Колкото мина, толкоз остана. АПРИЛ догодина, мама ще стана!

  • 11 443
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
запис  Hug
При мен нищо ново, освен че ме боли зъб. Май ми расте мъдрец  newsm78

# 16
  • Мнения: 471
Ясмина, просто невероятни картинки - 5 минути стоях и ги гледах и ми беше едно коледно. Благодаря  Hug
Голди, да си направите едно невероятно подписване и след това невероятен сватбен ден! Simple Smile И никакви такива - без снимки, задължително трябва да се снимате на подписването, за да ви остане още един спомен от този ден.
vera*Hug Целувки на бебоците! Нашия татко пък снощи успя най-накрая да усети ритничетата, 5 на брой Simple Smile толкова им се зарадва, очите му се напълниха със сълзи....заради такива моменти, човек забравя всички години на сълзи,болка и трудности, през които минахме.
Ох, имам и едно оплакване - още като станах така ме заболя под корема и сега ходя превита на две, нещо девойката ме притиска яко, дано скоро спре Simple Smile

# 17
  • Мнения: 134
Добро утро и от мен!  bouquetЧестита ни темичка !!!
 Goldie желая ти весело неофициално тържество Crazy
За коластрата моята не е прозрачна а като кърмата жълта и лепкава, ама така ме болят гърдите и зърната.......... #Crazyтече ми на мен най-много в банята под душа и когато ми е топло.

# 18
  • Мнения: 82
Добро утро!
Ясмина както винаги си върха с оформлението не темите ще идвам на курсове при теб ако организираш,а в къщичката направо ми се иска да влезна.Супер яко!
Госпожице Goldie страхотни новини-снимай се за емоцията дори и по дънки!:married:
doly_dog-приятелко спри да се шашкаш,с тези гърди ме сбъркахте и аз се задигах да ги гледам моите освен,че са станали доста big-big bombs друго не усещам.
Дразни ме и бельото имам чуството,че всичко ми стяга а сутиените определено са ми малки,ако продължава така незнам какъв номер ще взимам yesyes
Усмивки за всички!!! moresmile

# 19
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Ясмина, много хубаво подредена темичка, браво smile3501
И добре дошли на новите мами Simple Smile
Goldie, да си изкараш много хубаво утре и в неделя. И ние се женихме предварително и беше много забавно. Даже свидетели ни бяха не кумувете, а едни приятелки, едната си беше забравила личната карта...е, все пак се оженихме. И сега си празнуваме 2 годишнини  Tada

# 20
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Ако имаше сутиени, с увеиличаващи се чашки, щеше да е супер, но май още не са измислили такива  Rolling Eyes
Момичета, кога горе-долу ви взимаха във втория триместър кръв и урина?

# 21
  • Мнения: 165
Добро утро Hug
Ясмина , супер си newsm51
Вчера бях на фм.Всичко е идеално ,имаме си снимка и на пишката и всичко това много ме радва.Но има и нещо ,което ме притесни ,че плацентата ми е все още ниско разположена.
Док обясни, че имало време и до 22 г.с. ще се вдигнела ,но мен си ме притесни,защо тогава го споменава Rolling Eyes
На вас казаха ли ви дали се е вдигнала ?

# 22
  • Мнения: 410
добро утро.Ясмина така ме зарадва с новата тема,че сега ще украся елхата Joy.аз пак не спах добре.от снощи не болеше корема около пъпа-все едно се разтяга,после в 4ч.ставах да ям...........абе #2gunfire.засега не ме боли.а да знаете аз какъв номер сутиен имам #Crazy-42ДД.тука така се мери-42 обиколка а ДД-чашката,а бях 36С като забременях.и съм със силикони на това отгоре Crazy,незнам колко ще растат Mr. Green.лек ден и до после.

# 23
  • Мнения: 269
Ако имаше сутиени, с увеиличаващи се чашки, щеше да е супер, но май още не са измислили такива  Rolling Eyes
Момичета, кога горе-долу ви взимаха във втория триместър кръв и урина?
На мен , за втори път ми вземаха кръв в 17г.с.

# 24
  • Мнения: 4 306
На мен досега на всяко ходене на ЖК са ми пускали ПКК и урина

# 25
  • Мнения: 1 080
Lady_Cherie,  на мен изследванията ми ги правиха в 16 г.с.
А иначе и мен така ме боли пъпа, че някой път много сериозно се тревожа. Първият път когато ме заболя там се обадих на доки и тя ми заби една игла със спазмалгон в дупето. Така се надрусах, не е истина  Joy Joy Joy
И не мога да се наспивам, много ми е неудобно в леглото, постоянна се въртя. Питам се като станем по-големи как ли ще е?!?

# 26
  • Мнения: 200
Ясмина страхотна коледна къщичка, много е хубава  Hug Темата е както винаги перфектна!
Аз нямам още коластрата , но си наблюдавам гърдите след банята вечер Simple Smile
Мамчета малко съм притеснена, от два дена бебка не я усещам така силно както преди, преди риткаше, обръщаше се, чувствах я много осезаемо, такива шутове ми биеше че се стрясках, сега вече трети ден я усещам съвсем слабо, като мускулче, както беше още в началото. Много се притеснявам да и няма нещо, на вас случвало ли ви се е, дали е нормално, снощи бая се шашнах да ви кажа и се уплаших да не би да и има нещо. Sad #Crazy Днес се моля да си ме рита пак така силно Praynig
Голди пожелавам ти всичко хубаво и много щастие  Hug

# 27
Бъдещи мами, здравейте!
Ясмина, чудесно оформление, поздрави и от мен!За статистиката- на 30 г.съм.
И аз да ви питам нещо-усещам, че ми се втърдява корема високо горе /под гърдите/, случавало ли ви се подобно нещо?

# 28
  • Мнения: 167
Е и мойта последните 2-3 дни се кротна има 2-3 по силни ритника на ден иначе съвсем леко се движи.Преди тово 2 седмици ми набиваше яки шутове.Аз си мисля ,че най-после си е намерила удобно положение. newsm78 Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 080
Aquariel,
спокойно и ние така бяхме - два - три дни така се шашнах, беше изключително неактиво. Колкото и да се съсредоточавах не можех да усетя нищо, НО от вчера като е започнал бебо с тия ми ти шутове - няма спирка. Много ми е хубаво така като си го усещам. baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт