Декупаж (салфетна техника)-12

  • 38 368
  • 285
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 294
Браво Шошка smile3501Фен съм ти Hug

За стъклото, какво лепило използваш?Нали са парченца стъкло тези нещица в основата newsm78А картинката-салфетка, декупажна хартия...що е?
Аз нещо не успявамм да открия тук в Бургас салфетки които да ме грабнат ConfusedА за декупажна хартия не съм проверявала никъде.Има ли тук момиче от Бургас което  да ме светне, къде в нашия град може да се намери декупажна хартия?

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 21:50 от Asya_

# 211
  • София
  • Мнения: 310
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=200281&photo=2
утре ще пробвам на светло да направя по-хубави снимки, че не излезе нищо от светкавицата,
ама много се гърчат тези салфетки, как ги правети бе момичета  #Crazy newsm78,
 а и на втората чиния нещо много ми е жълта светлината от свещите, не можах да я прелея хубаво newsm78
давайте идеи и критики, обещавам няма да стрелям вече  Joy   bouquet

# 212
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Маринка, много ми харесва вторати ти чиния! За мен така си е мн. добре!  Peace Поздравления! Чинията със снежковците също е страхотна! Много е свежалска!   bouquet Сега обаче вече си признай, дето казва ГАя - Имаш ли художествено образование, или да?
Шошка, поздравления и за твоето морска настроение! Бравос!   bouquet

# 213
  • София
  • Мнения: 310
  kadrokosa Благодаря ти , много си мила  Crazy Heart Eyes, а относно образованието, завършила съм............икономика  Laughing,
но много обичам да рисувам, напълно лаишки разбира се и всичко художествено,което се прави с ръчичките много ми допада, но наистина това са ми първите опити с декупажа, за това казвайте кое и как мога да променя и подобря  smile3521
а твойте шишета са направо божествени  newsm10

# 214
  • Мнения: 2 035
Леле мацки, падна ми шапката като ви гледам нещата направо са прекрасни...толкова красиви че думи нямам, евала   bouquet 

marinap, браво и на теб, твоите първи стъпки в декупажа са все едно че цял живот все с това си се занимавала, браво, много са красиви и изпипани   bouquet

# 215
  • Мнения: 252
Хихихи, Къдричке, и аз така си помислих за Маринап, а за Шошката съм почти сигурна. Айде сега Шоши да си признае, че има такова образование.  Mr. Green Бързичко. Joy

# 216
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Моите последни неща за коледния базар - от тук до края на албума  Mr. Green :
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/46

# 217
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Белладона, като гледам шишетата ми се иска да дойда на вашия базар, за да си купя! Страхотни са!  Hug
Марина, благодаря ти! Аз не мога да ти давам оценки, защото не се чувствам, че съм достигнала това ниво, но за мен нещата ти са страхотни! Няма какво да променяш! Продължавай така!
Шошката, хич не я питах аз, защото съм почти 100%, че не е вчерашна в художествените работи.  Joy Wink
Направих още едно шише, ама го изпратих без да го снимам. Сега ще поля за снимки.  Blush

Хубав ден!   bouquet

# 218
  • София
  • Мнения: 316
 newsm81 Невероятно красиви неща за Коледа сте сътворили #Crazy smile3501.Поздравявам Беладона,Маринап,Радина,Шошката и Лале за техните произведения,защото наистина са такива.
Къдричке,аз също бих закупила от тия хубости Simple SmileЛек ден на всички. Hug   

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Писах писах и се затри направо  #2gunfire #Cussing out
Asya_  от Бургас сме аз Кампари /която къде ли се загуби  newsm78/ Радина и Велдан мисля, но тук дек. хартия все още няма до Армстронга ще правят маг. за хартии и там по всяка вероятност ще продават, хубави салфетки има срещу Валентина едно малко маг. на ЗАЛИВИ, скоро и аз не съм ходила защото вече ме е страх че развивам някаква мания на тема салфетки знам че вие ще ме разберете, където и да отида гледам какви са салфетките, ходя в Малибу да ям разни работи че дават готини салф. /абе луда работа кво да ви разправям/
Беладона браво страхотни неща си направила сигурна съм че базара ви ще има голям успех, същото важи и за Къдрокоска хайде ще чакаме после да разправяте

# 220
  • София
  • Мнения: 135
Цитат
Направих още едно шише, ама го изпратих без да го снимам. Сега ще поля за снимки.
А аз кого да помоля за снимки?  Cry
Това са нещата които пратих на базара от тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193874 до края на албума, но снимките са ми в работен вариант, не можах да ги снимам окончателно завършени. Доста по-добре изглеждаха ама ...
Беладонна страхотна работа за базара си свършила толкова е красиво всичко!
Марина - поздравления, всичко ми харесва, а чиниите със свещта не знам какво толкова ти се жълтее - на мен точно тя ми хареса.
Шоши, в този студ как добре ми дойде твоето морско настроение...  Hug
Къдричкаааа   smile3534

# 221
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ххахахах, Закс, разсмя ме!  Joy Joy Joy А, иначе - нещата ти са страхотни и съм убедена, че ще се продадат като топъл хляб! Браво и за количеството!  Hug
Нашият базар върви добре! Всички сме доволни, като се има предвид, че не сме София, Варна, Пловдив и т.н.  Wink Ще зарадваме децата от Дома за празниците!  Peace Благодаря на всички ви за пожеланията от името на всички мами -добричлийки! Специални благодарности за помощта в продукция на Фанси, Радина, Кампари, Мираж - естествено!  newsm20 Hug Heart Eyes

# 222
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Що не пишете днес?  newsm78 Joy
Другата седмица ще сме на почивка/само живи и здрави/ над Габрово, така че, ако някой знае интересен магазин в Габрово, който не е за изпускане - да дава адрес.  Wink Не се сещам дали имахме момичета от там, които пишат тук, но да си кажа аз все пак на всеослушание.  Wink

# 223
  • Мнения: 605
Щото вече точим лиги за базара утре и вдругиден в София  Joy
Момичета, много се радвам че в тази тема намирам толкова интересни и красиви неща, вие ме вдъхновявате в моето ново хоби   Hug
А на zax  специални благодарсности   bouquet  Hug   bouquet че ме насочи към декупажа и не престава да ми обяснява как се правят тези красоти!

# 224
  • София
  • Мнения: 310
Момичета, а къде точно в мола ще е базара, на кой етаж и т.н., знаете ли?

Общи условия

Активация на акаунт