си засея роза в саксия дали ще се получи нещо? newsm78
Как мислите?

Ще се получи, ама и трябва големичка саксия. На една тераса на 1 етаж бях видяла градинска роза с едри розови цветове и доста висока - над метър, засята в тенеке от сирене или нещо подобно. И аз се амбицирах и ще си садя напролет Laughing

Общи условия

Активация на акаунт